Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1934, т. II.pdf/163

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


ністю або відповідно змінені без окремої про те заяви скаржника.

У випадках неможливості повернути вилучене чи конфісковане майно в натурі, замість нього видавати грошову компенсацію по справжній вартості вилученого чи конфіскованого майна. Виплату компенсації провадити не більш, як у місячний строк від дня одержання повідомлення про скасування постанови чи розпорядження.

III. Прокуратурі республіки, облвиконкомам, райвиконкомам та міськрадам установити постійний нагляд і періодично організовувати перевірку постановки роботи по розгляду й розв'язанню скарг у нижчепоставленях органах та радянських установах. Домогтися чіткої організації цієї роботи, швидкого й уважного розв'язання скарг по їх суті, ведучи боротьбу з бюрократизмом, бездушним ставленням до скаржника і з формальним розв'язанням скарг та заяв.

м. Київ, 26 липня 1934 р.

Голова Всеукраїнського центрального виконавчого комітету

Секретар Всеукраїнського центрального виконавчого комітету244. Про перейменування Гришинського району, Донецької області, на Постишевський район

Вважаючи на бажання трудящих Гришинського району, висловлене в постанові районного зльоту ударників, робітників копалень та транспорту і колгоспників, Президія Всеукраїнського центрального виконавчого комітету ухвалює:

Постанову донецького облвиконкому про привласнення Гришинському районові імени П. П. Постишева — затвердити, перейменувавши район на Постишевський.

м. Київ, 20 липня 1934 р.

Голова Всеукраїнського центрального виконавчого комітету

Секретар Всеукраїнського центрального виконавчого комітету