Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1935.pdf/190

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


19. Прийом у виші 19.765 чол., випуск 5,9 тис. чол.

 " у технікуми 36.255 " " 14,1 " "

 " на робітфаки 14.010 " " 10,1 " "

 " до ФЗУ 12.020 " " 10,5 " "

20. Збільшити число ліжок у лікарнях на 4.300 шт., число постійних ясельних місць — на 19,6 тис.

Президія ЦВК УСРР підкреслює, що виконання народно-господарського плану УСРР 1935 року вимагає піднесення якості роботи наркоматів, центральних установ, виконавчих комітетів і рад, більшої оперативності в їх керуванні виконанням народногосподарського плану, зміцнення державної дисципліни, ощадного використання асигнувань, рішучого піднесення ролі радянського карбованця, як засобу контролю за виробництвом і новим будівництвом — за виконанням народногосподарського плану в цілому.

Президія ЦВК УСРР зобов'язує виконавчі комітети й ради:

а) протягом квітня популяризувати народногосподарський план УСРР на 1935 р. у масах виборців;

б) в той же строк перевірити виконання народногосподарських планів міст, районів і областей за І квартал 1935 р., обговоривши наслідки перевірки на спеціальних пленумах рад і виконкомів.

м. Київ, 15 травня 1935 р.

Голова Центрального Виконавчого Комітету УСРР

Секретар Центрального Виконавчого Комітету УСРР
72. Про зміни обласних меж Харківської області

Вважаючи на велику віддаленість Черепівської, Жуківської і Дмитрівської сільрад Ульянівського району від свого райцентра (43-48 км), для ліквідації черезсмужного розташування залюднених пунктів Миколаївської і Тернівської сільрад того ж району, — Президія Центрального Виконавчого Комітету УСРР постановляє:

Перечислити:

1) Черепівську, Жуківську, Дмитріївську сільські ради і хут. Ракіти Миколаївської сільради, Ульянівського району, Харківської області — до складу Буринського району, Чернігівської області.