Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1936, т. I.pdf/91

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


46. Про утворення Петриківського району Дніпропетровської області

Вважаючи на велику територію приміської смуги м. Дніпропетровська, велику кількість сільрад у ній (42) і з метою наближення сільрад і колгоспів до районних центрів, Президія Центрального Виконавчого Комітету УСРР постановляє:

1. Розукрупнити територію приміської смуги Дніпропетровської міськради, утворивши новий Петриківський район в складі 14 сільських рад з центром в селі Петриківці.

2. До складу Петриківського району включити Чаплинську, Хутірську, Лобойківську, Лисаветівську, Попово-Балівську, Миколаївську, Курилівську, Паньківську, Петриківську, Колгоспівську, Гречанівську й Червоно-Партизанську сільські ради приміської смуги Дніпропетровської міськради і Сорочинську й Шульгівську сільські ради Царичанського району, вилучивши їх з складу приміської смуги Дніпропетровської міськради й Царичанського району.

Здійснення цієї постанови покласти на Дніпропетровський обласний виконавчий комітет.

м. Київ, 19 лютого 1936 р.

Голова Центрального Виконавчого Комітету УСРР —

Секретар Центрального Виконавчого Комітету УСРР —
47. Про перейменування Миролюбівської сільради Хмільовського району, Одеської області

Зважаючи на те, що Миролюбівська сільрада є однією з передових в області, Президія Центрального Виконавчого Комітету УСРР постановляє:

Задовольнити клопотання пленуму сільради, підтримане Хмільовським РВК і Одеським облвиконкомом, і перейменувати Миролюбівську сільраду Хмільовського району на сільраду імени С. М. Кірова, а центр її, село Миролюбівку, — на село Кірово.

м. Київ, 19 лютого 1936 р.

Голова Центрального Виконавчого Комітету УСРР —

Секретар Центрального Виконавчого Комітету УСРР —