Сторінка:Збірник законів та розпоряджень робітничо-селянського уряду України, 1936, т. II.pdf/50

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця сторінка вичитана


136. Про призначення тов. Сегаловича В. Г. директором Державного видавництва національних меншостей УСРР

Президія Центрального Виконавчого Комітету УСРР постановляє:

Призначити тов. Сегаловича Володимира Григоровича директором Державного видавництва національних меншостей УСРР.

м. Київ, 23 травня 1936 року.

Голова Центрального Виконавчого Комітету УСРР

Секретар Центрального Виконавчого Комітету УСРР

М. Зіненко




137. Про перечислення радгоспу ім. Тельмана Укрсадовинтресту Кишеньківського району Харківської області до складу Царичанського району Дніпропетровської обл.

Зважаючи на велику різницю у віддаленості радгоспу ім. Тельмана до м. м. Дніпропетровська і Харкова (87 та 350 км.), філій Держбанку (25 та 55 км.) та нафтобаз (27 та 90 км.), а також беручи на увагу потребу поліпшити справу організованого набору робочої сили для радгоспу на території Царичанського району, наблизити культурне і медико-санітарне обслуговування, телефонний зв'язок та сполучення грунтовими шляхами, Президія Центрального Виконавчого Комітету УСРР постановила:

Задовольнити клопотання робітників радгоспу ім. Тельмана, підтримане Царичанським РВК, Дніпропетровським облвиконкомом та Наркомземом УСРР, і перечислити радгосп ім. Тельмана Укрсадовинтресту Кишеньківського району Харківської області до складу Царичанського району Дніпропетровської області.

м. Київ, 26 травня 1936 року.

Голова Центрального Виконавчого Комітету УСРР

Секретар Центрального Виконавчого Комітету УСРР

М. Зіненко




138. Про розформування Лапинської сільської ради Прилуцького району Чернігівської області і приєднання її території до м. Прилук

Зважаючи на те, що залюднені пункти Лапинської сільради за останні роки втратили своє сільськогосподарське значення, що переважну кількість населення їх складають робітники й службовці прилуцьких підприємств та закладів і що територія цієї сільради безпосередньо межує з міською смугою, щоб забезпечити належне культурно-соціальне обслуговування цих пунктів і впорядкування їх, Президія Центрального Виконавчого Комітету УСРР постановила: