Сторінка:Збірник узаконень та розпоряджень робітничо-селянського уряду України за 1924 рік. Відділ 1. Ч. 1-22.pdf/448

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


Перейменувати м. Лисаветград у м. Зінов'євськ і Лисаветградську округу в Зинов'євську округу.

Харків, дня 7-го серпня 1924 г.

Голова Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Т. в. об. Секретаря ВУЦВК — Член Президії ВУЦВК

В. Поляков.

Оголошено в «Вістях ВУЦВК і ХГВК» 20 серпня 1924 р., ч. 187Постанови Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету та Ради Народніх Комісарів.
173. Про губерніяльні й округові економічні наради.

Змінюючи постанову ВУЦВК від 28 вересня 1921 р. «Положення про губерніяльні, повітові, волосні й фабрично-заводські економічні наради» (Зб. Уз. за 1921 рік ч. 19, арт. 559) і розвиваючи рішення, ухвалені 2-ю Сесією ВУЦВК VIII Скликання, Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів постановили:

1. Існуючі при губерніяльних і округових виконавчих комітетах губерніяльні й округові економічні наради вважати за скасовані.

2. Усі належні губерніяльним і округовим економічним нарадам функції й права що-до об'єднання, погодження, регулювання і загального керовництва діяльністю всіх губерніяльних і округових госпорганів покласти на президії губерніяльних і округових виконавчих комітетів.

3. Усі належні губерніяльним економічним нарадам функції планового характеру передати засновуваним при губерніяльних виконавчих комітетах губерніяльним плановим комісіям, що провадять свою діяльність на підставі спеціяльного положення про них, затверджуваного Українською Економічною Нарадою на подання Укрдержплану.

Функції планового характеру округових економічних нарад, передати президіям округових виконавчих комітетів.

4. Усі права Української Економічної Наради що-до губерніяльних і округових економічних нарад, перед-