На місці цього тексту повинне бути зображення. To use the entire page scan as a placeholder, edit this page and replace "{{missing image}}" with "{{raw image|Кулик Іван. Антологія американської поезії. 1928.pdf/218}}". Otherwise, if you are able to provide the image then please do so. For guidance, see en:Wikisource:Image guidelines and en:Help:Adding images. |
Походить Роберт Вольф з багатої, уродженої в Америці єврейської родини. Батько його визначний банкір і власник трамваю в Чікаґо; мати — ліберальна громадська діячка, одна з перших суфражисток в Америці.
Роберт Вольф скінчив приватний, типово-буржуазний університет у Клівланді, де виявив великі здібності в економічних науках. Після того він працював деякий час по приватних фірмах і рік викладав економіку в Гарвадському університеті. Підчас війни став соціялістом, переважно, під впливом писань Бернарда Шов, але, не зважаючи на те, пішов під натиском родини охочекомонно на фронт.
Фронт зробив Вольфа комуністом. У партію він вступив 1919 року. Писати белетристику й вірші почав року 1920 і з того часу працює в партійних виданнях разом із своєю дружиною Женев'євою Таґґард. Оскільки нам відомо, досі вийшли з друку дві книги Вольфа: ґунтовна розвідка про економічні взаємини між Сполученими Штатами й Канадою та збірник віршів «After Disillusion» (1923).