Сторінка:Наказ МКТ України № 1047-0-16-09.djvu/1

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


Lesser Coat of Arms of Ukraine (bw).svg


МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ УКРАЇНИ


НАКАЗ

26.11.2009

№ 1047/0/16-09

м. Київ

Питання Державного реєстру нерухомих пам'яток України

Відповідно до статей 5, 14 Закону України «Про охорону культурної спадщини», враховуючи рішення спільного засідання президії Науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини та Експертної комісії з розгляду питань занесення об'єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України (протокол № 18 від 03.10.08), а також рішення президії Науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини Міністерства культури і туризму України (протокол № 34 від 26.11.09)

НАКАЗУЮ:

1. Визнати таким, що не підлягає занесенню до Державного реєстру нерухомих пам'яток України за категорією місцевого значення у зв'язку з невідповідністю критеріям, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.01 № 1760 «Про затвердження Порядку визначення категорій пам'яток для занесення об'єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України», об'єкт культурної спадщини — пам'ятник В.І.Леніну на бульварі Т.Г.Шевченка у м. Києві.

2. Контроль за виконанням наказу покласти на голову Державної служби з питань національної культурної спадщини Кучерука М.М.

Міністр

В. Вовкун

Вовкун-підпис.jpeg