Сторінка:Охоронне зобов’язання (лісовий заказник «Андріївський ліс»).pdf/2

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


11. Турбування, знищення та відлов всіх видів тварин, розорення їх гнізд, нір, інших сховищ та жител, збір яєць.

12. Всі види діяльності, що можуть призвести до погіршення стану кормової бази тварин і умов їх існування (всі види рубок, за винятком санітарних і рубок догляду, знищення окремих дерев, чагарників, трав’янистого покрову, збір і заготівля ягід, грибів, дикорослих плодів та інш).

13. Будь-яке засмічення та забруднення території і акваторії заказника.

14. Стихійний відпочинок, автомобільні стоянки, розведення вогнищ, за винятком місць, спеціально відведених для цих цілей.

15. Проїзд всіх видів транспорту, окрім службового транспорту державних природоохоронних та інспекційних служб.

16. Пересування людей за межами доріг, стежок і просік в період гніздування птахів і розмноження інших видів тварин (з березня по червень включно).

17. Надання земельних ділянок під забудову, інші види робіт, що можуть призвести до порушення природних зв’язків та ходу природних процесів, втрати наукової, господарської, естетичної цінності природного комплексу заказника.

Охоронне зобов’язання складено в 4-х примірниках, з яких перші три зберігаються у природоохоронних органах Мінекоресурсів України, четвертий — у землекористувача.

Відповідно до статті 64 Закону «Про природно-заповідний фонд України» особи, винні у порушенні заповідного режиму, несуть відповідальність, встановлену законодавством.

Передав під охорону:

Начальник Держуправління охорони

навколишнього природного середовища
в Дніпропетровській області

О. Ф. Оксамитний
«__»_________2008 р.


Взяв під охорону:

Директор ДП «Васильківське

лісове господарство»

В. В. Даценко
«__»_________2008 р.


Охоронне зобов’язання зареєстровано в Держуправлінні охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області за № 27