Сторінка:Рішення Дніпропетровської обласної ради 1998.10.16 №70-3 XXIII.djvu/1

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


Lesser Coat of Arms of Ukraine (bw).svg

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ТРЕТЯ СЕСІЯ ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЬОГО СКЛИКАННЯРІШЕННЯ

Про організацію територій і об'єктів природно-заповідного фонду областіНа підставі статті 15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», пункту 24 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статей 53, 55 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» обласна рада вирішила:

1. Затвердити перелік цінних природних територій, що резервуються для подальшої організації об'єктів природно-заповідного фонду області, згідно з додатками 1, 2.
2. Затвердити території ландшафтних заказників місцевого значення згідно з додатком 3.
3. Території, що резервуються, залишаються у віданні землевласників та землекористувачів і використовуються за їх цільовим призначенням.
На землях, що резервуються, не допускаються промислове, господарське, дачне та інше будівництво, проведення меліоративних робіт, розорювання та залісення цілинних і перелогових земель, мисливство, рибальство та інша діяльність, яка може призвести до знищення або руйнування цінних природних комплексів та об'єктів, що підлягають заповіданню.
4. До прийняття рішення про створення в установленому порядку об’єктів природно-заповідного фонду землі, що резервуються, приватизації не підлягають.
У разі передачі до комунальної чи приватної власності земель, зарезервованих для наступного заповідання, землевласники зобов’язані додержуватися режиму їх охорони та використання, визначеного пунктом 3 цього рішення.