Сторінка:Стенограма засідання Ради національної безпеки і оборони України від 28 лютого 2014 року.djvu/34

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено
37

Прошу Апарат Ради національної безпеки і оборони України та Адміністрацію Президента України підготувати проект відповідного Указу.

Росією готується рішення щодо введення військ на материкову територію України. Про це говорили наші військові. Це я також зрозумів з тих погроз, що почув лід час телефонної розмови з Наришкіним. Тому прошу, щоб остаточний текст Указу ми затвердили завтра, 1 березня. Апарат РНБО України прошу це зробити завтра в робочому порядку.

Немає заперечень? Добре.

Для вирішення окремих питань у нас немає часу на бюрократичні зволікання та узгодження. Тому на підставі нашого обговорення прошу також негайно виконати мої протокольні доручення:

1. Міністерству оборони України, Генеральному штабу Збройних Сил України:

 1.1. Негайно розробити та запровадити комплекс заходів щодо відновлення боєздатності Збройних Сил України;

 1.2. Подати виконуючому обов’язки Президента України проект Указу Президента України "Про мобілізацію";

 1.3. Забезпечити необхідні передислокацію та перегрупування військ для захисту країни від вторгнення з боку Російської Федерації. У випадку вторгнення використовувати всю наявну військову техніку і зброю, у тому числі авіацію, без додаткових узгоджень;

 1.4. Терміново розробити план заходів щодо застосування і посилення охорони та оборони військових частин Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що розташовані в Автономній Республіці Крим;