Сторінка:Сулятицький П. Нариси з історії революції на Кубані. 1926.djvu/2

Матеріал з Вікіджерел
Ця сторінка вичитана
Український Інститут Громадознавства в Празі.
Institut Ukrainien de Sociologie à Prague.


ВИДАННЯ ІНСТИТУТУ:
І. Івасюк. Кубань. Економічний нарис.

Зміст: Загальні відомості. Сільське господарство. Промисловість і торговля. Сільсько-господарська промисловість. Рибальство та рибна промисловість. Лісова промисловість та лісові матеріяли. Гірська промисловість. Метали та металеві вироби. Мануфактурна промисловість. Продукція де-чого з бакалії. Де-які инші галузі промисловости. Фінанси. Банки. Чергові акти економічної політики країни. Найближчі сусіди Кубані на Кавказі. Ставропольщина та Терщина.



Матеріяли до історії української революції.

П. Сулятицький. Нариси з історії революції на Кубані. Том I (березень 1917 року — червень 1918). З портретами й мапами. Стор. 196.

Зміст: Вступ. Упадок старої влади і утворення революційної. Перший Кубанський Обласний З'їзд. «Войсковая Рада» і «Войсковое Правительство»  Боротьба за владу. «Кубанскій край» і «Кубанское Краевое Правительство». Кубанська Народня Республіка. Війна з большевиками. Добровольча Армія. Новодмитрівська умова. «Северо-Кавказская Советская Федеративная Социалистическая Республика». Повстання проти большевиків. Добровольча Армія і кубанці на Дону. Відносини з Україною. Новочеркаська постанова кубанців.



Виготовлено до друку:
Матеріяли до історії української революції.

П. Сулятицький: Нариси з історії революції на Кубані. Том II (липень р. 1918 — листопад р. 1919).

Другий Кубанський похід. Звільнення Кубані від большевиків. Нутрішня політика Куб. Уряду, Зовнішня Кубанська політика. Непорозуміня з Добр. Армією. Надзвичайна Краєва Рада. Куб. конституція. Перевибори Військ. Отамана. Уряд П. С. Сушкова. Конфлікт його з Законод. Радою. Уряд П. І. Курганського. Конференція Дона, Кубані і Терека. Вбивство М. С. Рябовола. «Южно-Русская Конференція». Конфлікт Кубані з Добр. Армією. Насильство над Кр. Радою. Зміна конституції. Вибори нового Військ. Отамана (М. М. Успенського).



П. Сулятицький: Нариси з історії революції на Кубані. Т. III. (грудень р. 1919 — 1922 р.)

2-й уряд П. С. Сушкова. Смерть Військ. Отамана М. М. Успенського. Відновлення конституції. Вибори нового Військ. Отамана Н. М. Букретова. Уряд В. М. Іваниса. Верховний Круг Дона, Кубані й Терека. Пілюковщина. Зелені. Третій («грязний») Кубанський похід. Капітуляція Кубанської армії на Чорноморському побережжі. Кубанці в Грузії. Кубанці в Криму. Кубанці на еміграції в Європі (Лемнос, Сербія, Чехословаччина).


Адреса: Ukrajinskyj Sociologický Ústav
Praha III. Šeříková, III. 4. Tchécoslovaquie (Evropa).