Сторінка:I. Rakovskiyy - Nash Vsesvit, Lviv 1927.djvu/2

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схваленоФонд
„УЧІТЕСЯ БРАТИ МОЇ!“
Досі вийшли отсі книжочки:

1. В. Дорошенко: Шевченкова криниця. Сторінок 8+250, з гарним, у нас мало відомим портретом Пророка України. Є це упорядкована збірка „золотих думок“ Шевченка, які змальовують нам ясно світогляд Поета й Його погляди про всі важніші справи й прояви життя. Ця книжочка є необхідним підручником для всіх свідомих Українців, особливо для тих, що займаються уладжуванням патріотичних обходів та орґанізаційними справами. Ціна 1.10 зол.

2. Ст. Рудницький: Україна — Наш рідний край. Стор. 128, із 16 образками та барвною оглядовою картою українських земель. (Вже вичерпана.)

3. М. Возняк: Кирило - Методіївське брацтво Стор 2+238 з 10 образками. Автор розказує про історію Кирило-Методіївського Брацтва та відносини Шевченка до нього. В нинішню пору, коли всі поневолені народи змагають до независимости, судьба членів цього Брацтва, тих мучеників за ідею волі України й братерства Славян, зацікавлює кожного, хто бажає волі й щастя для нашого українського народу і всіх Славян. Ціна 1.50 зол.

4. М. Голубець: Начерк історії українського мистецтва Часть І. Стор. 6+262 з 71 образками. Це перша в нашій літературі спроба представлення розвитку нашого мистецтва, від найдавніших початків до кінця XVII століття. Кожний Українець, якому дорога рідня культура повинен прочитати цю важну й незвичайно займаючу працю, прикрашену багатьома гарно дібраними образками. Ціна 1.90 зол.