Сторінка:I. Rakovskiyy - Nash Vsesvit, Lviv 1927.djvu/31

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Цю сторінку схвалено


5. І. Крипякевич: Історія Козаччини для народу і молоді. Стор. 92. Цей короткий начерк історії Козаччини призначений для найширшого загалу та написаний так живо й займаючо, що з захопленням читає його кожний, кому дорога наша славна минувшина. Ціна 0.60 зол.

6. О. Терлецький: Історія української держави. Часть І. Стор. 247, з двома картами. Ціна 1.80 зол.

7. О. Терлецький: Історія української держави. Часть ІI. Стор. 304, з одною картою. Автор розказує в який спосіб український народ будував свої самостійні держави та які були причини їх упадку. Історія є учителькою життя народів, задля цього в нинішню пору кожний Українець з великою користю прочитає цю важну й цікаву працю. Ціна 2.20 зол.

8. С. Сірополко: Короткий курс бібліотекознавства. Стор. 127. Автор, оден з найгарніших знавців бібліотечної справи, розказує в тій книжочці про основи бібліотекознавства. Книжочка є необхідним підручником для закладання, уладження й ведення бібліотек, і для того обовязково повинна находитись у кожній читальні і у кожного, хто кермує бібліотекою в читальні або в якій іншій установі. Ціна 2.— зол.

9. І. Раковський: Наша земля, її утворення, будова і минувшина. Стор. 149, з 40 образками. Автор впроваджує нас в казково-прегарні часи нашої землі, коли то творилася наша цілина, описує, як творилися гори, скали, низини, як вульканічиі вибухи змінювали лице землі, які дивовижні звірі та ростини були на ній. Ціна 2.50 зол.

I. Rakovskiyy - Nash Vsesvit, Lviv 1927 - 30 zobr.png