Указ ПВР УРСР від 11.4.1943 «Про присвоєння почесного звання Заслуженого діяча науки УРСР … Богомольцю О. О., Сапегіну А. П. та Чернишову Б. І.»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ВВР/1944/5
Президія Верховної Ради Української РСР
Київ: 1943
Про присвоєння почесного звання Заслуженого діяча науки УРСР академікам Академії Наук УРСР Богомольцю О. О., Сапегіну А. П. та Чернишову Б. І.
Відомості Верховної Ради УРСР, 1944, № 5, с. 12
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про присвоєння почесного звання Заслуженого діяча науки УРСР академікам Академії наук УРСР Богомольцю О. О., Сапегіну А. П., Чернишову Б. І.

За видатні заслуги в області розвитку радянської науки присвоїти почесне звання Заслуженого діяча науки УРСР:

Богомольцю Олександру Олександровичу — академіку, президенту Академії Наук УРСР.
Сапегіну Андрію Панасовичу — академіку, віце-президенту Академії Наук УРСР.
Чернишову Борису Ісідоровичу — академіку, віце-президенту Академії Наук УРСР.


Голова Президії Верховної Ради УРСР

Секретар Президії Верховної Ради УРСР

11 квітня 1943 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).