Указ ПВР УРСР від 12.5.1941 «Про віднесення села Крива Коса … до категорії смт та перейменування його на селище імені Сєдова Г. Я.»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ВВР/1944/4
Президія Верховної Ради Української РСР
Київ: 1941
Про віднесення села Крива Коса, Будьоннівського району, Сталінської області, до категорії селищ міського типу та перейменування його на селище імені Сєдова Г. Я.
Відомості Верховної Ради УРСР, 1944, № 4, с. 7
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про віднесення села Крива Коса, Будьоннівського району, Сталінської області, до категорії селищ міського типу та перейменування його на селище імені Сєдова Г. Я.

Віднести село Крива Коса, Будьоннівського району, Сталінської області, до категорії селищ міського типу.

Перейменувати селище Крива Коса на селище імені Сєдова Г. Я.


Голова Президії Верховної Ради УРСР

Секретар Президії Верховної Ради УРСР

м. Київ,
12 травня 1941 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).