Указ ПВР УРСР від 15.11.1948 «Про утворення Зарванецької і Парпуровецької сільських Рад в складі Вінницького району, Вінницької області»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
УКАЗ
Президії Верховної Ради Української РСР
Про утворення Зарванецької і Парпуровецької сільських Рад в складі Вінницького району, Вінницької області

Утворити в складі Вінницького району, Вінницької області, сільські Ради:

Зарванецьку — з центром в селі Зарванці. Включити до складу Зарванецької сільської Ради села Зарванці та Хмільова, виключивши їх з Якушинецької сільської Ради.
Парпуровецьку — з центром в селі Парпурівці. Включити до складу Парпуровецької сільської Ради села Парпурівці та Майдан-Чапельський, виключивши їх з Луко-Мелешківської сільської Ради.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ.
15 листопада 1948 року.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).