Указ ПВР УРСР від 28.5.1945 «Про нагородження орденами «Материнська слава» та медалями «Медаль материнства» … Дніпропетровської області»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ВВР/1945/14-15 (1945
Президія Верховної Ради Української РСР
Про нагородження орденами «Материнська слава» та медалями «Медаль материнства» багатодітних матерів Дніпропетровської області
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Відомості Верховної Ради УРСР, 1945, № 14–15, с. 32–36
Видання: Київ: 1945.
Emblem of the Ukrainian SSR (1937-1949).png
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про нагородження орденами «Материнська слава» та медалями «Медаль материнства» багатодітних матерів Дніпропетровської області

На підставі Указу Президії Верховної Ради СРСР від 18 серпня 1944 року нагородити від імені Президії Верховної Ради СРСР:

Матерів, які народили та виховали дев'ять дітей

Орденом «Материнська слава» I ступеня

1. Гарбуз Наталію Федорівну — колгоспницю села Ново-Мар'янівське, Криворізького району.
2. Гордієнко Парасковію Федорівну — колгоспницю села Лозоватка, Криворізького району.
3. Махарину Федосію Матвіївну — колгоспницю села Вільні Хутори, Верхнєдніпровського району.
4. Філь Мавру Пилипівну — колгоспницю села Таранове, Васильківського району.

Матерів, які народили та виховали вісім дітей

Орденом «Материнська слава» II ступеня

1. Паршикову Ганну Іванівну — домашню господарку міста Кривий Ріг.
2. Сидоренко Олександру Йосипівну — колгоспницю села Миколаївка, Покровського району.
3. Сокол Марію Василівну — домашню господарку станції Письменна, Синельниківського району.
4. Солоп Марію Яковлівну — домашню господарку міста Нікополь.
5. Стеценко Марію Романівну — домашню господарку міста Синельникове.
6. Судиму Марфу Семенівну — колгоспницю села Ново-Павлівка, Межівського району.
7. Троян Олександру Оксентіївну — домашню господарку селища імені Першого Травня, Криворізького району.

Матерів, які народили та виховали сім дітей

Орденом «Материнська слава» III ступеня

1. Абакумову Наталію Костянтинівну — колгоспницю хутора Чапліне, Васильківського району.
2. Алексеєнко Лукерію Герасимівну — колгоспницю села Олександрівка, Васильківського району.
3. Амеліну Марію Микитівну — колгоспницю села Богданівка, Павлоградського району.
4. Андреєву Марію Харитонівну — колгоспницю села Вільний Посад, Криворізького району.
5. Бабюк Лідію Григорівну — домашню господарку села Новопавлівка, Межівського району.
6. Білогуб Дарію Петрівну — домашню господарку села Ново-Петрикове, Криворізького району.
7. Білу Дарію Макарівну — домашню господарку села Лозоватка, Криворізького району.
8. Гирик Хімію Савівну — колгоспницю села Петрикове, Криворізького району.
9. Глазкову Домну Матвіївну — колгоспницю Вишневецької сільради, Синельниківського району.
10. Гордієнко Меланію Федорівну — колгоспницю міста Нікополь.
11. Дмитрієнко Марію Панасівну — колгоспницю села Калинівка, Криворізького району.
12. Долуденко Ярину Григорівну — колгоспницю села Петриківка, Криворізького району.
13. Єгорову Настасію Степанівну — колгоспницю села Романівка, Криворізького району.
14. Єрмакову Марію Трохимівну — колгоспницю села Петриківка, Криворізького району.
15. Житникову Марію Василівну — колгоспницю села Петриківка, Криворізького району.
16. Костенко Марію Карпівну — колгоспницю села Шведівка, Криворізького району.
17. Левченко Наталію Іванівну — колгоспницю села Лозоватка, Криворізького району.
18. Липченко Оксану Максимівну — колгоспницю села Мар'янівка, Криворізького району.
19. Максименко Парасковію Федорівну — колгоспницю села Ново-Українка, Криворізького району.
20. Погорілу Євдокію Фадіївну — домашню господарку села Курганка, Криворізького району.
21. Стеблинко Євдокію Полікарпівну — колгоспницю села Ново-Українка, Криворізького району.
22. Стоян Лукерію Євстафіївну — колгоспницю села Мар'янівка, Криворізького району.
23. Сухину Євдокію Павлівну — колгоспницю села Глієватка, Криворізького району.
24. Цвитченко Олександру Семенівну — домашню господарку села Ново-Петриківка, Криворізького району.
25. Чернявську Марію Іванівну — домашню господарку села Ново-Іванівка, Криворізького району.
26. Яйцеву Катерину Івовну — колгоспницю села Калинівка, Криворізького району.

Матерів, які народили та виховали шість дітей

Медаллю «Медаль материнства» І ступеня

1. Балахон Пелагію Сергіївну — колгоспницю села Софіїво-Гейківка, Криворізького району.
2. Білозерову Єфросинію Михайлівну — колгоспницю села Петриківка, Криворізького району.
3. Виличко Тетяну Іванівну — колгоспницю села Лозоватка, Криворізького району.
4. Голоюх Єфімію Василівну — колгоспницю села Вільний Посад, Криворізького району.
5. Гориславець Марію Володимирівну — колгоспницю села Олександродар, Криворізького району.
6. Дядину Лукію Аврамівну — домашню господарку села Нова Лозоватка, Криворізького району.
7. Єгорову Наталію Єгорівну — колгоспницю села Мар'янівка, Криворізького району.
8. Конченко Ольгу Гарасимівну — колгоспницю села Вільний Посад, Криворізького району.
9. Коптєву Олену Федорівну — колгоспницю села Курганка, Криворізького району.
10. Косяк Марію Петрівну — домашню господарку села Красна Балка, Криворізького району.
11. Кривошей Марію Дмитріївну — колгоспницю села Лозоватка, Криворізького району.
12. Куць Дарію Луківну — колгоспницю села Ново-Українка, Криворізького, району.
13. Лепетку Єлисавету Архипівну — колгоспницю села Калинівка, Криворізького району.
14. Мантуленко Олександру Андронівну — колгоспницю села Веселівка, Криворізького району.
15. Нежурину Ганну Макарівну — домашню господарку міста Синельникове.
16. Пруцанину Олену Степанівну — колгоспницю села Іванівка, Криворізького району.
17. Рубай Оксану Іванівну — колгоспницю села Калинівка, Криворізького району.
18. Рудевич Меланію Володимирівну — домашню господарку села Ново-Миколаївка, Криворізького району.
19. Рулеву Ярину Василівну — колгоспницю села Курганка, Криворізького району.
20. Стопченко Марію Михайлівну — колгоспницю села Лозоватка, Криворізького району.
21. Шкурко Олену Петрівну — колгоспницю села Тихий Приют, Криворізького району.
22. Ягідну Марію Миколаївну — домашню господарку села Нова Лозоватка, Криворізького району.

Матерів, які народили та виховали п'ять дітей

Медаллю «Медаль материнства» II ступеня

1. Артеменко Марфу Іванівну — колгоспницю села Червона Балка, Криворізького району.
2. Балашову Мотрону Григорівну — колгоспницю села Олександродар, Криворізького району.
3. Бережну Ганну Олексіївну — колгоспницю села Веселі Терни, Криворізького району.
4. Білу Парасковію Митрофанівну — колгоспницю села Іванівка, Криворізького району.
5. Боровик Ганну Петрівну — колгоспницю села Червоний Ручій, Криворізького району.
6. Борсук Ганну Климівну — колгоспницю села Калинівка, Криворізького району.
7. Воробйову Пелагію Максимівну — колгоспницю села Мар'янівка, Криворізького району.
8. Галицьку Марію Андріївну — колгоспницю села Новоселівка, Криворізького району.
9. Герасимову Єфросинію Василівну — домашню господарку села Терноватка Друга, Криворізького району.
10. Глубинок Євдокію Лазарівну — колгоспницю села Олександродар, Криворізького району.
11. Грибок Єфросинію Григорівну — колгоспницю села Олександродар, Криворізького району.
12. Грибок Марію Яковлівну — колгоспницю села Олександродар, Криворізького району.
13. Гуцало Варвару Трохимівну — колгоспницю села Грузька, Криворізького району.
14. Деречу Наталію Тимофіївну — колгоспницю села Златопіль, Криворізького району.
15. Карачабан Ольгу Макарівну — колгоспницю села Христофорівка, Криворізького району.
16. Каюн Наталію Юхимівну — колгоспницю села Лозоватка, Криворізького району.
17. Кириченко Марію Денисівну — колгоспницю села Зелена Балка, Криворізького району.
18. Киричук Катерину Федорівну — робітницю села Червоний Яр, Криворізького району.
19. Лященко Олександру Гнатівну — колгоспницю села Недайвода, Криворізького району.
20. Поліщук Ганну Володимирівну — колгоспницю села Грузька, Криворізького району.
21. Приходу Марію Іванівну — колгоспницю села Недайвода, Криворізького району.
22. Поліохту Єфросинію Кіндратівну — колгоспниці селища Зоря, Криворізького району.
23. Снимщикову Марфу Дмитрівну — колгоспницю села Олександродар, Криворізького району.
24. Соловйову Домну Василівну — колгоспницю селища Зоря, Криворізького району.
25. Стрюцьку Уляну Антонівну — домашню господарку села Лозоватка, Криворізького району.
26. Суганяку Ганну Самсонівну — колгоспницю села Лозоватка, Криворізького району.
27. Суганяку Христину Пантеліївну — домашню господарку села Лозоватка, Криворізького району.
28. Тимошенко Ярину Іванівну — колгоспницю села Тихий Приют, Криворізького району.
29. Тищенко Онисію Полікарпівну — колгоспницю села Грузька, Криворізького району.
30. Турбай Ганну Климівну — колгоспницю села Петриківка, Криворізького району.
31. Фурт Олександру Андріївну — домашню господарку села Лозоватка, Криворізького району.
32. Фурт Ганну Іванівну — домашню господарку села Лозоватка, Криворізького району.
33. Чорну Оксану Яковлівну — колгоспницю села Лозоватка, Криворізького району.
34. Чуплу Ганну Антонівну — домашню господарку села Лозоватка, Криворізького району.
35. Швець Гафію Антипівну — домашню господарку села Лозоватка, Криворізького району.
36. Шкуропат Ганну Митрофанівну — домашню господарку села Лозоватка, Криворізького району.
37. Шумило Уляну Максимівну — домашню господарку села Лозоватка, Криворізького району.
38. Шупран Євдокію Кузьмівну — колгоспницю села Калинівка, Криворізького району.
39. Щедрину Марію Василівну — колгоспницю села Лозоватка, Криворізького району.
40. Ясир Настасію Феофанівну — колгоспницю села Вільний Посад, Криворізького району.


Голова Президії Верховної Ради УРСР

Секретар Президії Верховної Ради УРСР

м. Київ,
28 травня 1945 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).