Указ ПВР УРСР від 7.6.1946 «Про перенесення райцентрів Вербського, Озютичівського, Порицького та Седлищенського районів Волинської області»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Emblem of the Ukrainian SSR (1937-1949).png
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про перенесення районних центрів Вербського, Озютичівського, Порицького та Седлищенського районів Волинської області

Перенести районні центри:

а) Вербського району — з села Верба в село Овадне і Вербський район, відповідно до назви його центру, надалі іменувати — Оваднівський.

б) Озютичівського району — з села Озютичі в село Затурці і Озютичівський район, відповідно до назви його центру, надалі іменувати — Затурівський.

в) Порицького району — з селища міського типу Порицьк в село Іваничі і Порицький район, відповідно до назви його центру, надалі іменувати — Іваничівський.

г) Седлищенського району — з села Седлище в село Стара Вижва, яке надалі іменувати село Стара Вижівка, і Седлищенський район, відповідно до назви його центру, іменувати — Старовижівський.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ.

7 червня 1946 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).