Указ ПВР УРСР від 8.8.1945 «Про присвоєння почесного звання Заслуженого артиста УРСР художньому керівнику шахтарського … Бальшину Б. І.»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ВВР/1946/5-6
Президія Верховної Ради Української РСР
1945
Про присвоєння почесного звання Заслуженого артиста УРСР художньому керівнику шахтарського ансамблю пісні та танцю Бальшину Б. І.
Відомості Верховної Ради УРСР, 1946, № 5-6, с. 62
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про присвоєння почесного звання Заслуженого артиста УРСР художньому керівнику шахтарського ансамблю пісні та танцю Донбаса Бальшину В. І.


За видатну діяльність в області розвитку радянського театрального мистецтва присвоїти почесне звання Заслуженого артиста УРСР художньому керівнику шахтарського ансамблю пісні та танцю Донбаса Бальшину Володимиру Ісааковичу.


Голова Президії Верховної Ради УРСР

Секретар Президії Верховної Ради УРСР

м. Київ,
8 серпня 1945 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).