Указ Президії ВР УРСР від 10.12.1966 «Про присвоєння тов. Мельниковій А. А. почесного звання заслуженого зоотехніка Української РСР»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ВВР/1966/48 (1966
Президія Верховної Ради Української РСР
Про присвоєння тов. Мельниковій А. А. почесного звання заслуженого зоотехніка Української РСР
Відомості Верховної Ради УРСР, 1966, № 48, с. 522
Emblem of the Ukrainian SSR.svg
УКАЗ
Президії Верховної Ради Української РСР
297. Про присвоєння тов. Мельниковій А. А. почесного звання заслуженого зоотехніка Української РСР

За заслуги в розвитку тваринництва присвоїти директору радгоспу «Роздольненський» Роздольненського району Кримської області тов. Мельниковій Анастасії Андронівні почесне звання заслуженого зоотехніка Української РСР.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ, 10 грудня 1966 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).