Указ Президії ВР УРСР від 10.5.1945 «Про перенесення районного центру Чистяківського сільського району в селище Катик …»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ВВР/1945/12-13 (1945
Президія Верховної Ради Української РСР
Про перенесення районного центру Чистяківського сільського району в селище Катик і про зміни адміністративно-територіального поділу Чистяківської міськради та Чистяківського сільського району Сталінської області
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Відомості Верховної Ради УРСР, 1945, № 12–13, с. 68
Видання: Київ: 1945.
Emblem of the Ukrainian SSR (1937-1949).png
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про перенесення районного центру Чистяківського сільського району в селище Катик і про зміни адміністративно-територіального поділу Чистяківської міськради та Чистяківського сільського району Сталінської області

1. Включити до складу Чистяківського сільського району Катиківську селищну Раду з населеними пунктами Катик, Північне, Постнікове, Шевченка та шахт №№ 12, 13, 14, 15, 16, 20-біс, 30, 31, виключивши їх із складу Чистяківської міськради.

2. Перенести районний центр Чистяківського сільського району в селище Катик і надалі іменувати район — Катиківський.

3. Включити до складу Чистяківської міськради Пелагіївську селищну Раду з населеними пунктами Пелагіївка, Червона Зірка, шахт № 3-біс і № 19, населені пункти шахт №№ 8, 9, 10, 33 і 43, Ольхівської селищної Ради, виключивши їх із складу Чистяківського сільського району.

4. Хутір Рівний включити до складу Петропавлівської сільської Ради, виключивши його із Пелагіївської селищної Ради, Чистяківського сільського району.


Голова Президії Верховної Ради УРСР

Секретар Президії Верховної Ради УРСР

м. Київ,
10 травня 1945 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).