Указ Президії ВР УРСР від 18.11.1947 «Про присвоєння почесного звання Заслуженого діяча науки УРСР медичним працівникам УРСР»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
УКАЗ
Президії Верховної Ради Української РСР
ПРО ПРИСВОЄННЯ ПОЧЕСНОГО ЗВАННЯ ЗАСЛУЖЕНОГО ДІЯЧА НАУКИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР МЕДИЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

За видатні заслуги в області розвитку радянських медичних наук присвоїти почесне звання Заслуженого діяча науки Української РСР:

Вайсблату Соломонові Наумовичу — докторові медичних наук, професорові Київського стоматологічного інституту,
Тимофієвському Олександрові Дмитровичу — Дійсному членові Академії медичних наук СРСР, членові-кореспонденту Академії Української РСР, професорові Київського інституту імені О. О. Богомольця.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ
18 жовтня 1947 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).