Указ Президії ВР УРСР від 23.11.1945 «Про затвердження складу Окружних по виборах до Ради Національностей виборчих комісій від УРСР»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Emblem of the Ukrainian SSR (1937-1949).png
УКАЗ
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УРСР
ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ СКЛАДУ ОКРУЖНИХ ПО ВИБОРАХ ДО РАДИ НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ ВІД УКРАЇНСЬКОЇ РСР

На підставі ст.-ст. 47, 48, 49 «Положення про вибори до Верховної Ради СРСР» затвердити Окружні по виборах до Ради Національностей виборчі комісії від Української РСР в складі таких представників громадських організацій і товариств трудящих:

АРТЕМІВСЬКА ВИБОРЧА ОКРУГА

Голова Окружної виборчої комісії Веретенніков Василь Федорович — від професійної спілки залізничників Управління Північно-Донецької залізниці.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Рояк Петро Петрович — від робітників та службовців Чистяківської шахти «Лутугіно».

Секретар Окружної виборчої комісії Молчанова Марія Федорівна — від Артемівської комуністичної організації.
Члени Окружної виборчої комісії:

Климович Ніна Гарасимівна — від робітників та службовців шахти імені Артема Дзержинського району.

Кожемякін Василь Кирилович — від робітників та службовців Ново-Єнакіївського коксохімічного заводу.

Клепачева Олександра Георгіївна — від Горлівської міської комуністичної організації.

Лісничий Іван Семенович — від колгоспників колгоспу імені 18-го Партз'їзду, Красноармійського району.

Петренко Марія Степанівна — від робітників та службовців ОБМЧ-1 міста Краматорська.

Тристічев Яків Андрійоївич — від робітників та службовців Горлівської шахти «Кочегарка».

Харчевніков Семен Андрійович — вид робітників та службовців залізничного вузла станції Слов'янськ.

Хворост Іван Іванович — від Костянтинівської міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Вінницька виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Нехаєвський Петро Семенович — від Вінницької міської професійної спілки працівників політосвітніх установ.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Бондар Ганна Іванівна — від Дашівської професійної спілки медично-санітарних працівників.

Секретар Окружної виборчої комісії Хмелівська Оксана Костянтинівна — від Вінницької міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Члени Окружної виборчої комісії:

Агафонов Василь Прохорович — від Вінницького міського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).

Бацінко Олександр Михайлович — від колгоспників колгоспу «Червоний Промінь», Вороновицького району.

Бутко Микола Васильович — від Вінницької професійної спілки залізничників Півдня.

Куделькін Олександр Ілліч — від робітників і службовців Немирівської машинно-тракторної станції.

Малашевич Володимир Ілліч — від Вінницької організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.

Маркін Василь Васильович — від робітників, службовців та інженерів управління будівельно-відбудовних робіт Вінницької залізниці.

Пантюшина Марія Іванівна — від робітників, службовців та інженерів Вінницької взуттєвої фабрики.

Чубкова Степанида Аврамівна — від Вінницької міської комуністичної організації.
Ворошиловградська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Тульнов Петро Львович — від Ворошиловградської комуністичної організації.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Скороход Всеволод Григорович — від Ворошиловградської міської професійної спілки працівників вищої школи і наукових установ.

Секретар Окружної виборчої комісії Ігнатченко Антон Трохимович — від Ворошиловградської професійної спілки фінансово-банківських працівників.

Члени Окружної виборчої комісії:

Баско Ніна Олексіївна — від професійної спілки працівників металургійної промисловості заводу імені Ворошилова.

Богданов Павло Єгорович — від Ворошиловградської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.

Демиденко Парасковія Іванівна — від Ворошиловградської міської комуністичної організації.

Ізотов Іван Пилипович — від Краснодонської професійної спілки працівників вугільної промисловості.

Коробченко Лідія Іванівна — від Ворошиловградської професійної спілки працівників політосвітніх установ.

Петченко Єгор Єгорович — від робітників та службовців шахти імені Щорса, Ровеньківського району.

Шкарупа Віра Андріївна — від колгоспників колгоспу «Червоний партизан», Новосвітлівського району.

Юній Іван Михайлович — від Ворошиловградського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).

Дніпропетровська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Вешніков Олексій Олексійович — від професійної спілки робітників чорної металургії Півдня.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Бровко Степан Максимович — від професорів, викладачів та студентів Дніпропетровського державного університету.

Секретар Окружної виборчої комісії Макаренко Трохим Іванович — від Дніпропетровської професійної спілки працівників політосвітніх установ.

Члени Окружної виборчої комісії:

Булгаков Мирон Петрович — від робітників, службовців та інженерів Нікопольського південно-трубного металургійного заводу.

Єрінова Євгенія Яремівна — від Дніпропетровської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.

Карпенко Парасковія Іллівна — від колгоспників колгоспу «12-річчя Жовтня», Покровського району.

Лисков Григорій Михайлович — від робітників, службовців та інженерів заводу імені Леніна, міста Дніпропетровська.

Маленкін Андрій Сергійович — від Дніпропетровської міської комуністичної організації.

Масько Григорій Минович — від колгоспників колгоспу «Червоне село», Солонянського району.

Філіпов Олександр Олександрович — від Дніпропетровського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).

Хрукалова Зінаїда Семенівна — від Дніпропетровської професійної спілки працівників мистецтв.

Дрогобицька виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Лозко Дарія Іванівна — від Дрогобицької професійної спілки працівників державної торгівлі.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Березовиченко Ксенофонт Семенович — від робітників та службовців цегельних заводів Самбірського району.

Секретар Окружної виборчої комісії Кобець Іван Силович — від Дрогобицької професійної, спілки працівників політосвітніх установ.

Члени Окружної виборчої комісії:

Андрієнко Павло Григорович — від Стрийського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).

Гисяк Іван Йосипович — від Стрийської професійної спілки працівників машинно-тракторних станцій і земельних органів.

Запатичний Ілля Григорович — від колгоспників колгоспу імені Сталіна, Комарнівського району.

Ковальський Степан Михайлович — від робітників та службовців 4-го нафтопромислу міста Борислава.

Марковиченко Парасковія Архипівна — від Дрогобицької міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Патерілов Микита Федорович — від Дрогобицької комуністичної організації.

Тесля Григорій Терентійович — від працівників Дрогобицького музично-драматичного театру.

Шкуро Тетяна Семенівна — від Самбірської міської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.
Житомирська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Пилипчук Федосій Йосипович — від Житомирської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Козаченко Олексій Костянтинович — від Житомирського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).

Секретар Окружної виборчої комісії Павшенюк Євгенія Петрівна — від Житомирської професійної спілки працівників політосвітніх установ.

Члени Окружної виборчої комісії:

Василенко Марія Федотівна — від Житомирської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.

Головань Ларіон Трохимович — від робітників, службовців та інженерів депо станції Житомир.

Компанієць Михайло Арсенійович — від робітників, службовців, та інженерів авторемонтного заводу імені Сталіна, міста Житомира.

Кондратюк Марія Кирилівна — від колгоспників колгоспу «Хлібороб», Бердичівського району.

Лутаєнко Самійло Миколайович — від Житомирської комуністичної організації.

Молостов Аркадій Савелійович — від професорів, викладачів та студентів Житомирського сільськогосподарського інституту.

Ничипорук Настасія Михайлівна — від колгоспників колгоспу імені Шевченка, Черняхівського району.

Обозненко Олена Олексіївна — від Коростенської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Запорізька виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Козуб Корній Григорович — від професійної спілки працівників промислового будівництва Півдня.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Лобер Дмитро Євдокимович — від викладачів та студентів Запорізького педагогічного інституту.

Секретар Окружної виборчої комісії Марков Федір Ларіонович — від Запорізької міської комуністичної організації.

Члени Окружної виборчої комісії:

Андросов Михайло Васильович — від Запорізької організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.

Бакай Павло Володимирович — від робітників та службовців Березноватської машинно-тракторної станції, Андріївського району.

Введенський Олександр Андрійович — від Запорізького товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).

Дайдоєв Іван Тимофійович — від робітників та службовців радгоспу «Каучук», Якимівського району.

Межеріцька Клавдія Іванівна — від робітників та службовців Запорізького заводу «Комунар».

Сідая Надія Прокоівна — від колгоспників колгоспу «Удар по інтервентах», Васильківського району.

Тайкова Зоя Семенівна — від Мелітопольської професійної спілки медично-санітарних працівників.

Чернова Надія Костянтинівна — від робітників та службовців Дніпробуду.

Ізмаїльська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Головань Олексій Яковлевич — від Ізмаїльської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Листюк Марія Леонтіївна — від Ізмаїльської міської професійної спілки медично-санітарних працівників.

Секретар Окружної виборчої комісії Слободчиков Прохор Силантійович — від Ізмаїльської професійної спілки працівників політико-освітніх установ.

Члени Окружної виборчої комісії:

Ачинська Надія Парфентіївна — від Кілійської міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Георгієв Василь Петрович — від селян села Селіогли, Арцизького району.

Ларкін Микола Олександрович — від робітників та службовців залізничного вузла станції Ізмаїл.

Мойсєєва Тетяна Іванівна — від колгоспників колгоспу «Червоний партизан», Біляївського району.

Олійник Неоініла Степанівна — від Котовської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.

Тихонов Павло Полікарпович — від робітників та службовців Велківського рибзаводу.

Тринін Олександр Сергійович — від бійців, командирів та політпраціівників Н-ської військової частини.

Чемерис Терентій Іванович — від Роздільнянської комуністичної організації.

Кам'янець-Подільська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Кисляков Олексій Михайлович — від професійної спілки залізничників станції Гречани.

Заступник Голови Окружної виборчої комісії Горільченко Ганна Іванівна — від Кам'янець-Подільської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Секретар Окружної виборчої комісії Шабалін Олександр Тихонович — від Кам'янець-Подільської Професійної спілки працівників політосвітніх установ.

Члени Окружної виборчої комісії:

Алексєєв Яків Савович — від робітників, службовців та інженерів Городокського цукрового заводу.

Андрощук Катерина Киріянівна — від колгоспників колгоспу імені Ворошилова, Красилівського району.

Коваленко Марія Михайлівна — від Кам'янець-Подільської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.

Лебедь Григорій Кузьмович — від Чорноострівської комуністичної організації.

Левкова Оксана Олексіївна — від колгоспників колгоспу імені 18-го партійного з'їзду Меджибіжського району.

Прохоров Микола Іванович — від курсантів, командирів та політпрацінників Н-ської військової частини.

Чабаненко Федір Федорович — від Кам'янець-Подільської професійної спілки працівників нафтової промисловості.

Чернявська Євгенія Миколаївна — від працівників Кам'янець-Подільського драматичного театру.

Київська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Кекало Степан Самійлович — від професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл України.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Онучина Марія Михайлівна — від Молотовської районної професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл, міста Києва.

Секретар Окружної виборчої комісії Куровський Василь Антонович — від Київської професійної спілки працівників, політосвітніх установ.

Члени виборчої комісії:

Гулий Максим Федотович — від працівників Академії Наук УРСР.

Гурєєв Сергій Миколайович — від Печерського районного товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).

Глінських Віктор Олексійович — від Фастівської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.

Індиченко Костянтин Степанович — від Подільської районної комуністичної організації міста Києва.

Колумбет Спиридон Іванович — від колгоспників колгоспу імені 9 січня, Києво-Святошинського району.

Матусевич Федір Іванович — від робітників та службовців Рогозинської машинно-тракторної станції, Бориспільського району.

Руденко Горпина Захарівна — від колгоспників колгоспу імені Кірова, Переяслав-Хмельницького району.

Шевченко Галина Михайлівна — від Ленінської районної організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України, міста Києва.

Кіровоградська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Єрьомін Петро Дмитрович — від Кіровоградської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Долиніна Євдокія Антонівна — від Кіровоградської комуністичної організації.

Секретар Окружної виборчої комісії Уханов Олександр Овсійович — від Кіровоградської професійної спілки працівників політосвітніх установ.

Члени Окружної виборчої комісії:

Головко Петро Семенович — від Знам'янської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Зосімов Йосип Степанович — від викладачів, робітників та службовців Кіровоградського ремісничого училища № 1.

Карамишева Марія Степанівна — від Кіровоградської міської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.

Кузьмін Владислав Степанович — від Кіровоградської міської професійної спілки медично-санітарних працівників.

Крючков Яким Петрович — від робітників, службовців та інженерів Кіровоградського заводу «Червона зірка».

Олефіренко Ганна Андріївна — від робітників та службовців Лозоватської машинно-тракторної станції, Компаніївського району.

Туманевич Іван Захарович — від колгоспників колгоспу «Комуніст», Бобринецького району.

Хильченко Яків Антонович — від Новгородківської професійної спілки працівників машинно-тракторних станцій і земельних органів.

Красноградська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Кібець Степан Онопрійович — від Красноградської комуністичної організації.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Радевич Леонід Васильович — від Карлівської професійної спілки медично-санітарних працівників.

Секретар Окружної виборчої комісії Кожухар Василь Митрофанович — від робітників та службовців Красноградської досвідної селекційної станції.
Члени Окружної виборчої комісії:

Бовкунов Іван Кузьмович — від робітників та службовців залізничного вузла станції Конград.

Бур'ян Катерина Андріївна — від колгоспників колгоспу імені Кагановича, Коломацького району.

Гугало Марко Дементійович — від робітників та службовців Балаклійського заводу «Арсенал».

Ігнатенко Ганна Василівна — від колгоспників колгоспу імені Луначарського, Машівського району.

Кирничок Самійло Олександрович — від колгоспників колгоспу «Новий шлях», Карлівськото району.

Кобченко Галина Кузьмівна — від колгоспників колгоспу «Пролетарка», Петрівського району.

Сисоєв Володимир Іванович — від бійців, командирів та політпрацівників Н-ської військової частини.

Таранова Надія Федорівна — від учителів Кременчуцької середньої школи № 3.

Львівська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Стефаник Семен Васильович — від Львівської міської професійної спілки працівників вищої школи і наукових установ.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Полонська Дарія Антонівна — від Львівської професійної спілки медично-санітарних працівників.

Секретар Окружної виборчої комісії Чупис Микола Максимович — від Львівської міської комуністичної організації.

Члени Окружної виборчої комісії:

Зарицький Мирон Онопрійович — від професорів, викладачів та студентів Львівського політехнічного інституту.

Комарницький Євгеній Іванович — від Львівської міської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.

Ладигін Іван Іванович — від бійців, командирів, та політпрацівників Н-ської військової частини.

Солодовніков Георгій Ларіонович — від робітників та службовців залізничного вузла і депо станції Рава-Руська.

Трусевич Ярина Василівна — від Жовківської міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Третяк Мотрона Яковлівна — від колгоспників колгоспу імені Хрущова, Львівського району.

Цимбала Василь Гнатович — від селян села Лісневичі, Сокольницького району.

Штурмак Мирон Олексійович — від селян села Чишки, Олеського району.
Миколаївська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Борисенко Іван Трохимович — від Миколаївської міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Кулик Сергій Іванович — від Херсонської комуністичної організації.

Секретар Окружної виборчої комісії Биков Дмитро Васильович — від Миколаївської міської професійної спілки працівників політосвітніх установ.

Члени Окружної виборчої комісії:

Барибін Максим Маркович — від Миколаївської міської професійної спілки працівників суднобудівельної промисловості.

Голуб'ятнікова Антонина Олексіївна — від Миколаївської міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Комаренко Федір Васильович — від Миколаївської професійної спілки працівників машинно-тракторних станцій і земельних органів.

Матвєєв Олександр Костянтинович — від робітників, службовців та інженерів заводу імені Комінтерна міста Херсона.

Нечаєв Володимир Костянтинович — від курсантів, командирів та політпрацівників Н-ської військової частини.

Покладова Олександра Андріївна — від колгоспників колгоспу імені Сталіна, Володимирівського району.

Цигельний Олександр Васильович — від робітників та службовців Ново-Бузької машинно-тракторної станції.

Яцушко Марія Макарівна — від Горностаївської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Одеська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Савчук Микола Панасович — від Одеської міської професійної спілки працівників вищої школи і наукових установ.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Степаненко Зінаїда Ісаківна — від Одеської професійної спілки працівників машинно-тракторних станцій і земельних органів.

Секретар Окружної виборчої комісії Швайко Дмитро Савович — від Одеської міської комуністичної організації.

Члени Окружної виборчої комісії:

Грязнова Марія Петрівна — від робітників та службовців Андрієво-Іванівської машинно-тракторної станції та Андрієво-Іванівського районного земельного відділу.

Іващенко Олександр Никонович — від Одеської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.

Каспрюк Сильвестр Макійович — від колгоспників колгоспу імені Леніна, Іллічівського району.

Орищенко Микола Миколайович — від курсантів, командирів та політпрацівників Н-ської військової частини.

Пащенко-Мещерська Ганна Юхимівна — від працівників Одеського театру імені Жовтневої революції.

Сазонов Олександр Олександрович — від робітників, службовців та інженерів Одеського заводу імені Андре Марті.

Семикіна Олена Антонівна — від Овідіопольської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Скирда Костянтин Пилипович — від робітників, службовців та інженерів Одеської електростанції.

Полтавська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Лузанова Варвара Василівна — від Полтавської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Сафонов Григорій Андрійович — від Полтавської професійної спілки працівників друку.

Секретар Окружної виборчої комісії Надточій Марія Іванівна — від Київської районної комуністичної організації, міста Полтави.

Члени Окружної виборчої комісії:

Ваценко Олександр Володимирович — від Полтавської професійної спілки працівників машинно-тракторних станцій і земельних органів.

Денисов Гаврило Андрійович — від Полтавського міського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).

Зелений Андрій Кузьмович — від робітників, службовців та інженерів Полтавського заводу «Метал».

Каверіна Антонина Олександрівна — від Полтавської професійної спілки працівників політосвітніх установ.

Левитський Борис Григорович — від Полтавської професійної спілки працівників вищої школи й наукових установ.

Масленіков Михайло Олександрович — від робітників, службовців та інженерів Полтавського паровозо-ремонтного заводу.

Пороник Олександр Іванович — від Полтавської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.

Христиченко Зїнаїда Карпівна — від колгоспників колгоспу «Політвідділ», Миргородського району.

Ровенська виборча округа
Голова Окружної виборчої комісії Фіалковський Василь Андрійович — від Ровенської міської професійної спілки політосвітніх установ.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Олейніков Тимофій Яковлевич — від робітників, службовців та інженерів мукомольних підприємств міста Ровно.

Секретар Окружної виборчої комісії Сухаревська Ніна Павлівна — від Ровенської комуністичної організації.

Члени Окружної виборчої комісії:

Бабляк Петро Дмитрович — від Волинської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Давидович Степан Хомович — від селян села Міловиця, Оликського району.

Зубрицька Степанида Максимівна — від селян села Ровенці, Луцького району.

Лопатченко Марія Іванівна — від професійної спілки залізничників Управління Ковельської залізниці.

Лук'яненко Катерина Антонівна — від Ровенської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.

Максимчук Уляна Семенівна — від селян села Теремне, Теремнівського району.

Неверковець Ольга Павлівна — від колгоспників колгоспу імені Ватутіна Межиріцького району.

Тихонов Юхим Георгійович — від Ровенського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).

Сталінська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Онищенко Гнат Іванович — від Сталінської професійної спілки працівників промислового будівництва.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Федоренхо Іван Васильович — від викладачів та студентів Красногородськогої сільськогосподарського технікуму Мар'їнського району.

Секретар Окружної виборчої комісії Мордвінов Олександр Васильович — від Сталінської міської комуністичної організації.

Члени Окружної виборчої комісії:

Бондаренко Іван Миколайович — від робітників та службовців шахтоуправління імені Кагановича міста Макіївка.

Дудко Поліна Андріївна — від колгоспників колгоспу «Більшовик», Маріупольського району.

Карпухіна Марія Андріївна — від робітників та службовців трубного заводу імені Куйбишева міста Макіївка.

Костюченко Федір Микитович — від робітників та службовців Сніжнянської шахти № 19.

Правдюх Іван Григорович — від Харцизької професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Семашко Антонина Миколаївна — від Волновахської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Цокуров Микола Мусійович — від колгоспників колгоспу «Нове життя», Катиківського району.

Швець Федір Іванович — від робітників та службовців Маріупольського заводу «Азовстальбуд».

Станіславська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Лазуренко Михайло Костянтинович — від Станіславської міської комуністичної організації.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Спасокукоцький Юрій Олександрович — від професорів, викладачів та студентів Станіславського державного медичного інституту.

Секретар Окружної виборчої комісії Кальницький Степан Андрійович — від Станіславської професійної спілки працівників машинно-тракторних станцій і земельних органів.

Члени Окружної виборчої комісії:

Бондарєв Олександр Митрофанович — від Станіславського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).

Гнаткова Валентина Матвіївна — від Станіславської міської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.

Гречух Григорій Федорович — від Станіславської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Лакєєв Іван Олексійович — від бійців, командирів та політпрацівників Н-ської військової частини.

Нікітченко Євгенія Степанівна — від Станіславської професійної спілки працівників мистецтв.

Нижник Василина Семенівна — від Станіславської професійної спілки фінансово-банківських працівників.

Присяжнюк Павло Миколайович — від робітників, службовців та інженерів Станіславського паровозоремонтного заводу.

Судук Одокія Лук'янівна — від селян села Микитинці, Станіславського району.

Сумська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Шевчук Федір Макарович — від Сумської комуністичної організації.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Ільющенко Мотрона Василівна — від Сумської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.

Секретар Окружної виборчої комісії Гончарук Іван Сидорович — від робітників, службовців та інженерів заводу імені Фрунзе міста Суми.
Члени Окружної виборчої комісії:

Калініна Марія Омелянівна — від робітників та службовців Сумської машинно-тракторної станції.

Лунін Микола Олександрович — від робітників, службовців та інженерів паровозного депо станції Смородіно, Південної залізниці.

Марценко Сергій Йосипович — від Сумського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).

Педос Антонина Петрівна — від Сумського товариства Червоного хреста і Червоного півмісяця.

Пармузіна Горпина Антонівна — від колгоспників колгоспу «Більшовик», Білопільського району.

Рядовая Варвара Пилипівна — від Сумської професійної спілки фінансово-банківських працівників.

Супрун Лука Наумович — від робітників та службовців Засульської машинно-тракторної станції, Роменського району.

Чернецький Іван Петрович — від професорів, викладачів та студентів Сумського педагогічного інституту.

Тернопільська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Голий Василь Костянтинович — від Чортківської міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Бахвалова Меланія Іванівна — від робітників та службовців депо станції Тернопіль.

Секретар Окружної виборчої комісії Єрещенко Катерина Василівна — від Чортківської професійної спілки працівників політосвітніх установ.

Члени Окружної виборчої комісії:

Боченко Іван Миколайович — від Кременецької міської комуністичної організації.

Борщ Марія Яковлівна — від робітників та службовців цукрового заводу «Поділля», Микулинецького району.

Густяник Михайло Степанович — від селян села Добровляни, Заліщицького району.

Козлов Павло Іванович — від Тернопільського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).

Казанцева Наталія Яковлівна — від Збаражської міської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.

Криворучко Василь Петрович — від колгоспників колгоспу імені Тимошенка, Борщівського району.

Переймибіда Ларіон Михайлович — від робітників та службовців відділу руху станції Тернопіль.

Розвадовська Ганна Матвіївна — від Чортківської міської професійної спілки працівників зв'язку,

Ужгородська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Петрущак Іван .Дмитрович — від Закарпатської ради професійних спілок.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Борканюк Серена Гнатівна — від Закарпатської комуністичної організації.

Секретар Окружної виборчої комісії Терещенко Іван Андрійович — від Ужгородської комуністичної організації.

Члени Окружної виборчої комісії:

Горагонич Софія Юріївна — від Мукачівської міської професійної спілки робітників державних установ.

Гудь Амвросій Іванович — від Севлюшської окружної ради професійних спілок.

Дюрічка Костянтин Юрійович — від Тячівської організації Спілки Молоді Закарпатської України.

Железняк Василь Ілліч — від робітників, службовців та інженерів Чанадіївського лісопильного заводу.

Лагойда Ганна Василівна — від селян села Хуст, Хустівської округи.

Мацейко Йосип Миколайович — від селян села Горяни, Ужгородської округи.

Патрус-Карпатський Андрій Михайлович — від робітників та службовців редакції газети «Закарпатська Правда».

Рокицький Степан Степанович — від Берегівської професійної спілки медично-санітарних працівників.

Уманська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Пікалова Настасія Спиридонівна — від Уманської міської комуністичної організації.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Зелена Наталія Трифонівна — від Уманської міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Секретар Окружної виборчої комісії Поліпонов Степан Лазарович — від Уманської міської професійної спілки працівників політосвітніх установ.

Члени Окружної виборчої комісії:
Бджола Іван Іванович — від Шполянської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Козарчук Лідія Порфиріївна — від колгоспників колгоспу «Сталінський клич», Ладиженського району.

Куницький Каміл Олександрович — від Гайсинської комуністичної організації.

Панчук Федот Микитович — від колгоспників колгоспу імені 9-го Січня, Христинівського району.

Позиченюк Галина Лук'янівна — від Погребищенської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.

Холінов Микола Васильович — від робітників, службовців та інженерів Смілянського машинобудівельного заводу.

Цветкова Марія Петрівна — від Бабанського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).

Швецов Микола Олексійович — від робітників, службовців та інженерів Харіївського спиртно-горілчаного заводу, Сквирського району.

Харківська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Семко Михайло Федорович — від викладачів та студентів Харківського механіко-машинобудівельного інституту.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Забіла Наталія Львівна — від спілки письменників Харківської області.

Секретар Окружної виборчої комісії Голованев Олександр Антонович — від Харківської комуністичної організації.

Члени Окружної виборчої комісії:

Галаздарова Зоя Василівна — від Орджонікідзевської районної організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України, міста Харкова.

Голбан Євгеній Данилович — від бійців, командирів та політпрацівників Н-ської військової частини.

Голева Валентина Георгіївна — від учителів 19 середньої школи міста Харкова.

Єфімов Віталій Яковлевич — від робітників та службовців заводу № 135.

Крушельницький Мар'ян Михайлович — від працівників мистецтв міста Харкова.

Крят Павло Іванович — від робітників та службовців Харківського заводу «Серп та Молот».

Рябенко Парасковія Панасівна — від колгоспників колгоспу імені Чкалова, Двурічанського району.

Тиховський Володимир Олександрович — від Харківської професійної спілки працівників вищої школи й наукових установ.
Чернігівська виборча округа

Голова Окружної виборчої комісії Чорноус Сидір Кирилович — від Чернігівської професійної спілки працівників лісу і сплаву.

Заступник голови Окружної виборчої комісії Хлібик Ольга Гуріївна — від Чернігівської міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.

Секретар Окружної виборчої комісії Гірман Іван Микитович — від Чернігівської міської професійної спілки працівників політосвітніх установ.

Члени Окружної виборчої комісії:

Баклан Володимир Іванович — від Ніжинської комуністичної організації.

Дружиніна Ніна Георгіївна — від Чернігівської міської комуністичної організації.

Журавльов Володимир Йосипович — від Чернігівської міської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.

Косаковський Леонтій Васильович — від робітників, службовців та sнженерів залізничного вузла станції Чернігів.

Масловський Григорій Юхимович — від колгоспників колгоспу імені Леніна Олишівського району.

Новак Радіон Федорович — від робітників та службовців Прилуцького м'ясного заводу.

Шевчик Олексій Микитович — від колгоспників колгоспу «Молодий будівельник», Козелецького району.

Ященко Катерина Яковлівна — від Чернігівської міської професійної спілки медично-санітарних працівників.


Голова Президії Верховної Ради УРСР

Секретар Президії Верховної Ради УРСР

м. Київ

23 листопада 1945 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).