Указ Президії ВР УРСР від 3.10.1950 «Про виборчі норми по виборах до сільських і селищних Рад депутатів трудящих Української РСР»
Зовнішній вигляд
◀ Указ Президії Верховної Ради УРСР від 30 вересня 1950 «Про проведення виборів до обласних, окружних, районних, міських, районних у містах, сільських і селищних Рад депутатів трудящих Української РСР» | ВВР/1950/4 1950 Про виборчі норми по виборах до сільських і селищних Рад депутатів трудящих Української РСР |
Указ Президії Верховної Ради УРСР від 3 жовтня 1950 «Про затвердження «Положення про вибори до обласних, окружних, районних, міських, сільських і селищних Рад депутатів трудящих Української РСР» ▶ |
|
УКАЗ
Президії Верховної Ради Української РСР
Про виборчі норми по виборах до сільських і селищних Рад депутатів трудящих Української РСР
Президія Верховної Ради Української Радянської Соціалістичної Республіки постановляє:
1. Установити, що вибори до сільських і селищних Рад депутатів трудящих Української РСР провадяться по виборчих округах за такими нормами:
- один депутат від 100 чоловік населення;
- в селах і селищах з населенням до 1000 чоловік обирається 9 депутатів, а з населенням понад 3500 чоловік — не більше 35 депутатів.
2. Внести на затвердження Верховної Ради Української РСР пропозицію про відповідну зміну ст. 121 Конституції Української РСР.
Голова Президії Верховної Ради Української РСР
Секретар Президії Верховної Ради Української РСР
м. Київ.
3 жовтня 1950 року. |
Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:
- вираження народної творчості (фольклор);
- акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
- розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).