Указ Президії ВР УРСР від 30.7.1945 «Про нагородження орденами «Материнська слава» та медалями «Медаль материнства» … Запорізької області»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Emblem of the Ukrainian SSR (1937-1949).png
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про нагородження орденами „Материнська слава“ та медалями „Медаль материнства“ багатодітних матерів Запорізької області

На підставі Указу Президії Верховної Ради СРСР від 18 серпня 1944 року нагородити від імені Президії Верховної Ради СРСР:
Матерів, які народили та виховали дев'ять дітей

Орденом «Материнська слава» І ступеня

1. Акімову Павлину Андріївну — колгоспницю села Веселе, Веселівського району.
2. Гвоздик Ніну Яковлівну — домашню господарку села Велика Білозерка, Великобілозерського району.
3. Кошель Олександру Дмитрівну — домашню господарку села Обіточне, Приморського району.
4. Мельник Наталію Іванівну — домашню господарку села Піщане, Мелітопольського району.
5. Рудометкіну Настасію Григорівну — домашню господарку міста Мелітополь.
6. Цимбал Тетяну Андріївну — колгоспницю села Новоселище, Верхнєхортицького району.

Матерів, які народили та виховали вісім дітей

Орденом «Материнська слава» ІI ступеня

1. Атаманчук Ольгу Миколаївну — колгоспницю села Веселе, Веселівського району.
2. Бут Пелагію Денисівну — колгоспницю села Кінські Роздори, Пологівського району.
3. Вієнко Наталію Микитівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
4. Данченко Федосію Яковлівну — домашню господарку міста Мелітополь.
5. Заволоку Парасковію Захарівну — колгоспницю села Партизани, Приморського району.
6. Лау Ганну Ничипорівну — колгоспницю села Бабурка, Верхнєхортицького району.
7. Махонько Парасковію Павлівну — домашню господарку міста Мелітополь.
8. Петренко Ганну Миколаївну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
9. Попову Парасковію Гнатівну — колгоспницю села В'ячеславка, Приморського району.
10. Прокопенко Марію Іллівну — домашню господарку міста Мелітополь.
11. Редько Килину Миколаївну — колгоспницю села Петрівка, Гуляйпільського району.
12. Скрипку Марію Василівну — колгоспницю села Басань, Пологівського району.
13. Сторчило Пелагію Артемівну — колгоспницю Червоної сільради, Великобілозерського району.
14. Федоренко Ганну Сергіївну — домашню господарку міста Мелітополь.
15. Шеховцову Мотрону Данилівну — колгоспницю села Матвіївка, Веселівського району.
Матерів, які народили та виховали сім дітей

Орденом «Материнська слава» ІII ступеня

1. Анохіну Марію Арсенівну — колгоспницю Августинівської сільради, Верхнєхортицького району.
2. Антанщук Марію Омелянівну — колгоспницю села Єлисаветівка, Веселівського району.
5. Ареф'єву Євдокію Улянівну — домашню господарку селища Ногайськ, Приморського району.
4. Батичко Устину Андріївну — домашню господарку роз'їзду 357, Ново-Керменчицького району.
5. Бєлку Олександру Олександрівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
6. Головань Степаниду Макарівну — колгоспницю села Семенівка, Пологівського району.
7. Гонтар Ольгу Романівну — колгоспницю села Семенівка, Пологівського району.
8. Гончарову Олександру Денисівну — колгоспницю села Дмитріївка, Осипенківського району.
9. Гончарук Ганну Гордіївну — домашню господарку міста Мелітополь.
10. Горбенко Марфу Романівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
11. Гочак Юлію Миколаївну — колгоспницю села Велика Білозерка, Великобілозерського району.
12. Дмитренко Євдокію Яковлівну — колгоспницю Ново-Федорівської сільради, Пологівського району.
13. Єременко Ганну Михайлівну — колгоспницю селища Азов, Приморського району.
14. Калитку Лідію Карпівну — колгоспницю села Федорівка, Верхнєхортицького району.
15. Котову Катерину Семенівну — колгоспницю селища Петропавлівськ, Верхнєхортицького району.
16. Ликову Парасковію Юхимівну — колгоспницю Кузнецівської сільради, Ново-Керменчицького району.
17. Мутовчі Марію Іванівну — колгоспницю села В'ячеславка, Приморського району.
18. Нагорну Парасковію Іванівну — колгоспницю села Кінські Роздори, Пологівського району.
19. Оленкевич Софію Кирилівну — колгоспницю Нижнєхортицької сільради, Верхнєхортицького району.
20. Олефір Софію Миколаївну — колгоспницю села Кобильне, Ново-Керменчицького району.
21. Остапенко Тетяну Макарівну — колгоспницю села Гюнівка, Великобілозерського району.
22. Павленко Софію Леонтіївну — робітницю села Верхня Хортиця, Верхнєхортицького району.
22. Панченко Мотрону Петрівну — колгоспницю села Ново-Олексіївка, Приморського району.
24. Редьку Ганну Ананіївну — колгоспницю села Вербове, Пологівського району.
25. Снесову Марію Юхимівну — домашню господарку села Обіточне, Приморського району.
26. Стрюкову Віру Яковлівну — домашню господарку міста Мелітополь.
27. Суханову Марфу Федотівну — колгоспницю села Веселе, Веселівського району.
28. Чорну Неонілу Іванівну — колгоспницю села Розумівка, Верхнєхортицького району.
29. Чорну Ганну Федорівну — колгоспницю села Солодководня, Ново-Керменчицького району.

Матерів, які народили та виховали шість дітей

Медаллю «Медаль материнства» І ступеня

1. Атанову Пелагію Федорівну — колгоспницю села Полоузівка, Осипенківського району.
2. Барсукову Ганну Єгорівну — домашню господарку міста Мелітополь.
3. Бончеву Пелагію Степанівну — колгоспницю села Трояни, Осипенківського району.
4. Брин Єфімію Григорівну — колгоспницю села Біленьке, Верхнєхортицького району.
5. Букреєву Марію Іванівну — домашню господарку міста Мелітополь.
6. Буряк Євгенію Мусіївну — колгоспницю Запорізької сільради, Веселівського району.
7. Ганжину Федосію Мусіївну — колгоспницю села Дмитріївка, Осипенківського району.
8. Ганзулю Марію Семенівну — колгоспницю села Ново-Троїцьке, Осипенківського району.
9. Глущенко Хевронію Дмитрівну — колгоспницю села Гюнівка, Великобілозерського району.
10. Гонтар Єфросинію Максимівну — колгоспницю села Семенівка, Пологівського району.
11. Гуслеву Ганну Василівну — колгоспницю села Єлисаветівка, Веселівського району.
12. Долгополову Федосію Яковлівну — колгоспницю села Веселе, Веселівського району.
13. Дук Устину Петрівну — домашню господарку села Хитрівка, Комишевахського району.
14. Єпишкіну Настасію Трохимівну — колгоспницю села Долинськ, Верхнєхортицького району.
15. Залозну Олександру Григорівну — робітницю села Менчикури, Веселівського району.
16. Кононову Мотрону Нестерівну — робітницю радгоспу «Известия», Веселівського району.
17. Конюшкіну Тетяну Юхимівну — домашню господарку селища Ногайськ, Приморського району.
18. Кузьменко Килину Іванівну — домашню господарку села Обіточне, Приморського району.
19. Кусаєву Ганну Яковлівну — колгоспницю селища Привільне, Верхнєхортицького району.
20. Кучерявко Ганну Федорівну — домашню господарку міста Мелітополь.
21. Липаткіну Надію Олександрівну — колгоспницю селища Ногайськ, Приморського району.
22. Лихо Лукерію Андронівну — колгоспницю села Велика Білозерка, Великобілозерського району.
23. Лосеву Ольгу Трохимівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
24. Лосеву Парасковію Олексіївну — колгоспницю села Біленьке, Верхнєхортицького району.
25. Мазурову Олену Іванівну — домашню господарку міста Мелітополь.
26. Маленко Марію Федорівну — домашню господарку міста Мелітополь.
27. Мариненко Ганну Іванівну — колгоспницю села Піскошене, Веселівського району.
28. Маркову Ганну Гнатівну — колгоспницю села Преслав, Приморського району.
29. Маркову Євдокію Степанівну — колгоспницю села Преслав, Приморського району.
30. Матченко Марину Киріянівну — колгоспницю села Пологи, Пологівського району.
31. Мильчеву Марію Іванівну — колгоспницю села Преслав, Приморського району.
32. Минкову Ярину Михайлівну — колгоспницю села Діанівка, Приморського району.
33. Мішок Лукерію Никонорівну — колгоспницю села Хитрівка, Комишевахського району.
34. Моргунову Мотрону Йосипівну — колгоспницю села Менчикури, Веселівського району.
35. Мошак Парасковію Максимівну — колгоспницю села Павлівка, Верхнєхортицького району.
36. Недвигу Настасію Сергіївну — домашню господарку села Федорівка, Верхнєхортицького району.
37. Олійник Єлисавету Тихонівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
38. Острик Марію Терентіївну — колгоспницю села Кобильне, Ново-Керменчицького району.
39. Патаку Дарію Федотівну — робітницю радгоспу «Известия», Веселівського району.
40. Педан Ольгу Порфирівну — колгоспницю села Комишеватка, Приморського району.
41. Піддубну Парасковію Іванівну — колгоспчицю Кобилянської сільради, Ново-Керменчицького району.
42. Поліщук Марину Максимівну — колгоспницю села Інзівка, Приморського району.
43. Приуполіну Марію Василівну — домашню господарку міста Мелітополь.
44. Рябко Пелагію Іванівну — колгоспницю села Дмитріївка, Осипенківського району.
45. Сердюк Настасію Петрівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
46. Серебрянську Тетяну Гнатівну — колгоспницю села Ново-Олександрівка Друга, Верхнєхортицького району.
47. Скорину Парасковію Пантелеймонівну — колгоспницю села Ново-Петрівськ, Верхнєхортицького району.
48. Суховерш Настасію Петрівну — колгоспницю села Смоляна, Верхнєхортицького району.
49. Тельчарову Степаниду Іванівну — колгоспницю села Трояни, Осипенківського району.
50. Ткаченко Ганну Дмитрівну — колгоспницю села Веселе, Веселівського району.
51. Топалову Федору Іллівну — колгоспницю села Полоузівка, Осипенківського району.
52. Торовець Єлисавету Григорівну — колгоспницю села Ново-Троїцьке, Осипенківського району.
53. Трішечку Віру Омелянівну — колгоспницю села Єлисаветівка, Веселівського району.
54. Фесенко Килину Олександрівну — колгоспницю села Партизани, Приморського району.
55. Чернявську Мотрону Іванівну — домашню господарку села Федорівка, Верхнєхортицького району.
56. Чеховську Євдокію Петрівну — колгоспницю села Біленьке, Верхнєхортицького району.
57. Чивліклій Марію Дорофіївну — колгоспницю села Полоузівка, Осипенківського району.
58. Циндрю Олену Федорівну — колгоспницю села Партизани, Приморського району.
59. Шевченко Оксану Терентіївну — колгоспницю села Бабурка, Верхнєхортицького району.
60. Шовкопляс Антонину Петрівну — колгоспницю села Єлисаветівка, Веселівського району.
61. Шморгало Тетяну Леонтіївну — колгоспницю села Юнівка, Великобілозерського району.
62. Шугаєву Варвару Кузьмівну — домашню господарку міста Мелітополь.
63. Яковенко Пелагію Євстафіїївну — колгоспницю села Ново-Троїцьке, Осипенківського району.
64. Яременко Пелагію Гордіївну — колгоспницю села Чапаєвка, Пологівського району.

Матерів, які народили та виховали п'ять дітей

Медаллю «Медаль материнства» ІI ступеня

1. Акселенко Ольгу Іванівну — домашню господарку селища Червоноармійськ, Червоноармійського району.
2. Байду Катерину Кузьмівну — колгоспницю села Дмитріївка, Осипенківського району.
3. Баклицьку Марію Федорівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
4. Батрак Марію Василівну — колгоспницю села Гюнівка, Великобілозерського району.
5. Бельчеву Марію Гнатівну — колгоспницю села Інзівка. Приморського району.
6. Бєлову Євгенію Олексіївну — колгоспницю села Мар'ївка, Вєрхнєхортицького району.
7. Бєляєву Євдокію Іванівну — колгоспницю села Веселе, Веселівського району.
8. Бєлокриницьку Парасковію Олексіївну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
9. Біленко Парасковію Сидорівну — колгоспницю Ново-Гупалівської сільради, Червоноармійського району.
10. Бойко Ганну Митрофанівну — колгоспницю села Велика Білозерка, Великобілозерського району.
11. Бойко Олену Матвіївну — колгоспницю села Велика Білозерка, Великобілозерського району.
12. Болтушенко Ольгу Лук'янівну — колгоспницю села Комишеваха, Комишевахського району.
13. Бончеву Раісу Іванівну — колгоспницю села Трояни, Осипенківського району.
14. Болотіну Пелагію Володимирівну — домашню господарку селища Ногайськ, Приморського району.
15. Брожко Марфу Григорівну — колгоспницю села Менчикури, Веселівського району.
16. Василенко Степаниду Федотівну — колгоспницю села Ново-Олександрівка, Вєрхнєхортицького району.
17. Вакуленко Марію Андріївну — колгоспницю села Єлисаветівка, Веселівського району.
18. Варбанську Раісу Петрівну — колгоспницю села Преслав, Приморського району.
19. Візірську Ганну Антонівну — колгоспницю села Банівка, Приморського району.
20. Візірську Єфросинію Георгіївну — колгоспницю села Банівка, Приморського району.
21. Волотко Євдокію Трифонівну — колгоспницю села Гюнівка, Великобілозерського району.
22. Ворону Марію Стефанівну — колгоспницю села Велика Білозерка, Великобілозерського району.
23. Гамалій Горпину Василівну — колгоспницю села Степанівка Перша, Приазовського району.
24. Ганзулю Софію Климівну — колгоспницю села Ново-Троїцьке, Осипенківського району.
25. Ганзулю Єлисавету Іллівну — колгоспницю села Ново-Троїцьке, Осипенківського району.
26. Ганношенко Марію Леонтіївну — робітницю Кобилянської сільради, Ново-Керменчицького району.
27. Гаркушко Олександру Семенівну — домашню господарку міста Мелітополь.
28. Гетьман Варвару Логвинівну — колгоспницю села Велика Білозерка, Великобілозерського району.
29. Глушко Веклу Іванівну — колгоспницю села Санджарівка, Гуляйпільського району.
30. Гогунську Ганну Федорівну — колгоспницю села Преслав, Приморського району.
31. Головинову Надію Харлампіївну — колгоспницю села Матвіївка, Веселівського району.
32. Голяєву Ольгу Єгорівну — колгоспницю села Піскошене, Веселівського району.
33. Горлач Настасію Юхимівну — колгоспницю села Велика Білозерка, Великобілозерського району.
34. Гринь Марію Мефодіївну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
35. Гришко Марію Архипівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
36. Гук Василину Денисівну — колгоспницю села Мар'ївка, Верхнєхортицького району.
37. Гутареву Ольгу Іванівну — колгоспницю Нікольської Першої сільради, Червоноармійського району.
38. Гуткову Пелагію Іванівну — колгоспницю села Інзівка, Приморського району.
39. Гутник Ганну Фоківну — колгоспницю села Піскошене, Веселівського району.
40. Данильчук Настасію Панасівну — колгоспницю села Велика Білозерка, Великобілозерського району.
41. Димитрову Пелагію Дмитрівну — колгоспницю села Банівка, Приморського району.
42. Долгополову Варвару Мусіївну — колгоспницю села Єлисаветівка, Веселівського району.
43. Дубицьку Євдокію Устимівну — робітницю міста Мелітополь.
44. Дуплій Настасію Петрівну — колгоспницю села Смоляна, Верхнєхортицького району.
45. Дьякову Марію Георгіївну — домашню господарку села Преслав, Приморського району.
46. Євус Євгенію Омелянівну — колгоспницю села Веселе, Веселівського району.
47. Єлецьку Євгенію Іванівну — домашню господарку міста Мелітополь.
48. Єременко Віру Микитівну — колгоспницю села Запоріжжя, Веселівського району.
49. Єрмолюгіну Ольгу Семенівну — домашню господарку міста Мелітополь.
50. Жадан Марію Юхимівну — колгоспницю села Дмитріївка, Осипенківського району.
51. Жеребко Ганну Степанівну — колгоспницю Солодководнянської сільради, Ново-Керменчицького району.
52. Зайковську Катерину Тереитіївну — домашню господарку селища Червоноармійськ, Червоноармійського району.
53. Зайченко Катерину Семенівну — домашню господарку села Верхня Хортиця, Верхнєхортицького району.
54. Зінченко Єфімію Гнатівну — колгоспницю села Гюнівка, Великобілозерського району.
55. Зубенко Марію Миронівну — колгоспницю села Нижня Хортиця, Верхнєхортицького району.
56. Зуй Ярину Омелянівну — колгоспницю села Комишеваха, Комишевахського району.
57. Калаянову Ольгу Петрівну — колгоспницю села Діанівка, Приморського району.
58. Каліцеву Ярину Дмитрівну — колгоспницю села Преслав, Приморського району.
59. Канищеву Оксану Михайлівну — колгоспницю селища Азов, Приморського району.
60. Катрич Марію Григорівну — колгоспницю села Дмитріївка, Осипенківського району.
61. Катуніну Ніну Григорівну — домашню господарку селища Червоноармійськ, Червоноармійського району.
62. Кіорпу Ганну Іванівну — колгоспницю села Полоузівка, Осипенківського району.
63. Кіосову Марину Костянтинівну — колгоспницю села Полоузівка, Осипенківського району.
64. Кірюту Ганну Іллівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
65. Кіссу Марію Панасівну — колгоспницю села Полоузівка, Осипенківського району.
66. Книрик Веклу Тимофіївну — колгоспницю Федорівської сільради, Верхнєхортицького району.
67. Книш Олександру Олексіївну — колгоспницю села Мар'ївка, Верхнєхортицького району.
68. Ковбасу Ганну Михайлівну — колгоспницю Федорівської сільради, Верхнєхортицького району.
69. Ковалевську Оксану Іванівну — колгоспницю села Широке, Верхнєхортицького району.
70. Козенцеву Степаниду Іванівну — домашню господарку міста Мелітополь.
71. Корневу Парасковію Гнатівну — колгоспницю села Ново-Троїцьке, Осипенківського району.
72. Кострому Катерину Василівну — колгоспницю села Дмитріївка, Осипенківського району.
73. Краснікову Євгенію Федорівну — домашню господарку селища Ногайськ, Приморського району.
74. Кузьменко Дарію Марківну — колгоспницю села Біленьке, Верхнєхортицького району.
75. Куксову Варвару Макарівну — колгоспницю села Веселе, Веселівського району.
76. Курбацьку Любов Йосипівну — колгоспницю села Дмитріївка, Осипенківського району.
77. Куць Дарію Спиридонівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
78. Куць Євгенію Сергіївну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
79. Куць Настасію Григорівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
80. Кюрчеву Ганну Олексіївну — колгоспницю села Трояни, Осипенківського району.
81. Лавриш Марфу Гаврилівну — колгоспницю села Широке, Верхнєхортицького району.
82. Лінкевич Євгенію Павлівну — робітницю Микольської Першої сільради, Червоноармійського району.
83. Лисенко Марію Яковлівну — колгоспницю села Мар'ївка, Верхнєхортицького району.
84. Лоцман Лукерію Єгорівну — колгоспницю села Хитрівка, Комишевахського району.
85. Макаренко Єфросинію Кузьмівну — колгоспницю села Ново-Сергіївка, Верхнєхортицького району.
86. Машенко Олену Федорівну — колгоспницю села Пологи, Пологівського району.
87. Межевич Ярину Іванівну — колгоспницю села Новоселівка, Пологівського району.
88. Мельник Марфу Ісаківну — колгоспницю села Менчикури, Веселівського району.
89. Минкову Олену Василівну — колгоспницю села Діанівка, Приморського району.
90. Мисюрину Марфу Дорофіївну — домашню господарку міста Мелітополь.
91. Мистюк Олену Сергіївну — домашню господарку села Чапаєвка, Пологівського району.
92. Митєву Домнікію Панасівну — колгоспницю села Банівка, Приморського району.
93. Михайлову Мотрону Терентівну — колгоспницю села Єлисаветівка, Веселівського району.
94. Міняйло Марію Савелівну — колгоспницю села Широке, Верхнєхортицького району.
95. Мішок Марію Дмитрівну — колгоспницю села Хитрівка, Комишевахського району.
96. Мозгову Наталію Олександрівну — колгоспницю села Дмитріївка, Осипенківського району.
97. Моторну Єфросинію Тимофіївну — колгоспницю села Біленьке, Верхнєхортицького району.
98. Муравйову Марію Дем'янівну — домашню господарку міста Мелітополь.
99. Мурко Настасію Власівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
100. Наливайко Євдокію Григорівну — вчительку села Гюнівка, Великобілозерського району.
101. Нічаєву Ніну Григорівну — колгоспницю села Широке, Верхнєхортицького району.
102. Новичок Катерину Микитівну — колгоспницю Скелеватської сільради, Червоноармійського району.
103. Новохатську Уляну Григорівну — колгоспницю села Комишеватка, Приморського району.
104. Новошинську Ганну Павлівну — колгоспницю селища Шевченкове Друге, Пологівського району.
105. Нор Федосію Степанівну — колгоспницю села Ново-Троїцьке, Осипенківського району.
106. Олешко Уляну Кирилівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
107. Осташенко Настасію Іллівну — колгоспницю села Ново-Олександрівка, Верхнєхортицького району.
108. Панкрушину Ганну Гнатівну — колгоспницю села Ново-Олексіївка, Приморського району.
109. Павлову Ганну Давидівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
110. Паскевську Марію Юхимівну — колгоспницю села Павлівка, Верхнєхортицького району.
111. Пастиреву Євдокію Трохимівну — колгоспницю села Полоузівка, Осипенківського району.
112. Пархоменко Єфросинію Сергіївну — колгоспницю села Дмитріївка, Осипенківського району.
113. Пеневу Марію Дмитрівну — колгоспницю села Полоузівка, Осипенківського району.
114. Пенчук Марфу Карпівну — колгоспницю села Дмитріївка, Осипенківського району.
115. Пенчук Олександру Несторівну — колгоспницю села Дмитріївка, Осипенківського району.
116. Пилипенко Марію Григорівну — домашню господарку селища Червоноармійськ, Червоноармійського району.
117. Плотник Олену Гордіївну — колгоспницю села Дмитріївка, Осипенківського району.
118. Подзолкіну Євдокію Григорівну — колгоспницю села Преслав, Приморського району.
119. Пономареву Степаниду Василівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
120. Пономаренко Євдокію Дмитрівну — домашню господарку міста Мелітополь.
121. Попович Надію Захарівну — колгоспницю села Вербове, Пологівського району.
122. Проскуркіну Ганну Іллівну — колгоспницю села Борисівка, Приморського району.
123. Пугач Пестину Яковлівну — колгоспницю села Гюнівка, Великобілозерського району.
124. Путрю Настасію Йосипівну — колгоспницю Червоної сільради, Великобілозерського району.
125. Пшеничну Варвару Яковлівну — колгоспницю села Запоріжжя, Веселівського району.
126. Романенко Мотрону Сидорівну — колгоспницю села Велика Білозерка, Великобілозерського району.
127. Роман Марфу Терентіївну — колгоспницю села Менчикури, Веселівського району.
128. Рубель Олександру Федорівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
129. Рубель Марфу Харитонівну — колгоспницю села Запоріжжя, Веселівського району.
130. Рябчук Парасковію Іванівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
131. Савело Марію Іванівну — колгоспницю села Ново-Петрівськ, Верхнєхортицького району.
132. Саламаху Зінаїду Омелянівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
133. Самохвал Килину Павлівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
134. Сергеєву Катерину Іванівну — домашню господарку міста Мелітополь.
135. Сердюк Пелагію Василівну — домашню господарку міста Мелітополь.
136. Сєрик Єфімію Йосипівну — колгоспницю села Єлисаветівка, Веселівського району.
137. Сиваченко Наталію Андріївну — колгоспницю села Партизани, Приморського району.
138. Сиващенко Пелагію Петрівну — домашню господарку села Обіточне, Приморського району.
139. Сиващенко Дарію Яковлівну — домашню господарку міста Мелітополь.
140. Сивуху Ганну Іванівну — колгоспницю села Комишеваха, Комишевахського району.
141. Ситу Софію Іллівну — колгоспницю села Велика Білозерка, Великобілозерського району.
142. Сичову Веклу Михайлівну — колгоспницю села Дмитріївка, Осипенківського району.
143. Сирицю Марфу Калинівну — домашню господарку села Обіточне, Приморського району.
144. Сливку Настасію Севастянівну — колгоспницю села Борисівка, Приморського району.
145. Смаковську Меланію Федорівну — колгоспницю села Банівка, Приморського району.
146. Сосенко Уляну Савелівну — колгоспницю села Менчикури, Веселівського району.
147. Супрун Оксану Іванівну — колгоспницю села Велика Білозерка, Великобілозерського району.
148. Суржик Мотрону Тимофіївну — домашню господарку селища Червоноармійськ, Червоноармійського району.
149. Сушко Марію Григорівну — колгоспницю села Федорівка, Верхнєхортицького району.
150. Стрюкову Ганну Данилівну — колгоспницю Нижнєхортицької сільради, Верхнєхортицького району.
151. Стрижакову Тетяну Йосипівну — колгоспницю села Ново-Олександрівка, Веселівського району.
152. Таран Катерину Пимонівну — колгоспницю селища Кірова, Приазовського району.
153. Ташеву Олену Миколаївну — колгоспницю села Діанівка, Приморського району.
154. Телєгу Олену Гордіївну — колгоспницю села Гюнівка, Великобілозерського району.
155. Тисленко Євдокію Іванівну — домашню господарку села Обіточне, Приморського району.
156. Тишакову Марію Дмитрівну — колгоспницю села Менчикури, Веселівського району.
157. Ткаченко Лукерію Пилипівну — колгоспницю села Велика Білозерка, Великобілозерського району.
158. Толкачову Дарію Іванівну — колгоспницю села Матвіївка, Веселівського району.
159. Трещук Ганну Василівну — колгоспницю села Басань, Пологівського району.
160. Трусевич Онисію Яковлівну — колгоспниці села Велика Білозерка, Великобілозерського району.
161. Турик Євдокію Федорівну — колгоспницю села Дмитріївка, Осипенківського району.
162. Узунову Марію Миколаївну — колгоспницю села Трояни, Осипенківського району.
163. Фоменко Єлисавету Гнатівну — голову колгоспу села Костянтинівка, Пологівського району.
164. Ходус Мотрону Гаврилівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
165. Чайку Настасію Антонівну — колгоспницю села Бабурка, Верхнєхортицького району.
166. Чванову Дарію Пилипівну — колгоспницю села Широке, Верхнєхортицького району.
167. Чердаклієву Ярину Павлівну — колгоспницю села Трояни, Осипенківського району.
168. Черемисову Катерину Григорівну — домашню господарку міста Мелітополь.
169. Чорну Гафію Давидівну — домашню господарку міста Мелітополь.
170. Чуєву Євдокію Лук'янівну — колгоспницю Ново-Гупалівської сільради, Червоноармійського району.
171. Шаповалову Олександру Оксентіївну — колгоспницю села Трояни, Осипенківського району.
172. Швець Ярину Ничипорівну — колгоспницю села Хитрівка, Комашевахського району.
173. Шевлякову Катерину Федорівну — колгоспницю села Партизани, Приморського району.
174. Шевченко Олександру Василівну — домашню господарку міста Мелітополь.
175. Шеховцову Ганну Микитівну — колгоспницю села Олександрівка, Веселівського району.
176. Шило Веклу Матвіївну — робітницю радгоспу «Известия», Веселівського району.
177. Шутько Синклітію Василівну — колгоспницю села Мала Білозерка, Великобілозерського району.
178. Щебликіну Тетяну Федорівну — колгоспницю села Веселе, Веселівського району.
179. Щербак Гафію Василівну — колгоспницю села Ново-Гупалівка, Червоноармійського району.
180. Яковенко Олександру Фадіївну — домашню господарку міста Мелітополь.
181. Яцину Настасію Іванівну — колгоспницю села Мала Білозерна, Великобілозерського району.


Голова Президії Верховної Ради УРСР

Секретар Президії Верховної Ради УРСР

м. Київ,
30 липня 1945 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).