Указ Президії Верховної Ради УРСР від 12.3.1947 «Про відміну нагородження орденом «Материнська слава» гр. Довгаль Ганни Семенівни»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про відміну нагородження орденом «Материнська слава» гр. Довгаль Ганни Семенівни

Відмінити нагородження гр. Довгаль Ганни Семенівни орденом «Материнська слава» III ступеня (Указ Президії Верховної Ради Української РСР від 19 жовтня 1945 року по Чернігівській області), як помилково представлену виконкомом Чернігівської обласної Ради депутатів трудящих до нагороди орденом «Материнська слава» III ступеня.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ.

12 березня 1947 року.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).