Указ Президії Верховної Ради УРСР від 2.8.1948 «Про увіковічення пам'яті Заступника Голови Ради Міністрів Української РСР В. Ф. Старченка»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
УКАЗ
Президії Верховної Ради Української РСР
Про увіковічення пам'яті Заступника Голови Ради Міністрів Української РСР В. Ф. Старченка

З метою увіковічення пам'яті померлого Заступника Голови Ради Міністрів Української РСР В. Ф. Старченка Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

1. Присвоїти ім'я В. Ф. Старченка Миронівській дослідно-селекційній станції Київської області.

2. Перейменувати Миронівський район, Київської області, на Старченківський район і село Темрюк, Володарського району, Сталінської області, — на село Старченкове.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ
2 серпня 1948 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).