Перейти до вмісту

Указ Президії Верховної Ради УРСР від 24.4.1947 «Про присвоєння почесного звання Заслуженого вчителя школи УРСР учителям шкіл УРСР»

Матеріал з Вікіджерел
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про присвоєння почесного звання Заслуженого вчителя школи Української РСР учителям шкіл Української РСР

За заслуги в області комуністичного виховання і навчання дітей, за активну участь у громадському житті присвоїти почесне звання Заслуженого вчителя школи Української РСР учителям шкіл Української РСР:

Базилевич Євдокії Василівні — учительці, голові Дніпропетровського обкому профспілки працівників початкових і середніх шкіл.

Вижлецовій Поліні Федорівні — учительці середньої школи міста Старобільськ, Ворошиловградської області.

Гаврилюк Лідії Василівні — учительці 1–4 класів середньої школи, Тростянецького району, Вінницької області.

Ільєнку Спиридонові Онисимовичу — учителю, директору середньої школи № 2 міста Дніпропетровськ.

Козловій Єлизаветі Василівні — учительці початкових класів середньої школи № 16 міста Кривий Ріг, Дніпропетровської області.

Натягову Євстафію Флоровичу — учителю початкових класів Юр'ївської середньої школи, Юр'ївського району, Дніпропетровської області.

Нестерову Василю Титовичу — учителю, директору Сурсько-Михайлівської середньої школи, Солонянського району, Дніпропетровської області.

Сердюк Ніні Василівні — учительці, завідуючій учбовою частиною середньої школи № 3 міста Ворошиловград.

Скубаренко Ганні Семенівні — учительці неповної середньої школи № 10 міста Ворошиловград.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ.
24 квітня 1947 року.



Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).