Указ Президії Верховної Ради УРСР від 30.12.1962 «Про віднесення міст до категорії обласного підпорядкування»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ВВР/1963/2 (1962
Президія Верховної Ради Української РСР
Про віднесення міст до категорії обласного підпорядкування
Сайт ВР; ДАВіО Ф. Р-2700, оп. 6, од.зб. 1789, с. 184–185
Видання: Київ: 1962.
Emblem of the Ukrainian SSR.svg
УКАЗ
Президії Верховної Ради Української РСР
Про віднесення міст до категорії обласного підпорядкування

Враховуючи значне зростання промислового виробництва і економіки окремих міст, збільшення чисельності їх населення, Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

Віднести до категорії міст обласного підпорядкування такі міста:

1. В Донецькій області: місто Дзержинськ, місто Красноармійське, яке надалі іменувати місто Красноармійськ; місто Сніжне, включивши в його смугу місто Новий Донбас і селища міського типу Політвідділівський і Тімірязєвське, місто Харцизьк; місто Шахтарськ, включивши в його смугу селища міського типу Олексієво-Орлівку і Ольхівчик.

2. В Запорізькій власті: місто Великий Токмак, яке надалі іменувати місто Токмак.

3. В Київській області: місто Фастів.

4. В Луганській області: місто Боково-Антрацит, яке надалі іменувати місто Антрацит, включивши в його смугу селища міського типу Рудничне, Центрально-Боківський і Шахтарський; місто Краснодон, включивши в його смугу селища міського типу Первомайку та Верхньодуванний; місто Первомайськ; місто Ровеньки, включивши в його смугу селища міського типу Алмазівку і Дзержинський; місто Свердловськ; місто Сєвєродонецьк.

5. В Сумській області: місто Ромни.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ,
30 грудня 1962 року


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).