Указ Президії Верховної Ради УРСР від 30.12.1962 «Про укрупнення сільських районів Української РСР»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Про укрупнення сільських районів Української РСР (1962
Президія Верховної Ради Української РСР
Про укрупнення сільських районів Української РСР
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Emblem of the Ukrainian SSR.svg
УКАЗ
Президії Верховної Ради Української РСР
Про укрупнення сільських районів Української РСР

Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

Укрупнити сільські райони Української РСР до розмірів територій виробничих колгоспно-радгоспних управлінь і замість існуючих мати такі райони:

по Вінницькій області

1. Барський район /центр - м. Бар/ в складі міста Бар, селищ міського типу Копайгород і Муровані Курилівці, сільрад Барського і Мурованокуриловецького районів.

2. Бершадський район /центр - смт Бершадь/ в складі селищ міського типу Бершадь і Чечельник, сільрад Бершадського і Чечельницького районів та Будівської, Верхівської, Гордіївської, Малостратіївської, Ободівської, Торканівської і Тростянчицької - Тростянецького району.

3. Гайсинський район /центр - м.Гайсин/ в складі міста Гайсин, селищ міського типу Дашів і Теплик, сільрад Гайсинського і Теплицького районів та Білківської, Городоцької, Кальницької, Китайгородської, Копіївської, Купчинецької, Леухівської, Пархомівської, Розсохуватської, Слободищенської і Хрінівської - Іллінецького району.

4. Жмеринський район /центр - м.Жмеринка/ в складі селища міського типу Шаргород, сільрад Жмеринського і Шаргородського районів.

5. Калинівський район /центр - смт Калинівка/ в складі селищ міського типу Калинівка і Літин, сільрад Калинівського і Літинського районів та Бохоницької, Краснянської, Лаврівської, Майданської, Медвежо-Вушківської, Мізяківсько-Хуторянської, Некрасовської, Пироговської, Сосонської, Стадницької, Стрижавської, Тяжилівської, Широкогребельської, Шкуринецької і Якушинецької - Вінницького району.

6. Козятинський район /центр - м.Козятин/ в складі сільрад Козятинського і Комсомольського районів.

7. Крижопільський район /центр - смт Крижопіль/ в складі селищ міського типу Крижопіль, Піщанка і Томашпіль, сільрад Крижопільського, Піщанського і Томашпільського районів.

8. Липовецький район /центр - смт Липовець/ в складі селищ міського типу Іллінці і Липовець, сільрад Липовецького і Оратівського районів та Козинецької і Сиваковецької - Вінницького району, Бабинської, Варварівської, Василівської, Голицької, Джулинівської, Жорницької, Красненьківської, Тягунської, Яблуновицької і Якубівської - Іллінецького району.

9. Могилів-Подільський район /центр - м.Могилів-Подільський/ в складі селища міського типу Ямпіль, сільрад Могилів-Подільського, Чернівецького і Ямпільського районів.

10. Немирівський район /центр - смт Немирів/ в складі селищ міського типу Вороновиця, Немирів і Ситківці, сільрад Немирівського і Тиврівського районів та Великокрушлинецької, Вінницько-Хуторянської, Гавришівської, Гуменської, Іванівської, Ільківської, Комарівської , Луко-Мелешківської, Малокрушлинецької, Олександрівської, Оленівської, Парпуровецької, Писарівської, Селищенської, Сокиринецької, Степанівської і Яришівської - Вінницького району, Вищекропивнянської, Джуринецької, Мельниківської, Ометинецької, Райгородської і Юрковецької - Брацлавського району.

11. Погребищенський район /центр - смт Погребище/ в складі селища міського типу Погребище, сільрад Погребищенського і Плисківського районів.

12. Тульчинський район /центр - м.Тульчин/ в складі селищ міського типу Брацлав, Тростянець і Шпиків, сільрад Тульчинського і Шпиківського районів та Бортницької, Вишковецької, Вовчоцької, Грабовецької, Зяньковецької, Коржівської, Марксівської, Салинецької, Скрицької, Слобідської і Чуківської - Брацлавського району, Ілляшівської, Капустянської, Ладижинської, Летківської, Олександрівської, Оляницької, Савинецької і Четвертинівської - Тростянецького району.

13. Хмільницький район /центр - м.Хмільник/ в складі міста Хмільник, сільрад Хмільницького і Уланівського районів.

по Волинській області

1. Володимир-Волинський район /центр - м.Володимир-Волинський/ в складі міст Володимир-Волинський і Устилуг, селищ міського типу Іваничі і Локачі, сільрад Володимир-Волинського району та Війницької, Дорогиничівської, Кисилинської, Луковичівської, Марковичівської, Твориничівської і Холопичівської - Локачинського району, Бужанківської, Грибовицької, Грядівської, Древинівської, Заболотцівської, Заставненської, Литовезької, Лудинської, Менчичівської, Мовниківської, Поромівської, Рогожанівської і Старолішнянської - Нововолинського району, Маковичівської і Мокрецької - Турійського району.

2. Горохівський район /центр - м.Горохів/ в складі міст Берестечко і Горохів, селищ міського типу Мар'янівка і Сенкевичівка, сільрад Горохівського району та Бубнівської, Конюхівської, Кутівської, Свинюхівської і Старозагорівської - Локачинського району, Лаврівської, Несвічівської, Радомишльської і Чаруківської - Луцького району, Жашковичівської, Завидівської, Милятинської, Павлівської, Переславичівської, Радовичівської і Риковичівської - Нововолинського району, Бережанківської, Воютинської і Скірченської - Торчинського району.

3. Камінь-Каширський район /центр - м.Камінь-Каширський/ в складі міста Камінь-Каширський, селищ міського типу Заболоття, Любешів і Ратне, сільрад Камінь-Каширського, Любешівського і Ратнівського районів та Глухівської і Синівської - Старовижівського району.

4. Ківерцівський район /центр - м.Ківерці/ в складі міста Ківерці, селищ міського типу Колки, Маневичі, Олика і Цумань, сільрад Ківерцівського, Колківського і Цуманського районів та Лищенської, Підгайцівської, Піддубцівської і Романівської - Луцького району, Великоведмезької, Великояблуньківської, Карасинської, Костюхнівської, Куклинської, Лишнівської, Лісівської, Маневицької, Новорудської, Троянівської і Цмінівської - Маневицького району.

5. Ковельський район /центр - м.Ковель/ в складі селища міського типу Турійськ, сільрад Білашівської, Білинської, Грабівської, Довгоносівської, Доротищенської, Дрозднівської, Дубівської, Журавлинської, Зарічанської, Колодяжненської, Любитівської, Мощенської, Облапської, Радошинської, Солов'ївської, Старокошарівської і Уховецької - Ковельського району, Козлинівської, Ломачанківської, Озерненської, Пісочненської, Поворської і Ситовичівської - Маневицького району, Мизівської, Сереховичівської і Смідинської - Старовижівського району, Боблівської, Клюської, Кульчинської, Купичівської, Миляновичівської, Новодвірської, Ружинської, Соловичівської і Туличівської - Турійського району.

6. Любомльський район /центр - м.Любомль/ в складі міста Любомль, селищ міського типу Головне, Луків, Стара Вижівка і Шацьк, сільрад Любомльського і Шацького районів та Буцинської, Дубечненської, Кримненської, Любохинівської, Нововижвівської, Пісочненської, Руднянської, Сідлищенської і Старогутівської - Старовижівського району, Перевалівської - Турійського району.

7. Рожищенський район /центр - смт Рожище/ в складі селищ міського типу Голоби, Рожище і Торчин, сільрад Рожищенського району та Велицької, Мельницької, Новомосирської і Поповичівської - Ковельського району, Баївської, Боголюбської, Боратинської, Заборольської, Коршовецької, Милушівської, Ратнівської і Сирниківської - Луцького району, Підрізької - Маневицького району, Береської, Буянівської, Городинівської, Затурцівської, Одерадівської, Садівської, Семеринської, Хорохоринської і Шепельської - Торчинського району.

по Дніпропетровській області

1. Апостолівський район /центр - м.Апостолове/ в складі міста Апостолове, селищ міського типу Миколаївка і Широке, сільрад Апостолівського району та Андріївської, Запорізької, Зеленобалківської, Новоселівської, Олександрівської, Червонівської і Шестірнянської - Широківського району.

2. Васильківський район /центр - смт Васильківка/ в складі селищ міського типу Васильківка і Покровське, сільрад Васильківського і Покровського районів.

3. Криничанський район /центр - смт Кринички/ в складі селищ міського типу Аули, Кринички і Щорськ, сільрад Криничанського і Щорського районів.

4. Нікопольський район /центр - м.Нікополь/ в складі селищ міського типу Томаківка і Червоногригорівка, сільрад Нікопольського і Томаківського районів.

5. Новомосковський район /центр - м.Новомосковськ/ в складі селищ міського типу Гвардійське, Перещепине і Підгородне, сільрад Новомосковського району /за винятком Дерезуватської/ та Бузівської, Личківської, Мар'ївської, Очеретуватської і Поливанівської - Магдалинівського району, Багатчанської, Василівської, Голубівської, Михайлівської, Новостепанівської і Попасненської - Перещепинського району.

6. Павлоградський район /центр - м.Павлоград/ в складі селища міського тішу Юр'ївка, сільрад Павлоградського району /за винятком Зайцівської/ та Керносівської, Олександрівської, Олексіївської і Чернявщинської - Перещепинського району, Дмитрівської - Петропавлівського району.

7. Петропавлівський район /центр - смт Петропавлівка/ в складі селищ міського типу Демурине, Межова і Петропавлівка, сільрад Петропавлівського /за винятком Дмитрівської/ і Межівського районів.

8. П'ятихатський район /центр - м.П'ятихатки/ в складі міста П'ятихатки, селищ міського типу Вишневе і Лихівка, сільрад П'ятихатського /за винятком Недайводської і Петриківської/ і Верхньодніпровського районів.

9. Синельниківський район /центр - Синельникове/ в складі селищ міського типу Іларіонове, Письменне, Роздори і Славгород, сільрад Синельниківського району та Дерезуватської - Новомосковського району, Зайцівської - Павлоградського району.

10. Солонянський район /центр - смт Солоне/ в склад селищ міського типу Новопокровка і Солоне, сільрад Солонянського і Новопокровського районів.

11. Софіївський район /центр - смт Софіївка/ в складі селищ міського типу Софіївка і Христофорівка, сільрад Софіївського району та Недайводської і Петриківської - П'ятихатського району, Кіровської, Лозуватської, Софіївської і Чкаловської - Широківського району, Глеюватської - Криворізької міськради.

12. Царичанський район /центр - смт Царичанка/ в складі селищ міського типу Курилівка, Магдалинівка, Миколаївка, Петриківка і Царичанка, сільрад Царичанського і Петриківського районів та Гупалівської, Дмухайлівської, Жданівської, Заплавської, Котовської, Новопетрівської, Топчинської і Шевченківської - Магдалинівського району.

по Донецькій області

1. Амвросіївський район /центр - м.Амвросіївка/ в складі міста Амвросіївка, селищ міського типу Войковський, Кутейникове і Новоамвросіївське, сільрад Амвросіївського, Сніжнянського, Харцизького і Шахтарського районів та Грабівської - Чистяківської міськради.

2. Артемівський район /центр - м.Артемівськ/ в складі селищ міського типу Корсунь і Луганське, сільрад Дзержинського і Костянтинівського районів та Володимирівської, Григорівської, Зайцівської, Клинівської, Кодемської, Красненської, Оріхово-Василівської, Парасковіївської і Покровської - Артемівського району, Кодемської - Горлівської міськради, Калинівської і Новогригорівської - Дебальцівської міськради, Малоорлівської - Єнакіївської міськради.

З. Великоновосілківський район /центр - с.Велика Новосілка/ в складі сільрад Великоновосілківського району та Новоукраїнської - Мар'їнського району, Андріївської, Красненської, Новотроїцької, Пустинської і Срібненської - Селидівського району.

4. Волноваський район /центр - м.Волноваха/ в складі міста Волноваха, селищ міського типу Благодатне, Ольгинка і Старобешеве, сільрад Волноваського району /за винятком Анадольської, Андріївської, Краснівської, Старобешівського району /за винятком Обільненської/ та Старогнатівської і Староласпинської - Тельманівського району.

5. Володарський район /центр - с.Володарське/ в складі селища міського типу Старий Крим, сільрад Володарського і Першотравневого районів та Анадольської і Краснівської - Волноваського району, Іллічівської - Ждановської міськради.

6. Красноармійський район /центр - м.Красноармійськ/ в складі сільрад Красноармійського, Добропільського і Олександрівського районів.

7. Мар'їнський район /центр - смт Мар'їнка/ в складі селищ міського типу Мар'їнка, Олександринка, Олександрівка, Оленівка, Роя, Скотувата і Старомихайлівка, сільрад Мар'їнського /за винятком Новоукраїнської/ і Авдіївського районів та Андріївської - Волноваського району, Галицинівської, Михайлівської і Новоселидівської - Селидівського району, Обільненської - Старобешівського району.

8. Новоазовський район /центр - смт Новоазовське/ в складі селищ міського типу Андріївка, Новоазовське, Приморське, Сєдова і Талаківка, сільрад Новоазовського і Тельманівського /за винятком Старогнатівської і Староласпинської/ районів та Виноградівської - Жданівської міськради.

9. Слов'янський район /центр - м.Слов'янськ/ в складі селищ міського типу Андріївка, Белбасівка, Дробищеве, Кірова, Новоселівка, Райгородок, Черкаське, Ямпіль і Яррова, сільрад Слов'янського і Краснолиманського районів та Василівської, Васюківської, Верхньокам'янської, Званівської, Різниківської і Роздолівської - Артемівського району, Новогригорівської - Дружківської міськради, Андріївської, Дмитрівської, Михайлівської, Сергіївської і Староварварівської - Краматорської міськради.

по Житомирській області

1. Бердичівський район /центр - м.Бердичів/ в складі селищ міського типу Великі Коровинці, Гришківці, Іванопіль, Червоне і Чуднів, сільрад Бердичівського і Чуднівського районів та Антопільської, Великомошковецької, Глиновецької, Городківської, Каменівської, Крилівської, Маломошковецької і Нехворощанської - Андрушівського району, Глибочанської і Руднє-Городищенської - Житомирського району.

2. Дзержинський район /центр - смт Дзержинськ/ в складі селищ міського типу Дзержинськ, Любар і Миропіль, сільрад Дзержинського і Любарського районів та Вільшанської, Лісівської і Мар'янівської - Баранівського району.

3. Ємільчинський район /центр - смт Ємільчине/ в складі селища міського типу Ємільчине, сільрад Ємільчинського і Барашівського районів та Кошелівської, Пулино-Гутянської і Теньківської - Червоноармійського району.

4. Коростенський район /центр - м.Коростень/ в складі селища міського типу Чоповичі, сільрад Коростенського району та Барвінківської, Буківської, Владівської, Головківської, Йосипівської, Мединівської, Скуратівської, Устинівської і Чоповицької - Малинського району, Берестовецької, Дідковицької, Обиходівської і Сарновицької - Народицького району.

5. Коростишівський район /центр - м.Коростишів/ в складі міста Коростишів, сільрад Коростишівського /за винятком Слобідської/, Житомирського /за винятком Глибочанської і Руднє-Городищенської/ і Брусилівського районів.

6. Малинський район /центр - м.Малин/ в складі міста Малин, сільрад Радомишльського району /за винятком Торчинської/ та Будо-Вороб'ївської, Вишівської, Ворсівської, Горинської/, Дібрівської, Любовицької, Макалевицької, Малинівської, Недашківської, Нововороб'ївської, Пиріжківської, Рутвянської, Слобідської і Української - Малинського району.

7. Новоград-Волинський район /центр - м.Новоград-Волинський/ в складі селища міського типу Першотравенськ, сільрад Новоград-Волинського і Баранівського /за винятком Вільшанської, Лісівської і Мар'янівської/ районів та Андріївської, Великолугівської, В'юнківської, Курненської, Мартинівської, Новозаводської, Очеретянської, Стрибізької і Червоноармійської - Червоноармійського району.

8. Овруцький район /центр - м.Овруч/ в складі міста Овруч, селища міського типу Народичі, сільрад Овруцького і Словечанського районів та Базарської, Болотницької, Великокліщівської, В'язівської, Голубиєвицької, Гуто-Мар'ятинської, Давидківської, Довголіської, Закусилівської, Калинівської, Ласківської, Любарської, Малокліщівської, Маломіньківської, Межиліської, Новодорогинської, Норинцівської, Селецької, Стародорогинської і Христинівської - Народицького району.

9. Олевський район /центр - смт Олевськ/ в складі селища міського типу Олевськ, сільрад Олевського і Лугинського районів.

10. Попільнянський район /центр - смт Попільня/ в складі селищ міського типу Андрушівка, Корнин, Попільня і Ружин, сільрад Попільнянського і Ружинського районів та Бровківської, Вербівської, Волицької, Волосівської, Гальчинської, Забарської, Зарубинецької, Іванківської, Іваницької, Лебединецької, Міньковецької, Мостівської, Павелківської, Старокотельнянської, Степківської і Яроповицької - Андрушівського району.

11. Черняхівський район /центр - смт Черняхів/ в складі селища міського типу Черняхів, сільрад Черняхівського і Володарсько-Волинського районів та Слобідської - Коростишівського району, Торчинської - Радомишльського району, Бабичівської і Колодіївської - Червоноармійського району.

по Закарпатській області

1. Берегівський район /центр - м.Берегове/ в складі міст Берегове і Виноградів, селищ міського типу Вилок, Іршава і Королеве, сільрад Берегівського, Виноградівського та Іршавського районів.

2. Мукачівський район /центр - м.Мукачеве/ в складі міста Свалява, селищ міського типу Воловець і Чинадієве, сільрад Мукачівського, Воловецького і Свалявського районів.

3. Перечинський район /центр - смт Перечин/ в складі селищ міського типу Великий Березний і Перечин, сільрад Перечинського, Великоберезнянського і Ужгородського районів.

4. Тячівський район /центр - м.Тячів/ в складі міст Рахів і Тячів, селищ міського типу Буштина, Великий Бичків, Солотвина, Тересва, Усть-Чорна і Ясіня, сільрад Тячівського і Рахівського районів.

5. Хустський район /центр - м.Хуст/ в складі міста Хуст, селища міського типу Міжгір'я, сільрад Хустського і Міжгірського районів.

по Запорізькій області

1. Бердянський район /центр - м.Бердянськ/ в складі селищ міського типу Андріївка і Ногайськ, сільрад Бердянського, Андріївського /за винятком Берестівської/ і Приморського районів.

2. Василівський район /центр - м.Василівка/ в складі міста Кам'янка-Дніпровська, сільрад Василівського, Великобілозерського і Кам'янсько-Дніпровського районів.

3. Куйбишевський район /центр - смт Куйбишеве/ в складі селищ міського типу Комиш-Зоря, Куйбишеве і Розівка, сільрад Куйбишевського і Розівського районів та Берестівської - Андріївського району.

4. Мелітопольський район /центр - м.Мелітополь/ в складі селища міського типу Якимівка, сільрад Мелітопольського і Якимівського районів.

5. Михайлівський район /центр - с.Михайлівка/ в складі селищ міського типу Веселе і Пришиб, сільрад Михайлівського і Веселівського районів.

6. Оріхівський район /центр - м.Оріхів/ в складі міста Оріхів, селищ міського типу Комишуваха, Новомиколаївка і Тернувате, сільрад Оріхівського і Новомиколаївського /за винятком Веселогаївської і Новоіванківської/ районів та Копанівської, Новоіванівської, Новотроїцької і Оленівської - Комишуваського району.

7. Пологський район /центр - м.Пологи/ в складі міста Гуляйполе, селища міського типу Шевченкове Друге, сільрад Пологського і Гуляйпільського районів.

8. Приазовський район /центр - смт Приазовське/ в складі селищ міського типу Нововасилівка і Приазовське, сільрад Приазовського і Нововасилівського районів.

9. Токмацький район /центр - м.Токмак/ в складі селища міського типу Чернігівка, сільрад Великотокмацького і Чернігівського районів.

10. Червоноармійський район /центр - смт Червоноармійське/ в складі селищ міського типу Балабине, Кушугум, Малокатеринівка і Червоноармійське, сільрад Червоноармійського і Верхньохортицького районів та Григорівської, Наталівської і Новоолександрівської - Комишуваського району, Веселогаївської і Новоіванківської - Новомиколаївського району.

по Івано-Франківській області

1. Богородчанський район /центр - смт Богородчани/ в складі міста Надвірна, селищ міського типу Битків, Богородчани, Ворохта, Ділятин, Лисець, Солотвин, Тисмениця і Яремча, сільрад Богородчанського, Лисецького, Надвірнянського, Тисменицького і Яремчанського районів та Волосівської, Гаврилівської, Камінської, Краснянської, Парищенської, Переріслянської і Цуцулівської - Ланчинського району.

2. Галицький район /центр - м.Галич/ в складі міст Галич і Рогатин, селищ міського типу Більшівці, Букачівці, Бурштин і Жовтень, сільрад Галицького, Більшівцівського, Бурштинського і Рогатинського районів.

3. Городенківський район /центр - м.Городенка/ в складі міст Городенка, Снятин і Тлумач, селищ міського типу Гвіздець, Обертин і Чернелиця, сільрад Городенківського, Гвіздецького, Обертинського, Снятинського і Тлумацького районів та Бортниківської, Грушківської і Королівської - Отинянського району.

4. Калуський район /центр - м.Калуш/ в складі міст Болехів, Долина і Калуш, селищ міського типу Брошнів-Осада, Вигода, Войнилів, Перегінське і Рожнятів, сільрад Калуського, Болехівського, Войнилівського, Долинського і Рожнятівського районів.

5. Коломийський район /центр - м.Коломия/ в складі селищ міського типу Заболотів, Ланчин, Отиня і Печеніжин, сільрад Коломийськог /за винятком Гірської і Грецької/, Отинянського /за винятком Бортниківської, Грушківської і Королівської/ і Заболотівського районів та Боднарівської , Саджавської, Середньомайданської і Товмачицької - Ланчинського району, Великоключівської , Верхньовербізької, Кийданецької, Малоключівської, Марківської, Мишинської, Молодятинської, Новомарківської і Слобідської - Яблунівського району.

6. Косівський район /центр - м.Косів/ в складі міста Косів, сільрад Косівського /за винятком Бабинської, Білоберезької, Снідавської і Соколівської/ і Жаб'ївського /за винятком Гринявської, Зеленської, Криворівнянської і Пробійнівської/ районів та Гірської і Трацької - Коломийського району, Бане-Березівської, Верхньоберезівської, Середньоберезівської і Стопчатівської - Яблунівського району.

по Київській області

1. Білоцерківський район /центр - м.Біла Церква/ в складі селища міського типу Узин, сільрад Білоцерківського, Сквирського і Узинського районів.

2. Бориспільський район /центр - м.Бориспіль/ в складі міста Бориспіль, сільрад Бориспільського і Броварського районів.

3. Васильківський район /центр - м.Васильків/ в складі селища міського типу Гребінки, сільрад Васильківського, Гребінківського і Фастівського районів.

4. Іванківський район /центр - смт Іванків/ в складі селища міського типу Іванків, сільрад Іванківського району та Богданівської, Вахівської, Ровівської, Руднє-Димерської, Соснівської і Сухолучанської - Димерського району, Вовчківської, Залищанської, Красятицької, Стещинської і Шкнівської - Поліського району.

5. Кагарлицький район /центр - смт Кагарлик/ в складі селищ міського типу Кагарлик і Обухів, сільрад Кагарлицького, Обухівського, Ржищівського і Старченківського районів.

6. Києво-Святошинський район /центр - м.Київ/ в складі сільрад Києво-Святошинського і Вищедубечанського районів та Абрамівської, Гаврилівської, Демидівської, Катюжанської, Козаровицької ,Литвинівської, Лютізької, Синяківської, Старопетрівської, Толокунської і Ясногородської - Димерського району.

7. Макарівський район /центр - смт Макарів/ в складі селищ міського типу Бородянка і Макарів, сільрад Макарівського і Бородянського районів.

8. Переяслав-Хмельницький район /центр - м.Переяслав-Хмельницький/ в складі селищ міського типу Баришівка і Березань, сільрад Переяслав-Хмельницького і Баришівського районів та Малосупоївської, Семенівської і Хмельовицької - Березанського району.

9. Таращанський район /центр - м.Тараща/ в складі міста Тараща, селища міського типу Рокитне, сільрад Таращанського, Богуславського і Рокитнянського районів.

10. Тетіївський район /центр - смт Тетіїв/ в складі селищ міського типу Володарка, Ставище і Тетіїв, сільрад Тетіївського, Володарського і Ставищенського районів.

11. Чорнобильський район /центр - м.Чорнобиль/ в складі міста Чорнобиль, сільрад Чорнобильського і Поліського /за винятком Вовчківської, Залишанської, Красятицької, Стещинської і Шкнівської/ районів.

12. Яготинський район /центр - м.Яготин/ в складі міста Яготин, селища міського типу Згурівка, сільрад Яготинського, Березанського /за винятком Малосупоївської, Семенівської і Хмельовицької/ і Згурівського районів.

по Кіровоградській області

1. Бобринецький район /центр - м.Бобринець/ в складі міста Бобринець, сільрад Бобринецького району та Долинівської, Лозуватської, Петрівської і Софіївської - Компаніївського району, Павлогірківської - Рівнянського району, Ганно-Требинівської і Суддівської - Устинівського району.

2. Добровеличківський район /центр - смт Добровеличківка/ в складі селища міського типу Добровеличківка, сільрад Вільшанського району, Дружелюбівської, Липнязької, Новолутківської, Новостанкуватської, Тишківської, Троянівської, Федорівської і Юр'івської - Добровеличківського району, Глинянської, Гнатівської, Любомирської, Олексіївської, Перчунівської і Піщанобрідської - Новоукраінського району.

3. Долинський район /центр - м.Долинська/ в складі міста Долинська, сільрад Долинського /за винятком Братолюбівської, Варварівської і Кіровської/ і Устинівського /за винятком Ганно-Теребинівської і Седнівської/ районів та Вершино-Кам'янської, Інгуло-Кам'янської, Куцівської, Новгородківської і Новоандріївської - Новгородківського району.

4. Кіровоградський район /центр - м.Кіровоград/ в складі селища міського типу Лелеківка, сільрад Кіровоградського району та Гарманівської, Губівської, Зеленівської, Компаніївської, Нечаївської і Федосіївської - Компаніївського району, Покровської і Тарасівської - Новгородківського району, Іванівської - Рівнянського району.

5. Кремгесівський район /центр - м.Кремгес/ в складі селища міського типу Павлиш, сільрад Новогеоргіївського і Онуфріївського районів та Косівської і Костянтинівської - Олександрійського району.

6. Маловисківський район /центр - м.Мала Виска/ в складі міста Мала Виска, селища міського типу Капітанівка, сільрад Маловисківського /за винятком Злинської і Плетенеташлицької/ і Новомиргородського районів та Жовтневої, Кіровської, Ленінської, Первомайської, Петроострівської і Хмелівської - Хмелівського району.

7. Новоархангельський район /центр - смт Новоархангельськ/ в складі селища міського тилу Новоархангельськ, сільрад Новоархангельського району та Журавлинської, Копенкуватської, Лебединської, Перегонівської, Плоско-Забузької, Покотилівської і Троянівської - Голованівського району, Раївської, Марківської, Мартинівської і Олександрівської Добровеличківського району, Березівської, Іванівської, Нововознесенської і Якимівської - Хмелівського району.

8. Новоукраїнський район /центр - м.Новоукраїнка/ в складі міста Новоукраїнка, сільрад Рівнянського району /за винятком Іванівської і Павлогірківської/ та Комишуватської, Малопомічнянської, Миколаївської, Новоєгорівської, Новомиколаївської, Новоолександрівської, Помічнянської і Сотницько-Балківської - Новоукраїнського району, Злинської і Плетенеташлицької - Маловисківського району, Глодоської і Перлівської - Хмелівського району.

9. Олександрівський район /центр - смт Олександрівка/ в складі селищ міського типу Знам'янка Друга, Єлизаветградка і Олександрівка, сільрад Олександрівського і Знам'янського районів.

10. Олександрійський район /центр - м.Олександрія/ в складі селища міського типу Нова Прага, сільрад Олександрійського /за винятком Косівської і Костянтинівської/ і Новопразького /за винятком Дубівської/ районів.

11. Петрівський район /центр - с.Петрове/ в складі сільрад Петрівського району та Братолюбівської, Варварівської і Кіровської - Долинського району, Верблюзької і Спасівської - Новгородківського району, Дубівської - Новопразького району.

12. Ульяновський район /центр - смт Ульяновка/ в складі селищ міського типу Голованівськ, Салькове і Ульяновка, сільрад Ульяновського і Гайворонського районів та Грузької, Ємилівської, Капітанської, Клинівської, Красногірської, Липовеньківської, Межирічківської, Надеждівської, Розкішненської, Сварнівської, Семидубівської і Шепилівської - Голованівського району.

по Кримській області

1. Алуштинський район /центр - м.Алушта/ в складі міста Алушта, селища міського типу Щебетівка, сільрад Алуштинського і Судацького районів та Насипнівської - Феодосійської міськради.

2. Бахчисарайський район /центр - м.Бахчисарай/ в складі міста Бахчисарай, селищ міського типу Гвардійське, Куйбишеве і Поштове, сільрад Бахчисарайського, Сімферопольського /за винятком Донської, Литвиненківської і Мазанської/ і Куйбишевського районів та Кольчугинської - Сакського району.

3. Білогірський район /центр - м.Білогірськ/ в складі міста Білогірськ, селища міського типу Зуя, сільрад Білогірського району та Золотополенської, Ізюмівської і Привітненської - Кіровського району, Донської, Литвиненківської і Мазанської - Сімферопольського району.

4. Джанкойський район /центр - м.Джанкой/ в складі селища міського типу Азовське, сільрад Джанкойського і Азовського районів.

5. Євпаторійський район /центр - м.Євпаторія/ в складі селища міського типу Новоселівське, сільрад Євпаторійського і Сакського /за винятком Кольчугинської/ районів та Кормівської і Сусанінської - Первомайського району.

6. Красногвардійський район /центр - смт Красногвардійське/ в складі Селищ селищ міського типу Красногвардійське і Октябрське, сільрад Красногвардійського і Октябрського районів та Войківської і Гвардійської - Первомайського району.

7. Красноперекопський район /центр - смт Красноперекопськ/ в складі селищ міського типу Красноперекопськ і Первомайське, сільрад Красноперекопського району та Гришинської, Калінінської, Октябрської, Островської і Правдівської - Первомайського району, Руч'ївської - Роздольненського району.

8. Ленінський район /центр - смт Леніне/ в складі селищ міського типу Багерове і Леніне, сільрад Ленінського і Приморського районів та Берегової і Владиславівської - Кіровського району.

9. Нижньогірський район /центр - смт Нижньогірський/ в складі селищ міського типу Кіровське, Нижньогірський, і Совєтський, сільрад Нижньогірського і Совєтського районів та Журавської, Токарівської і Яркополенської - Кіровського району.

10. Чорноморський район /центр - смт Чорноморське/ в складі селищ міського типу Роздольне і Чорноморське, сільрад Чорноморського і Роздольненського /за винятком Руч'ївської/ районів.

по Луганській області

1. Антрацитівський район /центр - м.Антрацит/ в складі селищ міського типу Великий Лог, Єсаулівка, Красний Кут, Мирне, Нагольно-Тарасівка, Нижній Нагольчик, Новоолександрівка, Новопавлівка, Пролетарський і Фащівка, сільрад Антрацитівського, Краснодонського, Краснолуцького /за винятком Іллірійської/, Ровеньківського і Свердловського районів.

2. Білокуракинський район /центр - смт Білокуракине/ в складі селищ міського типу Білокуракине і Білолуцьк, сільрад Білокуракинського і Білолуцького районів.

3. Лисичанський район /центр - м.Лисичанськ/ в складі селищ міського типу Білогорівка, Борівське, Вовчоярівка, Калинове, Комишуваха, Малорязанцеве, Миколаївка, Михайлівка, Нижнє, Петро-Голенищеве, Привільнянський, Селезнівка, Слов'яносербськ, Фащівка і Чорнухине, сільрад Лисичанського, Комунарського, Попаснянського і Фрунзенського районів.

4. Міловський район /центр - смт Мілове/ в складі селищ міського типу Біловодськ і Мілове, сільрад Міловського і Біловодського районів.

5. Новопсковський район /центр - смт Новопсков/ в складі селищ міського типу Марківка і Новопсков, сільрад Новопсковського і Марківського районів.

6. Сватівський район /центр - м.Сватове/ в складі міста Сватове, селища міського типу Кабаннє, сільрад Сватівського і Кремінського районів.

7. Станично-Луганський район /центр - смт Станично-Луганське/ в складі селищ міського типу Георгіївка, Новосвітлівка, Петрівка, Сімейкине і Станично-Луганське, сільрад Станично-Луганського, Верхньотеплівського, Новосвітлівського і Олександрівського районів та Іллірійської - Краснолуцького району.

8. Старобільський район /центр - м.Старобільськ/ в складі селища міського типу Новоайдар, сільрад Старобільського і Новоайдарського районів.

9. Троїцький район /центр - смт Троїцьке/ в складі селищ міського типу Нижня Дуванка і Троїцьке, сільрад Троїцького і Нижньодуванського районів.

по Львівській області

1. Бродівський район /центр - м.Броди/ в складі міста Броди, селищ міського типу Лопатин, Олесько і Підкамінь, сільрад Бродівського і Лопатинського районів та Топорівської і Чанизької - Буського району, Гутищенської, Заболотцівської, Кутівської, Соколівської, Тур'янської і Ясенівської - Олеського району.

2. Городоцький район /центр - м.Городок/ в складі міст Городок, Комарне, Мостиська, Гудки і Судова Вишня, сільрад Городоцького, Мостиського і Рудківського районів.

3. Дрогобицький район /центр - м.Дрогобич/ в складі селищ міського типу Дубляни, Медениця і Підбуж, сільрад Дрогобицького, Бориславського і Самбірського районів.

4. Жидачівський район /центр - м.Жидачів/ в складі міст Жидачів і Ходорів, селищ міського типу Гніздичів, Журавне, Нові Стрілища і Роздол, сільрад Жидачівського і Ходорівського районів та Берездовецької, Більченської, Гірської, Горішнянської, Держівської, Колодрубівської, Криницької, Крупської, Малехівської, Пісочненської, Розвадівської і Рудниківської - Миколаївського району.

5. Золочівський район /центр - м.Золочів/ в складі міста Перемишляни, селищ міського типу Глиняни і Поморяни, сільрад Золочівського, Глинянського і Перемишлянського районів та Білокамінської, Колтівської, Опаківської, Розважівської і Сасівської - Олеського району.

6. Кам'янсько-Бузький район /центр - м.Кам'янка-Бузька/ в складі міст Буськ і Кам'янка-Бузька, селищ міського типу Красне, Куликів і Новий Яричів, сільрад Кам'янсько-Бузького /за винятком Незнанівської/, Буського /за винятком Топорівської і Чанизької/ і Нестеровського районів та Банюнинської, Великоколоднянської, Великосілківської, Вирівської, Дідилівської, Жовтанецької, Ременівської і Старояричівської - Новояричівського району.

7. Пустомитівський район /центр - смт Пустомити/ в складі міста Бібрка, селищ міського типу Пустомити і Щирець, сільрад Пустомитівського і Бібркського районів та Борщовицької, Верхньобілківської, Винничківської, Гаївської, Лисиничівської, Миклашівської, Підберезецької, Сороко-Львівської, Чижиківської, Чишківської, Чорноушовицької і Ямпільської - Новояричівського району, Великогорожанківської, Верхньодорожненської, Гонятичівської, Димівської, Новосілко-Опарської і Стільської - Миколаївського району.

8. Стрийський район /центр - м.Стрий/ в складі міста Сколе, селищ міського типу Верхнє Синьовидне, Дашава і Славське, сільрад Стрийського і Сколівського районів.

9. Сокальський район /центр - м.Сокаль/ в складі міст Белз, Великі Мости, Радехів, Сокаль і Угнів, сільрад Сокальського, Забузького і Радехівського районів та Незнанівської - Кам'янсько-Бузького району.

10. Старосамбірський район /центр - м.Старий Самбір/ в складі міст Добромиль, Старий Самбір, Турка і Хирів, селищ міського типу Нижанковичі і Стара Сіль, сільрад Старосамбірського, Добромильського і Турківського районів.

11. Яворівський район /центр - м.Яворів/ в складі міст Рава-Руська і Яворів, селищ міського типу Івана Франка, Краковець, Магерів і Немирів, сільрад Яворівського, Івано-Франківського і Рава-Руського районів.

по Миколаївській області

1. Баштанський район /центр - с.Баштанка/ в складі селища міського типу Березнегувате, сільрад Баштанського і Березнегуватського районів.

2. Братський район /центр - смт Братське/ в складі селища міського типу Братське, сільрад Братського і Арбузинського районів.

3. Вознесенський район /центр - м.Вознесенськ/ в складі селища міського типу Веселинове, сільрад Вознесенського району та Катеринівської, Миколаївської, Новосвітлівської, Петрівської, Покровської і Ставківської - Веселинівського району.

4. Доманівський район /центр - смт Доманівка/ в складі селища міського типу Доманівка, сільрад Доманівського району та Колосівської, Кудрявцівської, Мостівської, Подільської, Порічанської і Яснопільської - Веселинівського району.

5. Миколаївський район /центр - м.Миколаїв/ в складі міста Очаків, селища міського типу Велика Корениха, сільрад Варварівського, Очаківського і Тилігуло-Березанського раонів та Кубряцької і Широколанівської - Веселинівського району.

6. Новобузький район /центр - м.Новий Буг/ в складі міста Новий Буг, сільрад Новобузького і Казанківського районів та Возсіятської - Єланецького району.

7. Новоодеський район /центр - смт Нова Одеса/ в складі селищ міського типу Нова Одеса і Тернівка, сільрад Новоодеського і Єланецького /за винятком Возсіятської/ районів та Баловненської і Пересадівської - Жовтневого району.

8. Первомайський район /центр - м.Первомайськ/ в складі сільрад Первомайського, Великоврадіївського і Кривоозерського районів.

9. Снігурівський район /центр - м.Снігурівка/ в складі міста Снігурівка, селища міського тину Воскресенське, сільрад Снігурівського і Жовтневого /за винятком Баловненської і Пересадівської/ районів.

по Одеській області

1. Ананьївський район /центр - м.Ананьїв/ в складі міста Ананьїв, сільрад Ананьївського району та Качурівської і Петрівської - Котовського району, Мар'янівської, Миколаївської, Новоандріївської, Олександрівської, Осинівської, Старомаяківської, Червонокутської і Ширяївської - Ширяївського району.

2. Балтський район /центр - м.Балта/ в складі селищ міського типу Кодима і Слобідка, сільрад Балтського і Кодимського районів та Піщанської, Плосківської, Пужайківської і Шляхівської - Савранського району.

3. Березівський район /центр - м.Березівка/ в складі міста Березівка, сільрад Березівського і Миколаївського /за винятком Кахівської і Настасіївської/ районів та Жовтневої, Катерино-Платонівської і Новоєлизаветівської - Цебриківського району, Шабельницької - Ширяївського району.

4. Білгород-Дністровський район /центр - м.Білгород-Дністровський/ в складі сільрад Білгород-Дністровського і Старокозацького районів та Миколаївсько-Новоросійської, Надеждинської, Успенівської і Ярославської - Саратського району.

5. Біляївський район /центр - смт Біляївка/ в складі селищ міського типу Біляївка і Великодолинське, сільрад Біляївського, Одеського /за винятком Григоріївської, Красносільської і Фонтанської/ і Овідіопольського районів.

6. Болградський район /центр - м.Болград/ в складі міста Болград, сільрад Болградського /за винятком Каланчацької/, Новоіванівського /за винятком Острівнянської/ і Ренійського районів та Баннівської - Ізмаїльського району.

7. Ізмаїльський район /центр - м.Ізмаїл/ в складі селища міського типу Суворове, сільрад Ізмаїльського /за винятком Баннівської/ і Кілійського районів та Каланчацької - Болградського району, Острівнянської - Новоіванівського району.

8. Комінтернівський район /центр - с.Комінтернівське/ в складі селищ міського типу Іванівка і Петрівка, сільрад Комінтернівського і Іванівського /за винятком Баранівської і Більчанської/ районів та Григорівської, Красносільської і Фонтанської - Одеського району.

9. Котовський район /центр - м.Котовськ/ в складі селища міського типу Красні Окни, сільрад Котовського /за винятком Качурівської і Петрівської/ і Красноокнянського районів та Карабанівської і Мар'янівської - Фрунзівського району.

10. Любашівський район /центр - смт Любашівка/ в складі селищ міського типу Любашівка і Саврань, сільрад Любашівського району, та Кахівської і Настасіївської - Миколаївського району, Бакшанської, Вільшанської, Кам'янської, Концебівської, Неділківської і Полянецької - Савранського району.

11. Роздільнянський район /центр - м. Роздільна/ в складі селищ міського типу Лиманське і Цебрикове, сільрад Роздільнянського району та Гребениківської, Мигаївської, Новоселівської і Слов'яно-Сербської - Великомихайлівського району, Баранівської і Більчанської - Іванівського району, Петрівської, Чапаєвської і Червонознам'янської - Цебриківського району.

12. Тарутинський район /центр - смт Тарутине/ в склад і селищ міського типу Березине, Бородіно, Серпневе і Тарутине, сільрад Тарутинського і Бородінського районів та Вознеоенської, Деленської, Мирнопільської і Теплицької - Арцизького району, Світлодолинської - Саратського району.

13. Татарбунарський район /центр - смт Татарбунари/ в складі селищ міського типу Сарата і Татарбунари, сільрад Татарбунарського району та Виноградівської, Кам'янської, Павлівської і Холмської - Арцизького району, Дивізійської, Зорянської, Колісненської, Новоросійської, Новоселівської, Плахтіївської і Сергіївської - Саратського району.

14. Фрунзівський район /центр - с.Фрунзівка/ в складі селища міського типу Велика Михайлівка, сільрад Фрунзівського району /за винятком Карабанівської і Мар'янівської/ та Великокомарівської, Великоплосківської, Комарівської, Новоборисівської, Полезненської і Тростянецької - Великомихайлівського району, Кіровської, Ленінської, Миколаївської і Орджонікідзенської - Цебриківського району, Бранкованівської, Макарівської, Малігонівської і Саханської - Ширяївського району.

по Полтавській області

1. Гадяцький район /центр - м.Гадяч/ в складі міста Гадяч, сільрад Галицького району.

2. Глобинський район /центр - смт Глобине/ В складі селищ міського типу Глобине і Градизьк, сільрад Глобинського, Градизького /за винятком Недогарківської/ і Великокринківського районів.

3. Диканський район /центр - смт Диканька/ в складі селища міського типу Диканька, сільрад Диканського, Гоголівського /за винятком Великобузівської, Сагайдацької, Федунської і Яреськівської/, Котелевського /за винятком Деревківської, Котелевської і Михайлівської Першої/ районів.

4. Зіньківський район /центр - м.Зіньків/ в складі міста Зіньків, селища міського типу Опішня, сільрад Зіньківського і Опішнянського районів та Деревківської, Котелевської і Михайлівської Першої - Котелевського району.

5. Карлівський район /центр - м.Карлівка/ в складі селищ міського типу Артемівка і Чутове, сільрад Канівського, Машівського і Чутівського районів то Коновалівської, Малонехворощанської, Михайлівської, Павлівської і Рясківської - Нехворощанського району.

6. Кобеляцький район /центр - м.Кобеляки/ в складі міста Кобеляки, сільрад Кобеляцького і Кишеньківського районів та Бреусівської і Лутовинівської - Козельщинського району, Канавської, Лівенської, Маячківської, Нехворощанської і Соколово-Балківської - Нехворощанського району.

7. Кременчуцький район /центр - м.Кременчук/ в складі селищ міського типу Велика Кохнівка і Козельщииа, сільрад Кременчуцького і Козельщинського /за винятком Бреусівської і Лутовинівської/ районів та Недогарківської - Градизького району.

8. Лохвицький район /центр - м.Лохвиця/ в складі міста Лохвиця, селища міського типу Червонозаводське, сільрад Лохвицького, Сенчанського і Чорнухинського районів.

9. Лубенський район /центр - м.Лубни/ в складі сільрад Лубенського, Лазірківського і Оржицького районів.

10. Миргородський район /центр - м.Миргород/ в складі селищ міського типу Гоголеве, Комишня і Ромодан, сільрад Миргородського і Комишнянського районів та Мар'янської, Матяшівської і Устивицької - Великобагачанського району.

11. Пирятинський район /центр - м.Пирятин/ в складі міста Пирятин, сільрад Пирятинського і Гребінківського районів.

12. Полтавський район /центр - м.Полтава/ в складі селища міського типу Нові Санжари, сільрад Полтавського і Новосанжарського /за винятком Великокобелячківської, Горобцівської і Стовбино-Долинської/ районів.

13. Решетилівський район /центр - смт Решетилівка/ в складі селищ міського типу Велика Багачка і Решетилівка, сільрад Решетилівського і Великобагачанського /за винятком Мар'янської, Матяшівської і Устивицької/ районів та Великобузівської, Сагайдацької, Федунської і Яреськівської - Гоголівського району, Великокобелячківської, Горобцівської і Стовбино-Долинської - Новосанжарського району.

14. Хорольський район /центр - м.Хорол/ в складі міста Хорол, селища міського типу Семенівка, сільрад Хорольского, Оболонського і Семенівського районів.

по Ровенській області

1. Березнівський район /центр - смт Березне/ в складі міста Костопіль, селищ міського типу Березне, Моквин і Соснове, сільрад Березнівського, Костопільського /за винятком Криничківської і Милятинської/ і Соснівського районів.

2. Гощанський район /центр - смт Гоща/ в складі міст Корець і Острог, селища міського типу Гоща, сільрад Гощанського, Корецького і Острозького районів та Криничківської і Милятинської - Костопільського району.

3. Дубнівський район /центр - м.Дубно/ в складі міст Дубно і Червоноармійськ, сільрад Дубнівського і Червоноармійського районів та Майданської - Здолбунівського району.

4. Дубровицький район /центр - м.Дубровиця/ в складі міста Дубровиця, селищ міського типу Володимирець, Зарічне і Рафалівка, сільрад Дубровицького, Володимирецького і Зарічнянського районів.

5. Млинівський район /центр - смт Млинів/ в складі селищ міського типу Демидівка і Млинів, сільрад Млинівського і Демидівського районів.

6. Ровенський район /центр - м.Ровно/- в складі міста Здолбунів, селищ міського типу Клевань, Мізоч і Оржів, сільрад Ровенського, Здолбунівського /за винятком Майданської/ і Клеванського районів.

7. Сарненський район /центр - м.Сарни/ в складі міста Сарни, селищ міського типу Клесів, Рокитне, Степань і Томашгород, сільрад Сарненського, Рокитнівського і Степанського районів.

по Сумській області

1. Ахтирський район /центр - м.Ахтирка/ в складі міста Ахтирка, селищ міського типу Велика Писарівка, Кириківка і Чупахівка, сільрад Ахтирського, Великописарівсського і Тростянецького районів.

2. Білопільський район /центр - м.Білопілля/ в складі селищ міського типу Жовтневе, Терки і Улянівка, сільрад Білопільського і Улянівського районів.

3. Буринський район /центр - смт Буринь/ в складі селищ міського типу Буринь, сільрад Буринського /за винятком Духанівської/ і Путивльського районів.

4. Глухівський район /центр - м.Глухів/ в складі міста Глухів, селища міського типу Шалигине, сільрад Глухівського /за винятком Землянківської/ і Червоного районів.

5. Конотопський район /центр - м.Конотоп/ в складі селища міського типу Дубов'язівка, сільрад Конотопського району та Духанівської - Буринського району.

6. Кролевецький район /центр - м.Кролевець/ в складі міста Кролевець, селища міського типу Вороніж, сільрад Кролевецького і Шосткинського районів та Землянківської - Глухівського району.

7. Лебединський район /центр - м.Лебедин/ в складі міста Лебедин, сільрад Лебединського району та Беївської, Капустинської, Колядинецької, Поділківської, Саївської, Сватківської і Синівської - Липоводолинського району, Вільшанської, Деркачівської, Зеленківської і Козельненської - Недригайлівського району.

8. Роменський район /центр - м.Ромни/ в складі селищ міського типу Липова Долина, Недригайлів і Талалаївка, сільрад Роменського і Талалаївського районів та Байрацької, Берестівської, Кимличківської, Московської, Панасівської, Русанівської, Семенівської і Яснопільщинської - Липоводолинського району, Гринівської, Засульської, Іваницької, Коровинської, Курманівської, Рубанської, Сакуниської, Томашівської, Хоружівської і Червонослобідської - Недригайлівського району.

9. Середино-Будський район /центр - смт Середина-Буда/ в складі селищ міського типу Зноб-Новгородське, Середина-Буда і Ямпіль, сільрад Середино-Будського, Зноб-Новгородського і Ямпільського районів.

10. Сумський район /центр - м.Суми/ в складі селищ міського типу Краснопілля, Низи і Угроїди, сільрад Сумського, Краснопільського і Хотінського районів.

по Тернопільській області

1. Бережанський район /центр - м.Бережани/ в складі міст Бережани і Підгайці, селища міського типу Козова, сільрад Бережанського, Козівського і Підгаєцького районів.

2. Борщівський район /центр - м.Борщів/ в складі міст Борщів і Заліщики, селищ міського типу Мельниця-Подільська, Скала-Подільська і Товсте, сільрад Борщівського, Залішицького, Мельнице-Подільського і Товстенського районів.

3. Бучацький район /центр - м.Бучач/ в складі міст Бучач і Монастириська, сільрад Бучацького, Зодотопотіцького і Монастириського районів.

4. Збаразький район /центр - м.Збараж/ в складі міста Збараж, селищ міського типу Вишнівець і Ланівці, сільрад Збаразького, Вишнівецького і Лановецького районів.

5. Зборівський район /центр - м.Зборів/ в складі міста Зборів, селища міського типу Заложці, сільрад Зборівського, Великоглибочецького і Заложцівського районів.

6. Кременецький район /центр - м.Кременець/ в складі міста Кременець, селищ міського типу Почаїв і Шумське, сільрад Кременецького, Великодедеркальського, Почаївського і Шумського районів.

7. Підволочиський район /центр - смт Підволочиськ/ в складі міста Скалат, селищ міського типу Гримайлів і Підволочиськ, сільрад Підволочиського, Великобірківського і Скалатського районів.

8. Теребовлянський район /центр - м.Теребовля/ в складі міста Теребовля, селищ міського типу Козлів і Микулинці, сільрад Теребовлянського, Золотниківського, Козлівського і Микулинецького районів.

9. Чортківський район /центр - м.Чортків/ в складі міст Копичинці і Чортків, селищ міського типу Гусятин і Хоростків, сільрад Чортківського, Гусятинського і Копичинського районів.

по Харківській області

1. Балаклійський район /центр - м.Балаклія/ в складі селищ міського типу Андріївка і Савинці, сільрад Балаклійського району та Бугаївської і Олександрівської - Ізюмського району, Михайлівської і Одрадівської - Олексіївського району, Бунаківської, Дмитрівської, Лозовеньківської, Павлівської, Петрівської і Протопопівської - Петрівського району, Безм'ятежненської - Шевченківського району.

2. Богодухівський район /центр - м.Богодухів/ в складі селищ міського типу Гути, Костянтинівка, Краснокутськ і Шарівка, сільрад Богодухівського і Краснокутського районів та Великорогозянської, Лютівської і Пісарівської - Золочівського району.

3. Валківський район /центр - м.Валки/ в складі міста Валки, селищ міського типу Коломак, Манченки, Нова Водолага і Старий Мерчик, сільрад Валківського і Нововодолазького /за винятком Мелихівської і Охоченської/ районів та Миколо-Комишуватської - Красноградського району.

4. Великобурлуцький район /центр - с.Великий Бурлук/ в складі селища міського типу Приколотне, сільрад Великобурлуцького району та Кам'янської, Колодязненської, Петро-Іванівської і Рідкодубівської - Дворічанського району, Середньобурлуцької - Печенізького району.

5. Вовчанський район /центр - м.Вовчанськ/ в складі селища міського типу Білий Колодязь, сільрад Вовчанського і Старосалтівського /за винятком Веселівської і Русько-Тишківської/ районів.

6. Дергачівський район /центр - смт Дергачі/ в складі селищ міського типу Бабаї, Безлюдівка, Березівка, Вільшани, Гаврилівка, Дергачі, Золочів, Козача Лопань, Коротич, Кулиничі, Мала Данилівка, Пересічна, Пісочин, Рогань, Слатине і Утківка, сільрад Дергачівського, Золочівського, /за винятком Великорогозянської, Лютівської і Писарівської/ і Харківського районів та Веселівської і Русько-Тишківської - Старосалтівського району.

7. Зміївський район /центр - м.Зміїв/ в складі селищ міського типу Бірки, Зідьки, Лиман і Первомайський, сільрад Зміївського району та Мелихівської і Охоченської - Новводолазького району, Берецької, Верхнебишкинської, Єфремівської, Киселівської і Олексіївськоі - Олексіївськсого району.

8. Ізюмський район /центр - м. Ізюм/ в складі сільрад Ізюмського /за винятком Бугаївської і Олександрівської/, Барвінківського /за винятком Гаврилівської, Пригожанської і Семенівської/ і Борівського /за винятком Біленської і Богуславської/ районів та Великокомишуваської, Грушуваської і Новомиколаівської - Петрівського району.

9. Красноградський район /центр - м.Красноград/ в складі сільрад Красноградського /за винятком Миколо-Комишуватської/ і Зачепилівського районів та Власівської, Крутоярівської і Парасковіївської - Кегичівського району.

10. Куп'янський район /центр - м.Куп'янськ/ в складі селища міського типу Дворічна, сільрад Куп'янського району та Віленської і Богуславської - Борівського району, Вільшанської, Граківської, Жовтневої, Кутьківської, Миколаївської, Пісківської, Тавільжанської і Токарівської - Дворічанського району, Березівської, Волосько-Балаклійської, Новомиколаївської, Старовірівської і Федорівської - Шевченківського району.

11. Лозівський район /центр - м.Лозова/ в складі селищ міського типу Близнюки і Орілька, сільрад Лозівського і Близнюківського районів та Гаврилівської, Пригожанської і Семенівської - Барвінківського району, Мечебилівської і Надеждівської - Петрівського району.

12. Сахновщинський район /центр - смт Сахновщииа/ в складі селищ міського типу Кегичівка, Сахновщина і Чапаєве, сільрад Сахновщинського і Кегичівського /за винятком Власівської, Крутоярівської і Парасковіївської/ районів та Веерхньоорільської, Дмитрівської, Закутнівської, Ржавчицької, Роздольської і Суданської - Олексіївського району.

13. Чугуївський район /центр - м.Чугуїв/ в складі селищ міського типу Введенка, Малинівка, Новопокровка, Печеніги і Шевченкове, сільрад Чугуївського і Печенізького /за винятком Середньобурлуцької/ районів та Аркадівської, Богодарівської, Гетьманівської і Олександрівської - Шевченківського району.

по Херсонській області

1. Бериславський район/центр - м.Борислав/ в складі міста Берислав, селищ міського типу Калінінське і Козацьке, сільрад Бериславського району та Іщенської, Новогреднівської і Чкаловської - Великоолександрівського району.

2. Білозерський район /центр - смт Білозерка/ в складі селища міського типу Білозерка, сільрад Білозерського і Херсонського районів.

3. Великолепетиський район /центр - смт Велика Лепетиха/ в складі селища міського типу Велика Лепетиха, сільрад Великолепетиського і Верхньорогачицького районів та Заводівської, Князе-Григорівської, Козаче-Лагерської, Ольгинської і Червоноблагодатненської - Горностаївського району.

4. Великоолександрівський район /центр - смт Велика Олександрівка/ в складі селищ міського типу Велика Олександрівка, Високопілля і Нововоронцовка, сільрад Великоолександрівського /за винятком Іщенської, Новогреднівської і Чкаловської/, Високопільського і Нововоронцовського районів.

5. Генічеський район /центр - м.Генічеськ/ в складі селищ міського типу Новоолексіївка, Новотроїцьке, Партизани і Сиваське, сільрад Генічеського і Сиваського районів та Олександрівської - Новотроїцького району.

6. Голопристанський район /центр - м.Гола Пристань/ в складі міста Гола Пристань, сільрад Голопристанського і Цюрупинського районів та Добропільської - Скадовського району.

7. Каховський район /центр - м.Каховка/ в складі міста Каховка, селищ міського типу Горностаївка, Дніпряни і Нова Маячка, сільрад Каховського району та Каїрської і Костянтинівської - Горностаївського району.

8. Нижньосірогозький район /центр - смт Нижні Сірогози/ в складі селищ міського типу Іванівка і Нижні Сірогози, сільрад Нижньосірогозького і Іванівського районів та Великоблаговіщенської - Горностаївського району.

9. Скадовський район /центр - м.Скадовськ/ в складі міста Скадовськ, сільрад Скадовського /за винятком Добропільської/ і Каланчацького /за винятком Макарівської/ районів та Балтазарівської - Чаплинського району.

10. Чаплинський район /центр - смт Чаплинка/ в складі селищ міського типу Асканія-Нова і Чаплинка, сільрад Чаплинського/ за винятком Балтазарівської/ і Новотроїцького /за винятком Олександрівської/ районів та Макарівської - Каланчацького району.

по Хмельницькій області

1. Волочиський район /центр - смт Волочиськ/ в складі селищ міського типу Базалія, Волочиськ і Теофіполь, сільрад Волочиського і Мануїльського /за винятком Поляхівської і Чогузівської/ районів та Бокиївської, Великобубнівської, Личівської, Чабанівської і Шмирківської - Чорноострівського району.

2. Городоцький район /центр - м.Городок/ в складі міста Городок, селища міського типу Сатанів, Смотрич і Чемерівці, сільрад Городоцького району та Великокарабчіївської, Великояромірської, Вишнівчицької, Купинської, Рудської, Сирватинецької, Скипченської, Слобідсько-Смотрицької, Старогутянської, Старопісочнянської, Тинянської і Чорнянської - Смотрицького району, Вівсянської, Вільховецької, Гусятинської, Івахновецької, Кугаєвецької, Кутковецької, Свіршковецької, Хропотівської, Шидловецької і Юрковецької - Чемеровецького району, Гвардійської, Гелетинецької, Доброгорщанської і Жучковецької - Чорноострівського району.

3. Дунаєвецький район /центр - м.Дунаївці/ в складі селища міського типу Нова Ушиця, сільрад Дунаєвецького і Новоущицького районів та Балинської і Чечельницької - Смотрицького району, Лошковецької і Томашівської Другої - Ярмолинецького району.

4. Ізяславський район /центр - м.Ізяслав/ в складі міста Ізяслав, селищ міського типу Білогір'я і Ямпіль, сільрад Ізяславського і Білогірського районів та Великопузирківської, Новосільської, Сахновецької, Тернавської і Христівської - Антонінського району, Поляхівської і Човгузівської - Мануїльського району.

5. Кам'янець-Подільський район /центр - м.Кам'янець-Подільський/ в складі сільрад Кам'янець-Подільського району та Більської, Залучанської, Нігинської і Циківської - Смотрицького району, Гуківської, Зарічанської, Кормильчанської, Красноставської, Летавської, Орининської, Підпилип'янської, Приворотської, Пукляківської і Сокиринецької - Чемеровецького району.

6. Красилівський район /центр - смт Красилів/ в складі селищ міського типу Антоніни, Красилів і Чорний Острів, сільрад Красилівського району та Васьківчицької, Великомедведівської, Великосалиської, Корчівської, Кременчуківської, Криворудської, Ледянської, Орлинецької, Севрюківської, Терешківської і Якимовецької - Антонінського району, Климашівської, Лісовогриновецької, Малашовецької, Малиницької, Немичинецької, Олешинської, Пашковецької, Печеськівської, Стуфчинецької і Шаровечківської - Ружичнянського району, Антонівської, Бережанської, Водичківської, Захаровецької, Миколаївської, Осташківської, Ставчинецької, Черепівківської і Юхимовецької - Чорноострівського району, Лезнівської - Хмельницької міськради.

7. Летичівський район /центр - смт Летичів/ в складі селищ міського типу Вовковинці, Деражня, Летичів, Меджибіж і Стара Синява, сільрад Летичівського і Деражнянського районів та Женишковецької - Віньковецького району, Бахматовецької, Гнатовецької, Давидковецької, Масовецької, Пархомовецької, Пироговецької і Терещовецької - Ружичнянського району, Адампільської, Заставецької, Іванковецької, Ілятківської, Лисанівської, Новосинявської, Паплинецької, Пилявківської, Пилявської, Сьомаківської, Уласово-Русанівської і Шпичинецької - Старосинявського району.

8. Старокостянтинівський район /центр - м.Старокостянтинів/ в складі міста Старокостянтинів, селища міського типу Гриців, сільрад Старокостянтинівського і Грицівського /за винятком Мокіївської/ районів та Бражинецької, Кустовецької, Новолабунської і Онацьковецької - Полонського району, Бабинської, Івківської, Мшанецької, Ожарівської, Пасічнянської, Харковецької і Цимбалівської - Старосинявського району.

9. Шепетівський район /центр - м.Шепетівка/ в складі міста Шепетівка, сільрад Шепетівського і Славутського районів та Мокіївської - Грицівського району, Буртинської, Великоберезнянської, Великокаленицької, Великоновоселицької, Котелянської, Котюржинецької і Роговичівської - Полонського району.

10. Ярмолинецький район /центр - смт Ярмолинці/ в складі селищ міського типу Віньківці і Ярмолинці, сільрад Ярмолинецького /за винятком Лошковецької і Томашівської Другої/ і Віньковецького /за винятком Женишковецької/ районів і Андрійковецької, Баламутівської, Вербецької, 3агонецької, Книжковецької, Копистинської, Маниковецької, Михайлівської, Михалковецької, Пасічнянської, Ружичанської і Ружичнянської - Ружичнянського району, Райковецької - Чорноострівського району.

по Черкаській області

1. Драбівський район /центр - с.Драбів/ в складі селища міського типу Шрамківка, сільрад Драбівського і Гельмязівського районів та Великохутірської і Скориківської - Золотоніського району.

2. Жашківський район /центр - м.Жашків/ в складі міста Жашків, сільрад Жашківського і Маньківського /за винятком Косенівської/ районів.

3. Звенигородський район /центр - м.Звенигородка/ в складі міста Звенигородка, селища міського типу Єрки, сільрад Звенигородського і Лисянського районів та Вербівської і Вільшанської - Городищенського району.

4. Золотоніський район /центр - м.Золотоноша/ в складі сільрад Золотоніського /за винятком Великохутірської і Скориківської/ і Чорнобаївського районів.

5. Корсунь-Шевченківський район /центр - м.Корсунь-Шевченківський/ в складі міст Канів і Корсунь-Шевченківський, селища міського типу Стеблів, сільрад Корсунь-Шевченківського і Канівського районві та Валявської, Дирдинської, Журавської, Мліївської, Петриківської, Петропавлівської і Старосільської - Городищенського району, Байбузівської, Білозірської, Будищенської, Кумейківської, Мошнівської, Софіївської і Тубільцівської - Черкаського району.

6. Смілянський район /центр - м.Сміла/ в складі міста Кам'янка, сільрад Смілянського /за винятком Білозірської, Голов'ятинської, Дубіївської, Плескачівської і Хацьківської/ і Кам'янського /за винятком Лубенецької/ районів та Будо-Орловецької, Калинівської, Ксаверівської, Орловецької і Хлистунівської - Городищенського району.

7. Уманський район /центр - м.Умань/ в складі міста Тальне, сільрад Уманського і Тальнівського районів та Косенівської - Маньківського району.

8. Христинівський район /центр - м.Христинівка/ в складі міста Христинівка, селищ міського типу Верхнячка і Монастирище та сільрад Христинівського і Монастирищенського районів.

9. Чигиринський район /центр - м.Чигирин/ в складі містам Чигирин, сільрад Чигиринського району та Лубенецьої - Кам'янського району, Білозірської, Голов'ятинської, Дубіївської, Плескачівської і Хацьківської - Смілянського району, Вергунівської, Дахнівської, Думанецької, Леськівської, Русько-Полянської, Сагунівської, Свидівоцької, Степанківської, Худяківської і Червонослобідської - Черкаського району.

10. Шполянський район /центр - м.Шпола/ в складі міста Шпола, сільрад Шполянського і Катеринопільського районів та Воронівської, В'язівської, Зеленодібрівської і Товстівської - Городищенського району.

по Чернівецькій області

1. Вижницький район /центр - м.Вижниця/ в складі міста Вижниця, селища міського типу Путила, сільрад Вижницького і Путильського районів.

2. Глибоцький район /центр - смт Глибока/ в складі міста Герца, селища міського типу Глибока, сільрад Глибоцького, Герцаївського і Чернівецького /за винятком Кам'янської, Михальчанської і Стрілецько-Кутської/ районів.

3. Кельменецький район /центр - смт Кельменці/ в складі селищ міського типу Кельменці і Сокиряни, сільрад Кельменецького і Сокирянського районів.

4. Кіцманський район /центр - м.Кіцмань/ в складі міст Заставна, Кіцмань і Садгора, селищ міського типу Кострижівка і Ленківці, сільрад Кіцманського і Заставнівського районів та Стрілецько-Кутської - Чернівецького району, Васловівської, Горішньошеровецької і Шубранецької - Садгірського району.

5. Новоселицький район /центр - м.Новоселиця/ в складі міст Новоселиця і Хотин, сільрад Новоселицького, Садгірського /за винятком Васловівської, Горішньошеровецької і Шубранецької/ і Хотинського районів.

6. Сторожинецький район /центр - м.Сторожинець/ складі міст Вашківці і Сторожинець, сільрад Сторожинецького і Вашковецького районів та Кам'янської і Михальчанської - Чернівецького району.

по Чернігівській області

1. Бахмацький район /центр - м.Бахмач/ в складі селищ міського типу Батурин, Борзна і Короп, сільрад Бахмацького /за винятком Мартинівської/ і Борзнянського /за винятком Степанівської/ районів та Атюшівської, Вільненської, Жовтневої, Карильської, Краснопільської, Краснянської, Пролетарської, Райгородоцької і Риботинської - Коропського району.

2. Бобровицький район /центр - м.Бобровиця/ в складі міста Бобровиця, сільрад Бобровицького району та Ганнівської, Калинівської, Макіївської, Рівчак-Степанівської, Сальненської, Софіївської і Терешківської - Лосинівського району, Погребівської - Малодівицького району, Степовохутірської - Носівського району.

3. Ічнянський район /центр - м.Ічня/ в складі міста Ічня, селищ міського типу Дмитрівка і Парафіївка, сільрад Ічнянського і Дмитрівського районів та Мартинівської - Бахмацького району, Бакаївської, Дорогинської і Монастирищенської - Лосинівського району, Будянської і Сезьківської - Малодівицького району.

4. Козелецький район /центр - смт Козелець/ в складі міста Остер, селища міського типу Козелець, сільрад Козелецького і Остерського районів та Держанівської і Козарівської - Носівського району.

5. Менський район /центр - смт Мена/ в складі селищ міського типу Мена і Сосниця, сільрад Менського і Сосницького /за винятком Рейментарівської, Савинківської і Сядринської/ районів та Конятинської, Нехаївської і Шабалинівської - Коропського району, Вербівської і Хлоп'яницької - Понорницького району.

6. Ніжинський район /центр - м.Ніжин/ в складі міста Носівка, селища міського типу Лосинівка, сільрад Ніжинського району та Степанівської - Борзнянського району, Вересоцької, Дрімайлівської, Дроздівської, Кладьківської, Орлівської, Стодольської і Хибалівської - Куликівського району, Великодорізької, Вікторівської, Галицької, Гармащинської, Данинської і Шатурської - Лосинівського району, Лихачівської, Мринської, Плосківської, Селищенської і Червонопартизанської - Носівського району.

7. Новгород-Сіверський район /центр - м.Новгород-Сіверський/ в складі міста Новгород-Сіверський, селища міського тилу Понорниця, сільрад Новгород-Сіверського району та Вишеньківської і Оболонської - Коропського району, Авдіївської, Березовогатської, Блистівської, Крисківської, Мезинської, Об'єднанської, Орлівської, Покощицької, Редичівської, Розльотівської і Свердловської - Понорницького району.

8. Прилуцький район /центр - м.Прилуки/ в складі селищ міського типу Варва, Дігтярі, Линовиця і Мала Дівиця, сільрад Прилуцького і Варвинського районів та Білорічицької, Великодівицької, Жовтневої, Знам'янської, Канівщинської, Лісовосорочинської, Нетяжинської, Обичівської, Першотравневої, Піддубівської, Рудівської і Товкачівської - Малодівицького району.

9. Ріпкинський район /центр - смт Ріпки/ в складі селищ міського типу Любеч і Ріпки, сільрад Ріпкинського і Любецького районів та Великолиственської, Вихвостівської, Ільмівської, Моложавської і Тупичівської - Городнянського району, Івашківської - Чернігівського району.

10. Семенівський район /центр - м.Семенівка/ в складі міста Семенівка, селища міського типу Холми, сільрад Семенівського району та Жуклянської, Камківської, Козилівської, Олешнянської, Радомської, Рибинської і Чорнорізької -Понорницького району, Рейментарівської, Савинківської і Сядринської - Сосницького району, Лупасівської і Охрамієвицької - Щорського району.

11. Чернігівський район /центр - м.Чернігів/ в складі селищ міського типу Березна, Куликівка, Михайло-Коцюбинське і Седнів, сільрад Чернігівського /за винятком Івашківської/ і Михайло-Коцюбинського районів та Бакланово-Муравейської, Вершино-Муравейської, Виблівської, Горбівської, Грабівської, Жуківської, Ковчинської, Салтиково-Дівицької і Смолянської - Куликівського району.

12. Щорський район /центр - м.Щорс/ в складі міста Щорс, сільрад Щорського району /за винятком Лупасівської і Охрамієвицької/ та Андріївської, Бутівської, Деревинської, Дроздовицької, Лемешівської, Мощенської, Переписької, Смичинської, Солонівської, Хоробицької, Хотівлянської і Хрипівської - Городнянського району.

Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м.Київ

30 грудня 1962 року


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).