Указ Президії Верховної Ради УРСР від 4.7.1946 «Про утворення Міністерства мебльової промисловості і столярських виробів Української РСР»

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ВВР/1947/9-10 (1946
Президія Верховної Ради Української РСР
Про утворення Міністерства Мебльової промисловості і столярських виробів Української РСР
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
Відомості Верховної Ради УРСР, 1947, № 9—10, с. 3
Видання: Київ: 1946.
Emblem of the Ukrainian SSR (1937-1949).png
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про утворення Міністерства мебльової промисловості і столярських виробів Української РСР

1. Утворити Міністерство мебльової промисловості і столярських виробів Української РСР на базі мебльових, фанерних і деревообробних підприємств Міністерства лісової промисловості УРСР.

2. Передати Міністерству мебльової промисловості і столярських виробів УРСР підприємства та організації, згідно з списком, затвердженим Радою Міністрів УРСР.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ

4 липня 1946 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).