Ухвала Львівської міської ради від 04.04.1990 Про відродження традиції прийняття присяги головами Львівської міської Ради

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Lesser Coat of Arms of Ukraine (bw).svg
УКРАЇНА
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА
1-ша сесія 1-го скликання
УХВАЛА №

від 04.04.90

Про відродження традиції прийняття присяги головами Львівської міської Ради і її виконавчого комітету та застосування церемоніальної атрибутики


Львівська міська Рада народних депутатів вирішила:

1. Відновити традицію прийняття присяги головами Львівської міської Ради народних депутатів і її виконавчого комітету та застосування церемоніальної атрибутики.

2. Затвердити текст присяги голів Львівської міської Ради народних депутатів і її виконавчого комітету. /Додається/.

3. Доручити постійній комісії національного і духовного відродження разом з виконкомом міської Ради розробити Положення про застосування церемоніальної атрибутики та забезпечити її виготовлення.


Голова міської Ради В.І. Шпіцер


ПРИСЯГА
голови Львівської міської Ради і голови виконавчого комітету


Я, /прізвище, ім’я, по-батькові/, обраний головою Ради міста Львова /головою виконавчого комітету/, на Святому Письмі, Конституції України, синьо-жовтому знамені присягаю Львівській міській Раді та усій громаді славного міста Лева, що, виконуючи вашу волю, буду вірно сповняти Закон і ваші ухвали, буду захищати права і громадянські свободи усіх мешканців нашого міста, і незалежно від їх національного походження, соціального стану, політичних переконань та віровизнання, аби вони не зазнавали жодної кривди й утисків ні від кого.

Присягаю, скільки лиш стане моїх сил і хисту, працювати для утвердження добра і справедливості у нашому місті, дбаючи лише про щастя, добробут, злагоду між людьми. Обіцяю ні за яких обставин не відступити від цієї присяги.

Поможи мені в цьому, Боже, ви, шановні депутати, і вся чесна львівська громадо!


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).