Ухвала Тернопільської міської ради від 28.07.1992

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ухвала Тернопільської міської ради від 28 липня 1992 року Про герб міста Тернополя
Тернопільська міська рада
1992


ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ
ДВАДЦЯТЬ ПЕРШОГО СКЛИКАННЯ
ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ
У Х В А Л А

від 28 липня 1992 року

Про герб міста Тернополя.

Міська Рада народних депутатів

У Х В А Л И Л А:

1. Скасувати рішення виконкому Тернопільської міської Ради народних депутатів від 29 жовтня 1982 року № 778 "Про герб міста Тернополя".

2. Затвердити герб міста Тернополя в такому вигляді:

На чотирикутному щиті французької форми геральдичні фігури - стилізоване зображення Старого замку і знак Леліва /шестипроменева зірка над півмісяцем/.

Вважати його головним елементом великого герба міста. /кольорове та схематичне зображення герба додається/.

3. Герб міста Тернополя є твором, на який авторське право має виключно Тернопільська міська Рада народних депутатів. Використання зображення герба без дозволу міської Ради забороняється.

4. Міській адміністрації до 1 січня 1993 року забезпечити встановлення герба Тернополя на фасадах адміністративних будинків міської Ради народних депутатів, Будинку зв'язку, залізничного та автобусного вокзалів, аеропорту, при в'їздах в місто Тернопіль.

5. Контроль за виконанням даної ухвали покласти на постійну комісію міської Ради х питань культури та національного відродження.

Голова міської Ради
народних депутатів

В.НЕГОДА

Джерела[ред.]


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).