Шаблон:Nop

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[редагувати] [історія] [очистити кеш] Іконка документації Документація шаблону

Це встановлює стандартний простір абзацу для сторінок, включених з простору Сторінка: при перегляді в основному просторі джерела.

Використання[ред.]

Використовується в кінці абзацу в просторі Сторінка:, де абзац є завершення сторінки.

Примітка: в кінці абзацу додайте новий рядок, оскільки шаблон повинен починати новий рядок, щоб мати повну функціональність (наприклад, використання "попередньої сторінки nop" ґаджет").

 ... абзац, наприкінці сторінки.
{{nop}}

Немає додаткових параметрів.

Раніше цей шаблон використовувався, коли таблиця розтягується на кілька сторінок, тепер це не діє та не рекомендується для використання, використовуйте замість нього {{nopt}}.

{{nop}}

Серед іншого, цей шаблон забороняє з'єднання в один абзац тексту наприкінці сторінки з текстом на початку наступної сторінки. Для цього цей шаблон треба поставити окремим рядком наприкінці сторінки.

{{nopt}}
|- <!-- початок продовження таблиці у верхній частині основи сторінки -->
...

Технічне пояснення[ред.]

Програмне забезпечення Mediawiki згортається, закінчуючи порожніми рядками, тобто коли вони трапляються в кінці сторінки. Коли сторінки переносяться з одного простору імен на інший, це може означати втрату нового знака абзацу, а не його необхідне збереження. Цей шаблон при правильному використанні дозволить чітко позначити кінець абзацу, а отже, чіткий початок наступного.

Сам шаблон не впливає на основний текст, однак стратегічне розміщення цього шаблону запобігає згортанню порожніх рядків, ефективно зберігаючи маркер кінця абзацу.

Схожі шаблони[ред.]

Раніше шаблон {{blank line}} використовувався на початку сторінки, але метод {{nop}} був визнаний настільки ж корисним і менш складним. Відповідно цей шаблон застарілий.

Ґаджет[ред.]

Ґаджет NopInserter можна увімкнути за допомогою ваших налаштувань. Він додає посилання на бічну панель для перевірки та вставки абзацу {{nop}} в кінці попередньої сторінки.

Див. також[ред.]