1927.11.15 Лист В'ячеслава Липинського Дмитрові Антоновичу

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
1927.11.15 Лист В'ячеслава Липинського Дмитрові Антоновичу
Вячеслав Липинський

15.ХІ.1927

Вельмишановний і Дорогий Дмитре Володимировичу!

В моїй пустелі, куди знов загнала мене тяжка недуга, одержав я вістку, що 15 ц. м. святкують в Празі Ваш Ювілей. Прийміть-же, Дорогий Дмитре Володимировичу, і від мене найкращі і найсердечніщі побажання ще многих літ праці, сил, здоровля і душевного спокою, необхідних на тому хрестному шляху, що випав на долю нашому поколінню.

Ось вже більше 25 літ минуло, коли ми вперше зустрілись з Вами. Ви тоді вже студент, я ще ґімназист старших класів. Пригадую собі це почуття любови і пошани, яке в тамтих літах мав звичайно молодший для старшого товариша. І я щасливий, що по стількох бурях, які нам довелося за ці часи на Україні пережити, та не зважаючи на розділюючі нас іноді ріжниці наших політичних напрямків, можу, стоячи як тоді з цим самим почуттям, міцно і сердечно стиснути Вашу руку,

Ваш В. ЛИПИНСЬКИЙ

P.S. Вибачте нечітке і нескладне письмо, писане лежачи. Чи одержали мої “Листи” в окремім виданню, які я Вам вислав ще 1. Березня?

Суспільне надбання

Ця робота перебуває в суспільному надбанні в Сполучених Штатах та Україні.


  • Робота перебуває в суспільному надбанні в Сполучених Штатах, тому що вона опублікована до 1 січня 1928 року.
  • Ця робота перебуває в суспільному надбанні в Україні, де авторське право діє протягом життя автора плюс 70 років.
  • Автор помер у 1931 році, тому ця робота є в суспільному надбанні в тих країнах, де авторське право діє протягом життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути в суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.