Перейти до вмісту

Указ Президії ВР УРСР від 10.5.1945 «Про перенесення районного центру Чистяківського сільського району в селище Катик …»

Матеріал з Вікіджерел
ВВР/1945/12-13
Президія Верховної Ради Української РСР
Київ: 1945
Про перенесення районного центру Чистяківського сільського району в селище Катик і про зміни адміністративно-територіального поділу Чистяківської міськради та Чистяківського сільського району Сталінської області
Відомості Верховної Ради УРСР, 1945, № 12–13, с. 68
«Ведомости ВС СССР» 1945, № 37 (364), 7 июля, с. 4.
УКАЗ
Президії Верховної Ради УРСР
Про перенесення районного центру Чистяківського сільського району в селище Катик і про зміни адміністративно-територіального поділу Чистяківської міськради та Чистяківського сільського району Сталінської області

1. Включити до складу Чистяківського сільського району Катиківську селищну Раду з населеними пунктами Катик, Північне, Постнікове, Шевченка та шахт №№ 12, 13, 14, 15, 16, 20-біс, 30, 31, виключивши їх із складу Чистяківської міськради.

2. Перенести районний центр Чистяківського сільського району в селище Катик і надалі іменувати район — Катиківський.

3. Включити до складу Чистяківської міськради Пелагіївську селищну Раду з населеними пунктами Пелагіївка, Червона Зірка, шахт № 3-біс і № 19, населені пункти шахт №№ 8, 9, 10, 33 і 43, Ольхівської селищної Ради, виключивши їх із складу Чистяківського сільського району.

4. Хутір Рівний включити до складу Петропавлівської сільської Ради, виключивши його із Пелагіївської селищної Ради, Чистяківського сільського району.


Голова Президії Верховної Ради УРСР

Секретар Президії Верховної Ради УРСР

м. Київ,
10 травня 1945 р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).