Перейти до вмісту

Указ Президії Верховної Ради УРСР від 30.12.1962 «Про віднесення міст до категорії обласного підпорядкування»

Матеріал з Вікіджерел
ВВР/1963/2
Президія Верховної Ради Української РСР
Київ: 1962
Про віднесення міст до категорії обласного підпорядкування
Сайт ВР; ДАВіО Ф. Р-2700, оп. 6, од.зб. 1789, с. 184–185
УКАЗ
Президії Верховної Ради Української РСР
Про віднесення міст до категорії обласного підпорядкування

Враховуючи значне зростання промислового виробництва і економіки окремих міст, збільшення чисельності їх населення, Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

Віднести до категорії міст обласного підпорядкування такі міста:

1. В Донецькій області: місто Дзержинськ, місто Красноармійське, яке надалі іменувати місто Красноармійськ; місто Сніжне, включивши в його смугу місто Новий Донбас і селища міського типу Політвідділівський і Тімірязєвське, місто Харцизьк; місто Шахтарськ, включивши в його смугу селища міського типу Олексієво-Орлівку і Ольхівчик.

2. В Запорізькій власті: місто Великий Токмак, яке надалі іменувати місто Токмак.

3. В Київській області: місто Фастів.

4. В Луганській області: місто Боково-Антрацит, яке надалі іменувати місто Антрацит, включивши в його смугу селища міського типу Рудничне, Центрально-Боківський і Шахтарський; місто Краснодон, включивши в його смугу селища міського типу Первомайку та Верхньодуванний; місто Первомайськ; місто Ровеньки, включивши в його смугу селища міського типу Алмазівку і Дзержинський; місто Свердловськ; місто Сєвєродонецьк.

5. В Сумській області: місто Ромни.


Голова Президії Верховної Ради Української РСР

Секретар Президії Верховної Ради Української РСР

м. Київ,
30 грудня 1962 року


Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:

  • вираження народної творчості (фольклор);
  • акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).