ІМіС УРСР/Луганська область/Бугаївка

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Історія міст і сіл Української РСР. Луганська область (1968
Бугаївка
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI

БУГАЇВКА — селище міського типу (з 1938 року), центр селищної Ради, розташоване за 5 км на схід від райцентру. Населення — 10 тис. чоловік. Селищній Раді підпорядковані населені пункти Малокостянтинівка, Троїцьке, Городнє.

В Бугаївці розташовані шахта 5-біс, завод будматеріалів. В селищі проживають почесні шахтарі С. Л. Науминський, Г. О. Кидровський. Багато шахтарів за трудові успіхи нагороджені орденом Леніна.

Тут працюють 2 середні, восьмирічна школи і школа робітничої молоді. На берегах Ісаківського водосховища в районі Бугаївки побудовані туристські бази.

Селище виникло в 60-х роках XVIII століття. Шахта № 5-біс існує з 1915 року.

Ця робота поширюється на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 4.0 Unported (Із зазначенням авторства — поширення на тих самих умовах 4.0 неадаптована), яка дозволяє вільне використання, поширення й створення похідних робіт за умови дотримання і зазначення ліцензії та автора оригінальної роботи..