Архів:ДАКрО/18

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ДАКрО/Д
18. Єлисаветградська міська дума, м. Єлисаветград Єлисаветградського повіту Херсонської губернії


Описи[ред.]

Анотація Крайні дати Справ
1 Укази, накази та обіжники Імператора, Херсонського губернського правління. Розпорядження начальника штабу Новоросійських військових поселень (1847).
Постанови та журнали засідань Єлисаветградської міської думи.
Указ Імператора і листування зі штабом резервного кавалерійського корпусу про затвердження герба м. Єлисаветграда (1845–1846).
Короткий історичний опис м. Єлисаветграда (1799).
Справи із зарахування осіб до стану купців та міщан.
Відомості про врожай, промислові підприємства і чисельність населення міста (1807), про ціни на продовольчі товари, про збори, які надійшли з міських ярмарок.
Документи про виділення земельних ділянок під забудову.
Окладні книги та книги обліку стягнення податків з купців, міщан, ремісників і робітників, записів зборів, відправлених до Херсонської казенної палати.
Книги обліку надходження та витрат коштів міської думи, її військового відомства, а також обліку витрат церковних коштів.
Книги видачі купцям і міщанам міста паспортів і свідоцтв (1841). Книги реєстрації осіб, бажаючих найнятися у рекрути, та гласних, які брали участь у засіданнях думи.
Ревізькі казки купців, міщан, робітників, євреїв.
Списки купців і міщан (1811), членів єврейського товариства (1841), євреїв-рекрутів, прийнятих на військову службу, почесних громадян міста. Алфавітні посімейні списки мешканців міста та відомості про їх громадський стан (1866). Алфавітні списки обліку рекрутів - членів єврейського товариства (1844) та міщан-християн (1849).
Заяви громадян про виділення земельних ділянок і кредитів, про звільнення від рекрутського набору та заяви посадових осіб про звільнення з посад.
Формулярні списки працівників поліції та сирітського суду (1807), відомості на видачу заробітної плати службовцям міської думи та працівникам поліції і сирітського суду (1815).
Листування з питань відкриття міської лікарні (1823–1825), проведення рекрутських наборів, ремонту Преображенської церкви (1833), встановлення цін на продовольчі товари, підготовки відомостей про народонаселення міста (1846), виборів членів думи, розташування військових частин та з адміністративно-господарських питань
1789–1919 567