Архів:ДАХмО/227

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Описи[ред.]

Опис Назва Роки Справ
1 Том 1. Укази Сенату. Журнали засідань правління. Рапорти земських судів. Відомості про винокурні заводи губернії, довідкові ціни, про стягнення боргів, проведення рекрутських наборів. Клопотання про відведення земельних ділянок. Списки учасників польського повстання (1831). Справи про будівництво шляхів, переправ, незаконне будівництво, прийняття євреями християнської віри, видачу паспортів, про підтвердження дворянських привілеїв. Метричні книги про народження, шлюб, розлучення та смерть євреїв по містечках губернії. Формулярні списки чиновників губернії. Настільні реєстри справ.
Том 2. Укази Сенату. Циркуляри Міністерства внутрішніх справ. Журнали засідань правління. Рапорти повітових судів. Відомості про довідкові ціни в губернії, про стягнення податків, хід рекрутських наборів. Справи про проведення ревізьких переписів населення, про призначення торгів на право проведення ремонтних чи будівельних робіт, про стягнення боргів, про накладання заборон на маєтки, про виключення з дворянства, про надання іноземцям російського підданства. Метричні книги про народження, шлюб, розлучення та смерть євреїв по містечкам губернії. Формулярні списки чиновників губернії. Настільні реєстри справ.
Том 3. Укази Сенату. Журнали засідань. Рапорти магістратів та ратуш. Кошториси прибутків та видатків населених пунктів. Проекти на побудову церков. Справи про відкриття єврейських шкіл та молитовних будинків; про виділення коштів на ремонт тюрем; про затвердження в дворянстві; про накладання та зняття заборони на продаж маєтків; про стягнення боргів, про перевірку ревізьких казок; про забезпечення військових частин, розквартированих у губернії; про надання іноземцям російського підданства. Формулярні списки чиновників губернії. Настільні реєстри справ.
Том 4. Укази Сенату. Журнали засідань правління. Рапорти повітових судів та повітових поліцейських управлінь. Рапорти міських дум. Відомості про врожай, про хід рекрутських наборів, про довідкові ціни. Справи про будівництво церков, про незаконне будівництво, про стягнення боргів, про організацію та поповнення сільських запасних магазинів, про відведення земель, про розслідування зловживань посадових осіб, про вибори до органів місцевого самоврядування, про відкриття поштових відділень (1875). Списки арештантів та каторжан. Формулярні списки чиновників губернії. Справи про призначення, переміщення та звільнення службовців. Книги записів контрактів по повітах. Настільні реєстри справ.
Том 5. Укази Сенату. Журнали засідань правління. Відомості про промислові підприємства по населених пунктах губернії, про єврейські кладовища та молитовні школи, про захворювання тварин. Відомості про костьоли Подільської губернії (1894). Звіти повітових землемірів. Річні звіти дільничних лікарів. Справи про стягнення боргів, про ревізію ремісничих управ, про розслідування зловживань посадових осіб, про вибори міщанських управлінь по населених пунктах губернії, про ремонт тюрем, про затвердження кошторисів на ремонтні роботи по повітах, про ремонт та будівництво шляхів, про незаконне будівництво, про надання іноземцям російського підданства. Справи про евакуацію державних установ губернії (1915), про вилучення нерухомості в німецьких та австрійських підданих. План м. Брацлав (1887). Формулярні списки чиновників губернії. Справи про призначення, переміщення та звільнення службовців. Книги записів контрактів по повітах. Настільні реєстри справ.
Укази Сенату. Журнали засідань правління. Постанови міських управ. Проект реорганізації сільської медичної мережі в губернії (1897). Відомості про довідкові ціни, про діяльність поліцейських урядників, про кількість біженців на території губернії (1915–1916). Справи про ремонт шляхів та мостів, про визначення кордонів між повітами губернії (1806), про стягнення недоїмок, про розгляд земельних суперечок, про затвердження в дворянстві, про призначення пенсій чиновникам, про надання іноземцям російського підданства, про вибори членів єврейських духовних правлінь, про вилучення нерухомості в німецьких та австрійських підданих. Клопотання про відкриття медичних закладів. Метричні книги про народження, шлюб, розлучення та смерть євреїв по містечках губернії. Формулярні списки чиновників губернії. Справи про призначення, переміщення та звільнення службовців. Книги прибутків та видатків по губернському правлінню. Настільні реєстри справ.
2
Укази Сенату. Журнали засідань правління. Відомості про винокурні заводи, про довідкові ціни. Справи про розмежування маєтків у губернії, про накладання та зняття заборон на маєтки, про перевірку ревізьких казок, про незаконне будівництво, про розслідування зловживань посадових осіб, про надання іноземцям російського підданства, про вибори єврейських духовних правлінь. Формулярні списки чиновників губернії. Справи про призначення, переміщення та звільнення службовців. Книги прибутків та видатків по губернському правлінню. Настільні реєстри справ.
Укази Сенату. Окремі номери часопису «Сенатские ведомости». Журнали засідань правління. Відомості про довідкові ціни. Справи про розмежування маєтків у губернії, про незаконне будівництво, про розслідування зловживань посадових осіб, про надання іноземцям російського підданства, про вибори єврейських духовних правлінь. Плани церковних земель по населених пунктах. Метричні книги про народження, шлюб, розлучення та смерть євреїв по містечках губернії. Формулярні списки чиновників губернії. Справи про призначення, переміщення та звільнення службовців. Книги прибутків та видатків по губернському правлінню. Настільні реєстри справ.
Відомості про кількість військовополонених (1916). Справи про визначення політичної благонадійності різних осіб. Формулярні списки службовців поліції.
Укази Сенату. Відомості про проведення ярмарків. Статистичний опис міста Ольгопіль (1869). Справи про виділення земель церквам. Метричні книги про народження, шлюб, розлучення та смерть євреїв по містечках губернії.
Журнали засідань правління. Рапорти магістратів. Відомості про промислові підприємства. Рекрутські списки Ушицького повіту (1849). Метричні книги про народження, шлюб, розлучення та смерть євреїв по містечках губернії. Настільні реєстри справ.
Укази Сенату. Окремі номери часопису «Сенатские ведомости». Журнали засідань правління. Окремі номери газети «Подільські губернські відомості». Відомості про шляхи сполучення губернії (1909).
Журнали засідань правління. Рапорти повітових справників. Справи про надання іноземцям російського підданства. Списки осіб, що прийняли присягу на вірність Тимчасовому уряду. Листування з відділками міліції різних повітів.
Укази Подільського маршалка (1797). Укази Сенату. Журнали засідань правління. Алфавітний список населених пунктів Кам'янецького повіту (1803). Справи про стягнення недоїмок, про розслідування зловживань посадових осіб. Посімейні списки шляхти Балтського повіту (1832).