Вістник ДЗР ЗОУНР/2

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вістник державних законів і розпорядків Західної Области Української Народної Республики
Закон з дня 4. січня 1919 р. про спосіб оповіщуваня законів і розпорядків
1919
з дня 4. січня 1919 р. про спосіб оповіщуваня законів і розпорядків.
Українська Національна Рада постановила:
§ 1.

Закони ухвалені Українською Національною Радою і розпорядки Державних Секретарів оповіщує ся у вістнику законів і розпорядків.

§ 2.

Текст законів, ухвалений Українською Національною Радою підписує Президент Української Національної Ради і один член Виділу Української Національної Ради, а розпорядки Секретарів дотичний Секретар.

§ 3.

О скільки нічого иншого не постановлено в самім законі, або розпорядку, зачинає він обовязувати осьмого дня, слідуючого по дни виданя дотичного числа вістника. Сей день має бути означений в кождім числі вістника.

§ 4.

Отсей закон починає обовязувати з днем його оповіщеня.


За Виділ Української Національної Ради:

Др Петрушевич, в. р.


Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).