Вістник ДЗР ЗОУНР/53

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вістник державних законів і розпорядків Західної Области Української Народної Республики
Розпорядок в справі пересиланя обовязкових примірників друкових писем
1919
Державного Секретаріяту судівництва, Державного Секретаріяту просьвіти і віроісповідань та Державного Секретаріяту внутрішних справ з дня 28. марта 1919 р. в справі пересиланя обовязкових примірників друкових писем.

На підставі закона Української Національної Ради з дня 21. падолиста 1918 р. заряджуєсь:

§ 1.

Згадані в § 18. пресового закона з дня 17. грудня 1862 р.ч. 6. ех 1863 В. д. з. обовязкові примірники друкових писем, яких друкар або накладця має свій осідок на території Західної Области Української Народної Республики, має ся пересилати по одному примірникови: Державному Секретаріятови просьвітьи і віроісповідань, Державному Секретаріятови внутрішних справ, Національній Бібліотеці у Київі і Державній Бібліотеці у Львові.

§ 2.

До часу доки не наступлять нормальні відносини обовязкові примірники для Національної Бібліотеки у Київі і Держаної Університетської Бібліотеки у Львові належить пересилати у Державний Секретаріят просьвіти і віроісповідань,

§ 3.

Приписи § 1. і 2 відносять ся до всіх друкових писем, які видано; на території Західної Области Української Народної Республики по дни 1. падолиста 1919 р. з тим, що найпізнійшим речинцем до пересланя обовязкових примірників назначуєсь день 30. цвітня 1919 р.


Державний Секретар судівництва:

Др Бурачинський, в. р.

Державний Секретар просьвіти і віроісповідань:

Др Артимович, в. р.

Державний Секретар внутрішних справ:

Др Макух, в. р.Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).