Вістник ДЗР ЗОУНР/54

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вістник державних законів і розпорядків Західної Области Української Народної Республики
Розпорядок про заборону ношеня однострою (уніформів) бувшим державним і зелізничним службовикам
1919
цілого Державного Секретаріяту з дня 1. цвітня 1919 р. про заборону ношеня одностроїв (уніформів) бувшим державним і зелізничним службовикам.
§ 1.

Бувші австр. державні і зелізничі службовики, які не повнять чинної служби в Українській Державі і коли не мають иншого одягу, можуть протягом шести місяців від дня оповіщеня сього розпорядку носити однострій (уніформ) з послідного часу чинної служби, однк забороняє ся їм носити уніформові шапки і службові відзнаки, як прим. рози, звіздки, розети, нашивки золоті, срібні і инші, зелівничі колісцята, почтарські трубки, гірницькі молоти і перепаски на раменах.

§ 2.

Проступки проти постанов сього розпорядку, о скільки вони не підпадають під юрісдікцію судів, будуть карати адміністраційні власти грошевою карою до 200 К. або арештом до 14 днів.

§ 3.

Розпорядок входить в житє з днем по його оповіщеню.


Президент Ради Державних Секретарів, Державний Секретар скарбових справ, і промислу:

Др Голубович, в. р.

Державний Секретар судівництва:

Бурачинський, в. р.

Державний Секретар внутрішних справ:

Др Макух, в. р.

Державний Секретар шляхів, почт і телєґрафів:

Мирон, в. р.

Державний Секретар земельних справ:

Мартинець, в. р.

Державний Секретар публичних робіт:

Козаневич, в. р.

Державний Секретар просьвіти і віроісоповідань:

Др Артимович, в. р.

Товариш Державного Секретаря військових справ:

Бубела, в. р.

Товариш Державного Секретаря заграничних справ:

Др Лозинський в. р.Ця робота перебуває у суспільному надбанні згідно зі статтею 10 Закону України від 23 грудня 1993 року № 3792-XII «Про авторське право і суміжні права» де зазначається, що не є об'єктом авторського права:

  • твори народної творчості (фольклор);
  • видані органами державної влади у межах їх повноважень офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного характеру (закони, укази, постанови, судові рішення, державні стандарти тощо) та їх офіційні переклади;
  • розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право sui-generis (своєрідне право, право особливого роду).