Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./101

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

[1916] Его царского пресвѣтлого величества войска Запорожского полков никъ лубенский Василий Савичъ.

Пану сотниковѣ глинскому, атаману городовому тамошнему и всѣмъ обще кому колвекъ отомъ вѣдати належить, симъ нашимъ извѣстно чинимъ писа ніем, иж яко на инъших служачих вѣрне в потребах войскових покладается респектъ от старших и призрѣние, так ми знаючи здавна отправуючиеся прислуги войсковие пана Афанасия Михайловича, знатного товариша войско вого и захeнцаючи его в далший часъ до оних, позволяемъ ему для въспар тя домового владѣти селцемъ Сурмачовкою до респекту и ласки рейментар ской. Которому в томъ владѣнію якъ нихто не повинен перепони жадной чи нити, такъ реченнаго селця тяглие обиватели, окром козаков (:коториѣ при своей волности зоставати мѣют:) повинни всякое належитое подлугъ устав леннаго обикновения отдавати послушенство, чого ми и повторе жадаючи, пилно приказуемъ. Данъ въ Ромнѣ 1710 року януария 17 д.

Звишменънованний полковник лубенский.

[1896-1916] Сподлинними сводилъ полковый лубенский писаръ Степанъ Савицкій.


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє протягом життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.