Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./117

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[211-Імшенецкого].
29.

Пресвѣтлѣйшаго и державнѣйшаго великаго государа нашего его царского величества войска Запорожского гетманъ lоанъ Скоропадскый.

Пану полковниковѣ луtіенскому, старшинѣ полковой, а особливе п, сотни ковѣ Лохвицкому з тамошнимъ урадомъ, и всѣмъ кому отом вѣдати належа тимет, ознаймуемъ симъ нашимъ унѣверсалнимъ писаніем, иж панѣ Евдокія Петровая, бывшая протопопина Лохвицкая, імѣючи въ уездѣ Лохвицком въ своемъ въладѣнію за унѣверсалами антецессоровъ наших село називаемое Степуки, зъ скупленими въ тих же Стелуках фолварками, и млинъ з футором, прозиваемим Бублевщина, просила нашего потвержателного унѣверсалу; ко торой вдовинное прошеніе у себе принявши, з стосуючися до прежних анте цессоровъ нашихъ унѣверсаловъ помянутое въ уездѣ Лохвицком село Сте пуки зъ скупленими в немъ дворами и млинъ з хуторомъ Бублещина зово мимъ въ зуполное въладѣніе оной же панеи Евдокій Петровой Імшенецкой, бывшой протопопиной Лохвицкой, симъ нашимъ унѣверсаломъ ствержаем. Вѣдаючи теди о таковой волѣ нашой, жебы нѣхто зъ старшины и чернѣ полку Лубенского, особливе уряд Лохвицкий во въладѣнію села оного жадной не важился чинити панѣ Евдокій Петровой перешкоди. А посполитіе села Степукъ жители аби оной же во всем належитое отдавали послушенство ва руемъ и приказуемъ. Данъ в табурѣ под Багачкою, мая 31, pоку 1709.

У подлинной подписался: Звишъменованный гетманъ рукою) власною.

Мѣсто печати рейментарской.


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє на протязі життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.