Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./116

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Копия.

33.

Его царского пресвѣтлого величества войска Запорожского полковникъ лубенский Андрей Марковичъ.

Пану сотниковѣ Лохвицкому, атаманови городовому зо всѣмъ старшимъ и меншим тоей сотнѣ товариством, також войтовѣ зъ посполитими людми, и въсѣмъ кому би осемъ вѣдати належало [209] симъ унѣверсалом нашим ознаймуем, ижъ панъ Павел Василиевичъ Мартосъ, обозний нашъ полковий лубенский, мѣючи въ владѣний своемъ селце, именуемое Скоробагатки въ сотнѣ Лохвицкой будучое, презентовалъ унѣверсалъ бывшего антецесора нашего пана Василия Савича, на оное ему виданний, и просилъ насъ опотверженне. Мы прето Тому его пана обозного слушному прошению не отмовивши, симъ нашимъ унѣверсалом помянутое селце Скоробагатки въ владѣние ему потвержаем, въ і которого уживанню, абы никто эъ старшини дохвицкой жадной и найменшой ему пану обозному не важился чинити переш коди и трудности. Войстъ зась того села з посполитими людми въсякое послу шенство повинни отдавати, мѣти хочемъ и приказуемъ. Дан въ Лохвицѣ, септеврия 22, 1714 року.

У подленномъ подписано тако: Звишменованний полковникъ лубенский.

[2086-209] К симъ копиям Павел Мартосъ, обозъний полковий лубень ский руку приложил.

Сводилъ с подлинними полковый писар Савіцкий.


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє на протязі життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.