Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./44

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

(976) Потвержденieна gрунта, наданіе отрайни Могилянки ксіенжни Вишневецкой, сина еи Теремія Михайла Корибута [17].

Jeremi Michał Koribut xiąze na Wyszniowcu

Czynie wiadomo tym listem moim komu by o tym wiedziec należało, iż ia sam na żarliwe y pobožne bogu oddawannie oycom zakonnikom relii greckiey služby, ktorzy w maietnosci moiey mieszkaią manastyrze Mharskim respekt y wzgląd maiąc a żeby za swiętey pamięci przodki moie żarzliwsze czynili modletwy, pusciłem tą siołą Mhar s pożytkami mnie należącemy do wołnego uży wannia konserwuiąc tą onym inperpetuis temporibus cale do dalszey laski moiey, czego spokoynie zażywać będą bez przsezkod wszelkich, według nadannia tego ego, ktorzy dla pewnosci y wiary lepszey ręko moią podpisalem y pieząc przycisnąc roskazałem. Datt w Lyvniach 3 d. octobris, 1636 ro.

Reką swoją.

Miasto pieczęcie.


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє на протязі життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.