Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./5

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку

[56] Всепресвѣтлѣйшая державнѣйшая великая государиня імператрица Анна Іоанновна самодержица всероссійская.

Бетъ челомъ вашему императорскому величеству войска Малороссійского Лубенского полку хоружій полковій Степанъ Корсунъ о ниже сего слѣдуючемъ:

1.

Імѣлъ я нижайшій въ полку Лубенскомъ сотнѣ Сенчанской двѣ маліе селця, за служби мои́ от покойного гетмана Скоропадского універсалами мнѣ наданніе; а понеже теща моя бывшая сотникова сенчанская Марія Леонтіева Слюзова по високомонаршой блаженнія и вѣчнодостойнія памяти Іоанна Алексѣевича и Петра Первого самодержцовъ всероссійских жалованной грамотѣ мужу ея данной, одно з тѣхъ селъ, а іменно Скоробагатки, отстояла, того ради я осталъся толко при одной Гапоновцѣ, въ якой імѣетъся дванадцят дворовъ, которими мнѣ доволствоватися немощно за непрестанними званія моего службами, отчего я въ оскудѣніе приходит началъ.

2.

А въ сотнѣ того ж Лубенского полку Сенчанской же обрѣтается при моемъ хуторцѣ еще волное теперъ селце, називаемое Ломаки, въ которомъ не імѣетъся болше десяти дворовъ.

Всемилостивѣйшая великая государиня імператрица прошу вашего імператорского величества оное селце Ломаки пожаловат мнѣ во владѣніе за вѣрніе служби мои́, въ которих я імперіи́ Всероссійской вѣрно служачи многажди эдоровя и живота своего не щадѣлъ и паки всенижайше прошу вашего імператорского величества всенижайший рабъ

Полковий лубенский хоружий Степанъ Корсунъ.

[58] Полку Лубенского въ сочиненномъ о маетностях екстрактѣ и приложениях чолобитних при немъ всѣхъ листов двадцят два.

[59] Полку Лубенского приложенніе копій при слѣдствію всѣхъ листов[1]) двѣстѣ восѣмъ.  1. Тут закреслено: — сто девятъдесягь восѣмъ. — Цей аркуш 59-ий був на самому кінці книзі, як це видно з числа давньої пагінації і з цього напису про число аркушів копії прикладених до слідства. — На цій же сторінці нагорі написано: — Сотнѣ Пирятивской, № 82,
Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє на протязі життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.