Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./6

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр. (1931
Лист Вас. Савича полк. лубен. Ір. Булюбашу хоружому полковому на с. с. Горби й Гринки, 1713. 22. І. (Василь Савич)
 Завантажити у Завантажити роботу у форматі PDFЗавантажити роботу у форматі ePubЗавантажити роботу у форматі TXTЗавантажити роботу у форматі MOBI
[60] ЧИГИРИНДУБРОВСКОЙ СОТНѢ.
[Булюбашів].


Копіа.

64.

Его царского пресвѣтлого величества войска Запорожского полковникъ лубенскый Василий Савичъ.

Пану сотниковѣ чигириндубровскому въ старшиною городовою тамошнею и кому колвекъ о томъ вѣдати належить, симъ нашимъ извѣстно чинимъ писаніемъ, ижъ просилъ насъ панъ Іоанъ Булюбашъ значный товарищъ войсковый, абысми маетност его на Кагамлицѣ зостаючую, а іменно Горби и Гринки своимъ полковничимъ ствердили унѣверсаломъ. Такъ мы желанію и прошенію его удовлетвораючи, яко сей унѣверсалъ свой видати велѣли, такъ особливе въ немъ тое прекладаемъ, жебы якъ панъ сотникъ тамошний, такъ и нѣкто въ завѣдованыо поминутих сѣлець ему пану Булюбашовѣ жадного препятія чинити не важилъся, а реченних сѣлъ Горбовъ и Гринковъ по-сполитые жители должни ему ж пану Булюбашевѣ всякое належитое отдавати послушенство, що абы такъ чинилос, и повторѣ пожадавши, імъ же нашу засилаемъ приязнь. Данъ въ Лубнях, януарія 22 д. 1713 року.

У подленном написано: Звишменованний полковникъ лубенский, mp.

Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє на протязі життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.