Генеральне слідство про маєтності Лубенського полку 1729–1730 рр./99

Матеріал з Вікіджерел
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[190] 23.

Его царъского просвѣтлого величества войска Запорожского обоихъ сторонъ Днѣпра гетман Іоанъ Скоропадский.

Всѣмъ кому колвекъ о томъ вѣдати належит, а особливе п. п. старшинѣ полковой лубенской, такъже пану сотниковѣ глинскому, атамановѣ городо вому і войтовѣ тамошному зо всѣми урядовими ознаймуемъ, иж панъ Афана сий Михайловичъ значний полку Лубенского товариш, мѣючи во владѣниѣ по унѣверсалу пана полковника своего лубенского село Сурмачовку вѣ томъ же Лубенскомъ полку в сотнѣ Глинской будучое, просил себѣ на оное нашего потвержения. Мы теды гетманъ, слушному тому его п. Афанасия не отмовивши прошенію, респектом его войскових услугъ велѣлисмо оному видати сей нашъ унѣверсал, которимъ яко ствержаемъ до ласки нащей войсковой помянутое село Сурмачувку вѣ зуполную его поссессию, позволяючи з него отбирати належитие повинности, такъ аби нѣхто зъ старшини и чернѣ войсковихъ і посполитих лю дей жадной ему въ томъ не чинилъ перешъкоды. Войтъ зас того села Сурма чувки зъ посполитими людьми (: опрочъ коҙаковъ, которие ненарушне при своихъ волно стях бити заховани мѣютъ:) обиклое ему ж пану Афанасу повинна будут отдаваты послушенство приказуеми. Данъ въ Глуховѣ ноеврия 18, 1710 року.

Зъвишъменънованний гетманъ рукою власною.


Суспільне надбання

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах та Україні.


  • Ця робота перебуває у суспільному надбанні у Сполучених Штатах, тому що вона була вперше опублікована в Україні і станом на 1 січня 1996 (дата URAA) перебувала у суспільному надбанні в Україні
  • Термін дії авторських прав на цей твір в Україні закінчився до 1 січня 2001 року, коли почала діяти нова редакція закону України про авторські й суміжні права, що збільшила термін дії копірайту з 50 до 70 років.
  • Автор помер у 1939 році, тому ця робота є у суспільному надбанні у тих країнах, де авторське право діє на протязі життя автора плюс 80 років чи менше. Ця робота може бути у суспільному надбанні також у країнах з довшим терміном дії авторського права, якщо вони застосовують правило коротшого терміну для іноземних робіт.